Komisje

KOMISJA REWIZYJNA

  • Jerzy Chylewski (przewodniczący)
  • Cezary Pańkowski (wiceprzewodniczący)
  • Mieczysław Kępa (sekretarz)
  • Zdzisław Bębenek
  • Janusz Kołacz
  • Andrzej Kuźma
  • Jerzy Mikołajczyk
  • Jerzy Sysło

ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA

  • Marek Miarczyński (przewodniczący)
  • Tomasz Adamczyk
  • Janusz Bociąga
  • Michał Burdajewicz
  • Janusz Furgała
  • Roman Kaczorowski
  • Joanna Kowalska (wiceprzewodnicząca)
  • Józef Król
  • Konrad Lembas
  • Bogusław Machynia
  • Łukasz Mnich
  • Maciej Niezgoda
  • Paweł Przybyło

KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH

  • Jan Popiołek (przewodniczący)
  • Stanisław Strug (Podokręg Limanowa) – wiceprzewodniczący
  • Joanna Ściepura (Podokręg Olkusz) – sekretarz
  • Tomasz Dudek (Kraków)
  • Zbigniew Gil (Podokręg Oświęcim)
  • Maciej Górka (Podokręg Myślenice)
  • Bogusław Górnik (Podokręg Podhalański)
  • Bogusław Klimek (Podokręg Nowy Sącz)
  • Andrzej Kowal (Podokręg Chrzanów)
  • Ryszard Łoś (Podokręg Żabno)
  • Andrzej Maślanka (Podokręg Brzesko)
  • Adam Niedziela (Podokręg Gorlice)
  • Henryk Sochacki (Podokręg Wadowice)
  • Andrzej Strumiński (Podokręg Wieliczka)
  • Rafał Sysło (Podokręg Tarnów)
  • Kazimierz Wójcik (Podokręg Bochnia)

KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH

Mirosław Szulc (przewodniczący), Mikołaj Juszczak, Wojciech Batko (członkowie)

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH

  • Józef Cichoń (przewodniczący)
  • Jerzy Dudek
  • Tomasz Dudek
  • Bogusław Klimek
  • Jan Krupa
  • Florentyna Kulig
  • Józef Mamoń
  • Mirosław Nieć
  • Jan Popiołek
  • Bogdan Surówka
  • Marcin Tesarski
  • Maciej Wicherek
  • Tadeusz Zapiór

KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

  • Artur Krzeszowiak (przewodniczący)
  • Piotr Bukowiec
  • Katarzyna Sołtysińska

KOMISJA DS. FUTSALU

Piotr Zawodny (przewodniczący)
Mariusz Krupa (wiceprzewodniczący)
Paweł Panuś (wiceprzewodniczący)
Tomasz Chajdecki
Mieczysław Nowak
Sławomir Steczko
Adam Szumiec

KOMISJA EKONOMICZNO–FINANSOWA

  • Andrzej Szmyt (przewodniczący)
  • Tomasz Kulig
  • Przemysław Saładyga
  • Andrzej Strumiński

KOMISJA DS. REGULAMINOWO-PRAWNYCH

  • Tomasz Ziarkowski (przewodniczący)
  • Maciej Kowalski
  • Mirosław Szulc
  • Konrad Twardowski

KOMISJA ODZNACZEŃ

  • Andrzej Strumiński (przewodniczący)
  • Wiesław Biernat
  • Tomasz Dudek

KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH

  • Zdzisław Kapka (przewodniczący)
  • Michał Królikowski
  • Krystian Pać (sekretarz)
  • Krzysztof Szopa
  • Dariusz Wójtowicz

ZESPÓŁ DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH MZPN

  • Zbigniew Krzysztyniak (przewodniczący)
  • Wiesław Bobowski
  • Antoni Gawronek
  • Jan Gluc
  • Marek Hohenauer
  • Łukasz Krupa
  • Zbigniew Lustofin
  • Piotr Miśkowicz
  • Kazimierz Śliwiński

ZESPÓŁ MZPN DS. UZGADNIANIA PROJEKTÓW BUDOWY, PRZEBUDOWY ORAZ MODERNIZACJI STADIONÓW PIŁKARSKICH

Andrzej Palczewski (przewodniczący), Józef Cichoń, Jan Popiołek

Hits: 1587

To top