Sezon 2023/2024
Młodzież
C1 Liga Makroregionalna Kraków (RW)
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki |
1 | WIECZYSTA KRAKÓW | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 27:5 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 15:1 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 12:4 |
2 | RABA DOBCZYCE | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 26:21 | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 23:5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:16 |
3 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:5 |
4 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 20:13 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 17:12 |
5 | SŁOWIK OLKUSZ | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 17:18 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 16:6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:12 |
6 | DALIN MYŚLENICE | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 14:18 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7:15 |
7 | KABEL KRAKÓW | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:20 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5:12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:8 |
8 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7:25 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:19 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
2.04.2024 | 11:00 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | 1:2 (0:0) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
2.04.2024 | 17:15 | WIECZYSTA KRAKÓW | 4:0 (0:0) | DALIN MYŚLENICE | relacja |
4.04.2024 | 17:00 | RABA DOBCZYCE | 3:1 (2:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | relacja |
2.04.2024 | 11:00 | KABEL KRAKÓW | 2:1 (2:0) | SŁOWIK OLKUSZ | relacja |
Kolejka 2 | |||||
6.04.2024 | 15:00 | SŁOWIK OLKUSZ | 3:1 (2:0) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
7.04.2024 | 12:30 | DALIN MYŚLENICE | 6:2 (4:1) | RABA DOBCZYCE | relacja |
6.04.2024 | 09:30 | KABEL KRAKÓW | 1:4 (1:4) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja |
24.04.2024 | 19:30 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | 0:3 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | |
Kolejka 3 | |||||
13.04.2024 | 12:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 1:0 (0:0) | SŁOWIK OLKUSZ | relacja |
16.04.2024 | 16:30 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | 1:6 (1:1) | DALIN MYŚLENICE | relacja |
14.04.2024 | 10:00 | RABA DOBCZYCE | 6:2 (1:0) | KABEL KRAKÓW | relacja |
13.04.2024 | 12:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 2:1 (1:1) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | relacja |
Kolejka 4 | |||||
21.04.2024 | 09:00 | DALIN MYŚLENICE | 1:1 (0:0) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
20.04.2024 | 12:00 | SŁOWIK OLKUSZ | 6:5 (3:2) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | relacja |
20.04.2024 | 12:00 | KABEL KRAKÓW | 1:0 (0:0) | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | relacja |
19.04.2024 | 16:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 10:1 (6:0) | RABA DOBCZYCE | relacja |
Kolejka 5 | |||||
27.04.2024 | 12:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 2:1 (1:1) | KABEL KRAKÓW | relacja |
27.04.2024 | 13:30 | RABA DOBCZYCE | 9:0 (2:0) | SŁOWIK OLKUSZ | relacja |
28.04.2024 | 15:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | 3:1 (2:0) | DALIN MYŚLENICE | relacja |
27.04.2024 | 18:30 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | 3:8 (1:4) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja |
Kolejka 6 | |||||
5.05.2024 | 12:00 | SŁOWIK OLKUSZ | 7:0 (1:0) | DALIN MYŚLENICE | relacja |
16.05.2024 | 17:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ||
5.05.2024 | 10:00 | RABA DOBCZYCE | 5:2 (2:1) | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | relacja |
5.05.2024 | 14:30 | KABEL KRAKÓW | 1:7 (1:1) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | relacja |
Kolejka 7 | |||||
11.05.2024 | 10:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | WIECZYSTA KRAKÓW | ||
9.05.2024 | 17:30 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | RABA DOBCZYCE | ||
11.05.2024 | 09:00 | KABEL KRAKÓW | DALIN MYŚLENICE | ||
11.05.2024 | 18:00 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | SŁOWIK OLKUSZ | ||
Kolejka 8 | |||||
18.05.2024 | 10:00 | DALIN MYŚLENICE | WIECZYSTA KRAKÓW | ||
19.05.2024 | 12:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | ||
19.05.2024 | 09:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | RABA DOBCZYCE | ||
18.05.2024 | 12:00 | SŁOWIK OLKUSZ | KABEL KRAKÓW | ||
Kolejka 9 | |||||
25.05.2024 | 14:45 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | SŁOWIK OLKUSZ | ||
25.05.2024 | 13:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | KABEL KRAKÓW | ||
26.05.2024 | 10:00 | RABA DOBCZYCE | DALIN MYŚLENICE | ||
26.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | ||
Kolejka 10 | |||||
29.05.2024 | 18:00 | SŁOWIK OLKUSZ | WIECZYSTA KRAKÓW | ||
30.05.2024 | 16:30 | KABEL KRAKÓW | RABA DOBCZYCE | ||
30.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ||
29.05.2024 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | DALIN MYŚLENICE | |||
Kolejka 11 | |||||
1.06.2024 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | SŁOWIK OLKUSZ | |||
2.06.2024 | 13:30 | RABA DOBCZYCE | WIECZYSTA KRAKÓW | ||
1.06.2024 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | KABEL KRAKÓW | |||
1.06.2024 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | DALIN MYŚLENICE | |||
Kolejka 12 | |||||
8.06.2024 | 13:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | ||
8.06.2024 | KABEL KRAKÓW | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | |||
9.06.2024 | 12:00 | SŁOWIK OLKUSZ | RABA DOBCZYCE | ||
8.06.2024 | DALIN MYŚLENICE | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | |||
Kolejka 13 | |||||
15.06.2024 | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI | RABA DOBCZYCE | |||
15.06.2024 | 09:00 | DALIN MYŚLENICE | SŁOWIK OLKUSZ | ||
15.06.2024 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | KABEL KRAKÓW | |||
15.06.2024 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | WIECZYSTA KRAKÓW | |||
Kolejka 14 | |||||
22.06.2024 | 10:00 | RABA DOBCZYCE | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ||
22.06.2024 | DALIN MYŚLENICE | KABEL KRAKÓW | |||
18.06.2024 | 16:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | ORZEŁ PIASKI WIELKIE-SMS WIELICZKA | ||
23.06.2024 | 12:00 | SŁOWIK OLKUSZ | SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI |