Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa okręgowa Limanowa "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | JORDAN JORDANÓW | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 84:30 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 38:18 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 46:12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 48:21 | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 23:11 | 11 | 25 | 7 | 4 | 0 | 25:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | HURAGAN WAKSMUND | 20 | 41 | 12 | 5 | 3 | 50:22 | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 24:9 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 26:13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ORKAN RABA WYŻNA | 20 | 37 | 12 | 1 | 7 | 49:34 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 28:12 | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 21:22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | LUBAŃ TYLMANOWA | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 57:50 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 29:25 | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 28:25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 52:35 | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 32:21 | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 20:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | WIATR LUDŹMIERZ | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 35:43 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 18:15 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 17:28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | AKS UJANOWICE | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 38:36 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 28:17 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 10:19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 20 | 24 | 8 | 0 | 12 | 46:47 | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 28:20 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 18:27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | KROKUS PRZYSZOWA | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 23:35 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | JODŁOWNIK | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 34:48 | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 17:13 | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 17:35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 39:64 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 21:31 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 18:33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | GORCE KAMIENICA | 20 | 13 | 3 | 4 | 13 | 31:53 | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 18:22 | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 13:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 20 | 5 | 1 | 2 | 17 | 16:84 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 12:43 | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4:41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Baraże o awans do V ligi wschodniej. Półfinały: Tarnów – Brzesko (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00), Limanovia – Gorlice (16 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Finał: Tarnów/Brzesko – Limanovia/Gorlice (22 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Gospodarze na pierwszym miejscu. |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.08.2023 | 11:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 2:1 (1:1) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
12.08.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 3:1 (3:0) | JODŁOWNIK | relacja |
11.11.2023 | 13:00 | JORDAN JORDANÓW | 5:0 (3:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
12.08.2023 | 18:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 1:3 (1:0) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
12.08.2023 | 16:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 2:3 (0:2) | AKS UJANOWICE | relacja |
12.08.2023 | 15:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 1:0 (0:0) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
12.08.2023 | 10:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 3:0 (1:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
Kolejka 2 | |||||
15.08.2023 | 17:00 | HURAGAN WAKSMUND | 1:1 (0:0) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
11.11.2023 | 12:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 4:1 (2:0) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
15.08.2023 | 18:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 2:0 (0:0) | AKS UJANOWICE | relacja |
15.08.2023 | 16:00 | GORCE KAMIENICA | 1:4 (0:2) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
15.08.2023 | 17:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 6:1 (4:0) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
15.08.2023 | 17:00 | JODŁOWNIK | 2:0 (1:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
15.08.2023 | 11:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 0:5 (0:0) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
Kolejka 3 | |||||
20.08.2023 | 14:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 1:2 (1:1) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
20.08.2023 | 18:00 | JORDAN JORDANÓW | 9:4 (5:1) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
20.08.2023 | 17:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 8:1 (5:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
19.08.2023 | 18:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 2:4 (2:0) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
19.08.2023 | 14:30 | AKS UJANOWICE | 5:2 (3:1) | JODŁOWNIK | relacja |
20.08.2023 | 16:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 3:2 (1:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
19.08.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 3:1 (1:1) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
Kolejka 4 | |||||
26.08.2023 | 17:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 2:6 (1:2) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
11.11.2023 | 13:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 1:2 (1:1) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
27.08.2023 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 1:4 (1:2) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
26.08.2023 | 18:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 4:0 (2:0) | JODŁOWNIK | relacja |
26.08.2023 | 18:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 0:0 (0:0) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
27.08.2023 | 17:00 | HURAGAN WAKSMUND | 1:0 (0:0) | AKS UJANOWICE | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | 0:1 (0:0) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
Kolejka 5 | |||||
11.11.2023 | 13:00 | JODŁOWNIK | 2:4 (2:2) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
3.09.2023 | 16:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 3:0 (0:0) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 5:0 (1:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
2.09.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 1:2 (1:0) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
2.09.2023 | 11:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 0:2 (0:1) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | AKS UJANOWICE | 7:0 (3:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | JORDAN JORDANÓW | 5:2 (2:1) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
Kolejka 6 | |||||
9.09.2023 | 17:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 0:2 (0:1) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 3:3 (0:1) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
9.09.2023 | 12:30 | LUBAŃ TYLMANOWA | 1:3 (0:1) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | 0:1 (0:0) | AKS UJANOWICE | relacja |
10.09.2023 | 15:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 3:2 (1:1) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 0:3 (0:1) | JODŁOWNIK | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 1:0 (0:0) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
Kolejka 7 | |||||
16.09.2023 | 11:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 3:1 (3:1) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
17.09.2023 | 17:00 | HURAGAN WAKSMUND | 8:0 (4:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
17.09.2023 | 17:00 | JORDAN JORDANÓW | 4:3 (3:1) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
16.09.2023 | 17:00 | AKS UJANOWICE | 2:2 (2:1) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
16.09.2023 | 11:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 2:5 (0:2) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
17.09.2023 | 15:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 6:1 (5:1) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
17.09.2023 | 17:00 | JODŁOWNIK | 4:1 (1:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
Kolejka 8 | |||||
23.09.2023 | 17:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 4:0 (1:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
24.09.2023 | 16:30 | JORDAN JORDANÓW | 1:3 (0:2) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
24.09.2023 | 16:30 | WIATR LUDŹMIERZ | 3:1 (0:1) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
23.09.2023 | 16:30 | ORKAN RABA WYŻNA | 1:1 (1:1) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
24.09.2023 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 0:3 (0:1) | AKS UJANOWICE | relacja |
23.09.2023 | 17:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 7:5 (3:1) | JODŁOWNIK | relacja |
24.09.2023 | 15:00 | GORCE KAMIENICA | 2:2 (1:2) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
Kolejka 9 | |||||
30.09.2023 | 11:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 1:3 (0:1) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
30.09.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 2:6 (2:3) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 1:6 (0:1) | GORCE KAMIENICA | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 1:2 (1:1) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | AKS UJANOWICE | 1:4 (1:3) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | HURAGAN WAKSMUND | 2:2 (1:1) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | JODŁOWNIK | 1:1 (0:1) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
Kolejka 10 | |||||
7.10.2023 | 16:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 2:1 (1:1) | GORCE KAMIENICA | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 3:0 (2:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | |
8.10.2023 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 0:5 (0:3) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 3:1 (0:0) | JODŁOWNIK | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 2:1 (1:1) | AKS UJANOWICE | relacja |
4.10.2023 | 16:15 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 1:2 (1:0) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | JORDAN JORDANÓW | 5:2 (2:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
Kolejka 11 | |||||
14.10.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 4:2 (3:2) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
14.10.2023 | 16:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 1:4 (0:2) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
15.10.2023 | 16:00 | JODŁOWNIK | 2:3 (2:1) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | GORCE KAMIENICA | 4:4 (2:3) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
14.10.2023 | 10:30 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 0:2 (0:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
15.10.2023 | 14:00 | HURAGAN WAKSMUND | 3:2 (2:0) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
14.10.2023 | 15:00 | AKS UJANOWICE | 2:0 (2:0) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
Kolejka 12 | |||||
21.10.2023 | 15:30 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 5:0 (0:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
21.10.2023 | 11:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 4:2 (4:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
21.10.2023 | 11:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 3:4 (0:2) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
21.10.2023 | 10:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 1:1 (1:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
21.10.2023 | 15:30 | WIATR LUDŹMIERZ | 1:3 (1:1) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
22.10.2023 | 15:00 | JORDAN JORDANÓW | 6:3 (3:1) | JODŁOWNIK | relacja |
19.11.2023 | 13:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 3:1 (0:1) | AKS UJANOWICE | relacja |
Kolejka 13 | |||||
29.10.2023 | 14:00 | HURAGAN WAKSMUND | 1:1 (1:0) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 2:4 (1:0) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | GORCE KAMIENICA | 1:3 (0:3) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | AKS UJANOWICE | 1:5 (1:3) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 1:1 (0:1) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
29.10.2023 | 15:00 | JODŁOWNIK | 2:2 (0:2) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 0:6 (0:2) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
Kolejka 14 | |||||
5.11.2023 | 14:00 | HURAGAN WAKSMUND | 0:2 (0:2) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
4.11.2023 | 11:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 2:1 (1:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 1:8 (0:4) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | GORCE KAMIENICA | 7:1 (3:1) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | AKS UJANOWICE | 4:1 (2:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 1:3 (1:1) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | JODŁOWNIK | 1:0 (0:0) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
Kolejka 15 | |||||
6.04.2024 | 17:00 | AKS UJANOWICE | 3:1 (0:1) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
7.04.2024 | 16:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 0:3 (0:2) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
7.04.2024 | 14:30 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 4:0 (2:0) | JODŁOWNIK | relacja |
7.04.2024 | 16:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 0:4 (0:1) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
6.04.2024 | 17:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 3:1 (1:1) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
7.04.2024 | 17:00 | JORDAN JORDANÓW | 0:1 (0:1) | GORCE KAMIENICA | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 0:2 (0:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
Kolejka 16 | |||||
13.04.2024 | 16:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 2:8 (1:3) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
13.04.2024 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 1:5 (1:3) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
13.04.2024 | 17:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 6:0 (4:0) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
14.04.2024 | 15:00 | HURAGAN WAKSMUND | 1:0 (0:0) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
13.04.2024 | 16:00 | GORCE KAMIENICA | 1:1 (0:0) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
14.04.2024 | 11:30 | KROKUS PRZYSZOWA | 1:2 (0:2) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | JODŁOWNIK | 2:0 (0:0) | AKS UJANOWICE | relacja |
Kolejka 17 | |||||
21.04.2024 | 17:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 3:2 (1:1) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 0:1 (0:0) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | AKS UJANOWICE | 1:1 (0:0) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
21.04.2024 | 14:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 5:0 (1:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
21.04.2024 | 17:30 | JORDAN JORDANÓW | 1:0 (0:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 5:1 (2:1) | GORCE KAMIENICA | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | JODŁOWNIK | 0:1 (0:1) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
Kolejka 18 | |||||
28.04.2024 | 16:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | 4:2 (2:2) | TURBACZ MSZANA DOLNA | relacja |
27.04.2024 | 17:30 | HURAGAN WAKSMUND | 3:0 (1:0) | JODŁOWNIK | relacja |
27.04.2024 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 4:1 (1:1) | AKS UJANOWICE | relacja |
28.04.2024 | 17:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | 1:13 (0:6) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
28.04.2024 | 11:30 | KROKUS PRZYSZOWA | 0:1 (0:0) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | 2:3 (1:2) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | ORKAN RABA WYŻNA | 4:3 (1:2) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
Kolejka 19 | |||||
1.05.2024 | 16:30 | HURAGAN WAKSMUND | 4:1 (4:0) | ORKAN RABA WYŻNA | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | JODŁOWNIK | 1:1 (1:0) | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | relacja |
1.05.2024 | 17:30 | JORDAN JORDANÓW | 2:0 (1:0) | WIATR LUDŹMIERZ | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | 3:2 (1:1) | LUBAŃ TYLMANOWA | relacja |
1.05.2024 | 17:30 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 3:0 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | |
1.05.2024 | 18:00 | AKS UJANOWICE | 2:1 (0:0) | GORCE KAMIENICA | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 3:0 (2:0) | KROKUS PRZYSZOWA | relacja |
Kolejka 20 | |||||
4.05.2024 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | 1:3 (0:3) | HURAGAN WAKSMUND | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | WIATR LUDŹMIERZ | 0:0 (0:0) | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | 0:2 (0:2) | JODŁOWNIK | relacja |
4.05.2024 | 17:30 | ORKAN RABA WYŻNA | 1:0 (0:0) | JORDAN JORDANÓW | relacja |
4.05.2024 | 17:30 | LUBAŃ TYLMANOWA | 3:0 (2:0) | AKS UJANOWICE | relacja |
5.05.2024 | 16:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | 6:1 (4:0) | PŁOMIEŃ LIMANOWA | relacja |
4.05.2024 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | 2:1 (2:1) | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | relacja |
Kolejka 21 | |||||
11.05.2024 | 18:00 | AKS UJANOWICE | KROKUS PRZYSZOWA | ||
12.05.2024 | 16:00 | TURBACZ MSZANA DOLNA | WIATR LUDŹMIERZ | ||
11.05.2024 | 11:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | JORDAN JORDANÓW | ||
12.05.2024 | 17:00 | HURAGAN WAKSMUND | GORCE KAMIENICA | ||
12.05.2024 | 17:00 | JODŁOWNIK | LUBAŃ TYLMANOWA | ||
12.05.2024 | 14:00 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | PŁOMIEŃ LIMANOWA | ||
12.05.2024 | 15:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | ORKAN RABA WYŻNA | ||
Kolejka 22 | |||||
18.05.2024 | 18:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | AKS UJANOWICE | ||
19.05.2024 | 11:00 | KROKUS PRZYSZOWA | JODŁOWNIK | ||
19.05.2024 | 17:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | HURAGAN WAKSMUND | ||
19.05.2024 | 18:00 | JORDAN JORDANÓW | TURBACZ MSZANA DOLNA | ||
18.05.2024 | 17:30 | GORCE KAMIENICA | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | ||
18.05.2024 | 18:00 | WIATR LUDŹMIERZ | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | ||
18.05.2024 | 17:30 | ORKAN RABA WYŻNA | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | ||
Kolejka 23 | |||||
26.05.2024 | 16:00 | AKS UJANOWICE | WIATR LUDŹMIERZ | ||
25.05.2024 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | ORKAN RABA WYŻNA | ||
25.05.2024 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | LUBAŃ TYLMANOWA | ||
26.05.2024 | 18:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | TURBACZ MSZANA DOLNA | ||
25.05.2024 | 17:30 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | JORDAN JORDANÓW | ||
25.05.2024 | 17:30 | JODŁOWNIK | PŁOMIEŃ LIMANOWA | ||
26.05.2024 | 17:30 | HURAGAN WAKSMUND | KROKUS PRZYSZOWA | ||
Kolejka 24 | |||||
30.05.2024 | 17:30 | WIATR LUDŹMIERZ | JODŁOWNIK | ||
30.05.2024 | 18:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | ||
30.05.2024 | 17:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | GORCE KAMIENICA | ||
30.05.2024 | 14:00 | KROKUS PRZYSZOWA | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | ||
30.05.2024 | 18:00 | ORKAN RABA WYŻNA | TURBACZ MSZANA DOLNA | ||
30.05.2024 | 17:00 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | HURAGAN WAKSMUND | ||
30.05.2024 | 18:00 | JORDAN JORDANÓW | AKS UJANOWICE | ||
Kolejka 25 | |||||
2.06.2024 | 17:30 | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | TURBACZ MSZANA DOLNA | ||
2.06.2024 | 16:00 | AKS UJANOWICE | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | ||
2.06.2024 | 16:00 | SŁOMKA SIEKIERCZYNA | PŁOMIEŃ LIMANOWA | ||
2.06.2024 | 17:00 | LUBAŃ TYLMANOWA | ORKAN RABA WYŻNA | ||
2.06.2024 | 17:30 | HURAGAN WAKSMUND | WIATR LUDŹMIERZ | ||
2.06.2024 | 17:00 | JODŁOWNIK | JORDAN JORDANÓW | ||
2.06.2024 | 17:00 | GORCE KAMIENICA | KROKUS PRZYSZOWA | ||
Kolejka 26 | |||||
9.06.2024 | 17:30 | PŁOMIEŃ LIMANOWA | GORCE KAMIENICA | ||
9.06.2024 | 18:00 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | JODŁOWNIK | ||
8.06.2024 | 17:30 | TURBACZ MSZANA DOLNA | AKS UJANOWICE | ||
8.06.2024 | 17:30 | KROKUS PRZYSZOWA | LUBAŃ TYLMANOWA | ||
9.06.2024 | 18:00 | JORDAN JORDANÓW | HURAGAN WAKSMUND | ||
8.06.2024 | 17:30 | ORKAN RABA WYŻNA | BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA | ||
8.06.2024 | 17:30 | WIATR LUDŹMIERZ | SŁOMKA SIEKIERCZYNA |