Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa B Kraków 4 "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki |
1 | SANKOWIA SANKA | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 37:17 | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 23:7 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 14:10 |
2 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 35:13 | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 17:7 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 18:6 |
3 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 45:26 | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 35:11 | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 10:15 |
4 | ISKRA CZUŁÓW | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 31:22 | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 26:12 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5:10 |
5 | WISŁA II JEZIORZANY | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 20:27 | 7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 10:6 | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10:21 |
6 | SOKÓŁ RYBNA | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 33:23 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 19:9 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:14 |
7 | RZOZOVIA RZOZÓW | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 30:25 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 18:10 | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 12:15 |
8 | VICTORIA ZALAS | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 31:35 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 20:17 | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 11:18 |
9 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 31:42 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:16 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 23:26 |
10 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 8:71 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:27 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 5:44 |
11 | KASZOWIANKA II KASZÓW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
3.09.2023 | 17:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 0:6 (0:0) | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 0:9 (0:5) | SOKÓŁ RYBNA | |
3.09.2023 | 12:00 | SANKOWIA SANKA | KASZOWIANKA II KASZÓW | ||
2.09.2023 | 17:00 | ISKRA CZUŁÓW | 5:3 (2:1) | VICTORIA ZALAS | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 9:0 (5:0) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
Kolejka 2 | |||||
10.09.2023 | 17:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 2:2 (2:0) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | SOKÓŁ RYBNA | 5:0 (1:0) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
10.09.2023 | 14:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 3:2 (1:0) | SANKOWIA SANKA | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 9:0 (3:0) | NADWIŚLAN RUSOCICE | |
10.09.2023 | 14:00 | KASZOWIANKA II KASZÓW | ISKRA CZUŁÓW | ||
Kolejka 3 | |||||
17.09.2023 | 16:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 2:4 (0:2) | VICTORIA ZALAS | relacja |
16.09.2023 | NADWIŚLAN RUSOCICE | KASZOWIANKA II KASZÓW | |||
17.09.2023 | 17:00 | SANKOWIA SANKA | 4:2 (2:1) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | ISKRA CZUŁÓW | 4:1 (0:0) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 3:1 (2:1) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
Kolejka 4 | |||||
23.09.2023 | 16:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 3:2 (1:1) | ISKRA CZUŁÓW | relacja |
24.09.2023 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 0:4 (0:2) | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | relacja |
24.09.2023 | 14:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 3:0 (3:0) | NADWIŚLAN RUSOCICE | |
23.09.2023 | KASZOWIANKA II KASZÓW | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | |||
23.09.2023 | 14:30 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 3:1 (3:0) | SANKOWIA SANKA | relacja |
Kolejka 5 | |||||
30.09.2023 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | KASZOWIANKA II KASZÓW | |||
1.10.2023 | 14:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 1:3 (0:2) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 2:3 (2:2) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | ISKRA CZUŁÓW | 3:2 (1:1) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | SOKÓŁ RYBNA | 1:1 (1:1) | VICTORIA ZALAS | relacja |
Kolejka 6 | |||||
7.10.2023 | 12:00 | SANKOWIA SANKA | 2:0 (2:0) | ISKRA CZUŁÓW | relacja |
7.10.2023 | KASZOWIANKA II KASZÓW | SOKÓŁ RYBNA | |||
8.10.2023 | 11:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 1:1 (1:1) | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 1:3 (1:1) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 6:2 (3:1) | NADWIŚLAN RUSOCICE | relacja |
Kolejka 7 | |||||
14.10.2023 | 13:00 | SOKÓŁ RYBNA | 2:3 (0:0) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 4:1 (1:0) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
15.10.2023 | 14:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 1:1 (1:0) | SANKOWIA SANKA | relacja |
14.10.2023 | VICTORIA ZALAS | KASZOWIANKA II KASZÓW | |||
15.10.2023 | 15:30 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 2:1 (0:1) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
Kolejka 8 | |||||
19.11.2023 | 13:00 | SANKOWIA SANKA | 7:3 (4:1) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
21.10.2023 | 15:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 5:1 (1:0) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 1:0 (1:0) | VICTORIA ZALAS | relacja |
21.10.2023 | 14:30 | ISKRA CZUŁÓW | 3:0 | NADWIŚLAN RUSOCICE | |
21.10.2023 | 15:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 2:1 (0:1) | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | relacja |
Kolejka 9 | |||||
29.10.2023 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 1:5 (0:2) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
18.11.2023 | 13:00 | SOKÓŁ RYBNA | 1:3 (0:3) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
28.10.2023 | KASZOWIANKA II KASZÓW | WISŁA II JEZIORZANY | |||
29.10.2023 | 14:30 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | 2:2 (0:2) | ISKRA CZUŁÓW | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 2:2 (0:1) | SANKOWIA SANKA | relacja |
Kolejka 10 | |||||
4.11.2023 | 14:00 | ISKRA CZUŁÓW | 3:0 (0:2) | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | |
5.11.2023 | 14:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 1:8 (1:5) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 7:2 (3:1) | VICTORIA ZALAS | relacja |
25.11.2023 | 13:00 | SANKOWIA SANKA | 1:0 (0:0) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
4.11.2023 | RZOZOVIA RZOZÓW | KASZOWIANKA II KASZÓW | |||
Kolejka 11 | |||||
11.11.2023 | KASZOWIANKA II KASZÓW | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | |||
12.11.2023 | 14:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | 0:6 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | |
4.11.2023 | 14:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 0:0 (0:0) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
30.03.2024 | 15:00 | VICTORIA ZALAS | 0:2 (0:1) | SANKOWIA SANKA | relacja |
11.11.2023 | 11:00 | SOKÓŁ RYBNA | 3:1 (2:0) | ISKRA CZUŁÓW | relacja |
Kolejka 12 | |||||
13.04.2024 | 17:00 | ISKRA CZUŁÓW | 1:0 (0:0) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
13.04.2024 | 16:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 0:2 (0:0) | SANKOWIA SANKA | relacja |
13.04.2024 | 16:00 | SOKÓŁ RYBNA | 7:1 (5:1) | NADWIŚLAN RUSOCICE | relacja |
14.04.2024 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 4:1 (3:1) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
14.04.2024 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 3:1 (2:1) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
Kolejka 13 | |||||
21.04.2024 | 16:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 5:5 (2:2) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
21.04.2024 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 1:2 (0:1) | WISŁA II JEZIORZANY | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | ISKRA CZUŁÓW | 1:1 (0:0) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
21.04.2024 | 13:00 | SANKOWIA SANKA | 6:1 (2:1) | NADWIŚLAN RUSOCICE | relacja |
29.05.2024 | 17:30 | RZOZOVIA RZOZÓW | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | ||
Kolejka 14 | |||||
27.04.2024 | 11:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | 3:0 (2:0) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
28.04.2024 | 11:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 1:1 (0:0) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
28.04.2024 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 2:1 (1:1) | VICTORIA ZALAS | relacja |
27.04.2024 | 17:30 | ISKRA CZUŁÓW | 1:4 (0:2) | SANKOWIA SANKA | relacja |
27.04.2024 | 16:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | 7:0 (4:0) | NADWIŚLAN RUSOCICE | relacja |
Kolejka 15 | |||||
5.05.2024 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | 3:1 (0:1) | NADWIŚLAN RUSOCICE | relacja |
5.05.2024 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | 5:3 (3:1) | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | WISŁA II JEZIORZANY | 1:2 (0:1) | SOKÓŁ RYBNA | relacja |
5.05.2024 | 13:00 | SANKOWIA SANKA | 3:1 (2:0) | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | relacja |
4.05.2024 | 17:30 | ISKRA CZUŁÓW | 5:1 (3:0) | RZOZOVIA RZOZÓW | relacja |
Kolejka 16 | |||||
11.05.2024 | 15:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | ISKRA CZUŁÓW | ||
11.05.2024 | 16:00 | SANKOWIA SANKA | WISŁA II JEZIORZANY | ||
12.05.2024 | 11:00 | VICTORIA ZALAS | SOKÓŁ RYBNA | ||
12.05.2024 | 16:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | RZOZOVIA RZOZÓW | ||
12.05.2024 | 17:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | ||
Kolejka 17 | |||||
18.05.2024 | 17:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | WISŁA II JEZIORZANY | ||
19.05.2024 | 17:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | ISKRA CZUŁÓW | ||
19.05.2024 | 17:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | ||
19.05.2024 | 17:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | SOKÓŁ RYBNA | ||
19.05.2024 | 17:00 | SANKOWIA SANKA | VICTORIA ZALAS | ||
Kolejka 18 | |||||
25.05.2024 | 17:00 | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | ISKRA CZUŁÓW | ||
25.05.2024 | 13:00 | SOKÓŁ RYBNA | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | ||
25.05.2024 | 17:00 | RZOZOVIA RZOZÓW | VICTORIA ZALAS | ||
26.05.2024 | 17:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | SANKOWIA SANKA | ||
25.05.2024 | NADWIŚLAN RUSOCICE | WISŁA II JEZIORZANY | |||
Kolejka 19 | |||||
1.06.2024 | WISŁA II JEZIORZANY | ISKRA CZUŁÓW | |||
1.06.2024 | SOKÓŁ RYBNA | SANKOWIA SANKA | |||
2.06.2024 | 11:00 | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI | ||
2.06.2024 | 17:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | RZOZOVIA RZOZÓW | ||
2.06.2024 | 15:00 | NADWIŚLAN RUSOCICE | VICTORIA ZALAS | ||
Kolejka 20 | |||||
9.06.2024 | 16:00 | SANKOWIA SANKA | BŁĘKITNI CZUŁÓWEK | ||
9.06.2024 | 16:00 | VICTORIA ZALAS | ISKRA CZUŁÓW | ||
9.06.2024 | 16:00 | SPARTA PRZEGINIA DUCHOWNA-NARODOWA | NADWIŚLAN RUSOCICE | ||
9.06.2024 | 16:00 | SOKÓŁ RYBNA | RZOZOVIA RZOZÓW | ||
9.06.2024 | 16:00 | WISŁA II JEZIORZANY | BORKOWIANKA BOREK SZLACHECKI |