Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa A Olkusz "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki |
1 | POGOŃ MIECHÓW | 21 | 51 | 17 | 0 | 4 | 74:16 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 34:7 | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 40:9 |
2 | PRZEBÓJ WOLBROM | 21 | 49 | 16 | 1 | 4 | 63:17 | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 40:4 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 23:13 |
3 | OSPEL WIERBKA | 21 | 49 | 15 | 4 | 2 | 66:31 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 39:18 | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 27:13 |
4 | STRUMYK ZARZECZE | 21 | 39 | 11 | 6 | 4 | 35:27 | 11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 16:14 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 19:13 |
5 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 21 | 37 | 12 | 1 | 8 | 45:35 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 27:12 | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18:23 |
6 | SPARTAK CHARSZNICA | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 33:25 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 14:14 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 19:11 |
7 | CENTURIA CHECHŁO | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 46:47 | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 27:19 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 19:28 |
8 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 40:45 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 26:19 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 14:26 |
9 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 21 | 25 | 7 | 4 | 10 | 32:36 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 19:8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 13:28 |
10 | PILICZANKA PILICA | 21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 40:47 | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 23:23 | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 17:24 |
11 | SPARTAK WIELKANOC | 21 | 22 | 7 | 1 | 13 | 30:43 | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 19:23 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 11:20 |
12 | BOLESŁAW BUKOWNO | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 28:60 | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 12:24 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 16:36 |
13 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 21 | 13 | 4 | 1 | 16 | 18:55 | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 10:32 | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 8:23 |
14 | BŁYSK ZEDERMAN | 21 | 3 | 0 | 3 | 18 | 27:93 | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 15:39 | 11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 12:54 |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.08.2023 | 17:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 3:2 (0:1) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
20.08.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 0:2 (0:1) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
19.08.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 7:0 (4:0) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
19.08.2023 | 11:00 | PILICZANKA PILICA | 0:2 (0:1) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
20.08.2023 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | 3:0 (1:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
19.08.2023 | 17:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 0:2 (0:2) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
20.08.2023 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 4:1 (2:1) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
Kolejka 2 | |||||
26.08.2023 | 15:00 | STRUMYK ZARZECZE | 1:0 (0:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | 2:0 (1:0) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 3:0 (0:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
27.08.2023 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 2:0 (2:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
27.08.2023 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | 1:5 (0:1) | OSPEL WIERBKA | relacja |
26.08.2023 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 2:1 (2:1) | PILICZANKA PILICA | relacja |
26.08.2023 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 2:2 (1:1) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
Kolejka 3 | |||||
2.09.2023 | 17:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 1:9 (0:3) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 4:1 (2:1) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 6:0 (2:0) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
3.09.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:3 (1:2) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | PILICZANKA PILICA | 1:3 (1:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
2.09.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 3:2 (1:1) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 2:1 (0:1) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
Kolejka 4 | |||||
10.09.2023 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | 1:4 (0:2) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | 6:0 | BOLESŁAW BUKOWNO | |
9.09.2023 | 17:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 3:5 (3:1) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | STRUMYK ZARZECZE | 1:1 (0:0) | PILICZANKA PILICA | relacja |
10.09.2023 | 17:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 1:5 (1:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
9.09.2023 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 2:2 (0:0) | OSPEL WIERBKA | relacja |
10.09.2023 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 1:3 (0:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
Kolejka 5 | |||||
17.09.2023 | 17:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 7:0 (3:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | PILICZANKA PILICA | 2:3 (2:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
16.09.2023 | 11:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 0:1 (0:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 4:1 (1:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 3:0 (0:0) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:0 (0:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 1:3 (0:1) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
Kolejka 6 | |||||
23.09.2023 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 1:0 (0:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:5 (0:0) | OSPEL WIERBKA | relacja |
23.09.2023 | 16:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 4:3 (1:3) | PILICZANKA PILICA | relacja |
23.09.2023 | 16:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 0:2 (0:1) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | POGOŃ MIECHÓW | 3:1 (0:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
23.09.2023 | 16:00 | CENTURIA CHECHŁO | 1:2 (0:0) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
23.09.2023 | 16:30 | STRUMYK ZARZECZE | 2:1 (0:0) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
Kolejka 7 | |||||
1.10.2023 | 16:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 2:0 (0:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
1.10.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 2:1 (0:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
18.11.2023 | 13:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 1:2 (1:0) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
30.09.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 6:4 (2:2) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | BOLESŁAW BUKOWNO | 1:1 (0:1) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | PILICZANKA PILICA | 2:1 (1:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
1.10.2023 | 15:30 | SPARTAK WIELKANOC | 0:1 (0:1) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
Kolejka 8 | |||||
7.10.2023 | 16:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 6:1 (3:1) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
7.10.2023 | 15:00 | POGOŃ MIECHÓW | 1:3 (1:3) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 0:5 (0:1) | PILICZANKA PILICA | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:5 (0:1) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 1:1 (0:1) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | CENTURIA CHECHŁO | 2:1 (0:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
8.10.2023 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 3:2 (2:1) | OSPEL WIERBKA | relacja |
Kolejka 9 | |||||
14.10.2023 | 15:30 | PRZEBÓJ WOLBROM | 4:0 (0:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
14.10.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 4:1 (3:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
14.10.2023 | 15:00 | STRUMYK ZARZECZE | 4:1 (1:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | SPARTAK WIELKANOC | 1:2 (0:2) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 2:0 (2:0) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | PILICZANKA PILICA | 4:1 (1:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
14.10.2023 | 15:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 0:2 (0:2) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
Kolejka 10 | |||||
22.10.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:2 (1:0) | OSPEL WIERBKA | relacja |
22.10.2023 | 15:30 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 0:1 (0:1) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
22.10.2023 | 15:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 1:1 (1:0) | PILICZANKA PILICA | relacja |
21.10.2023 | 15:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 2:3 (0:1) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
21.10.2023 | 15:00 | POGOŃ MIECHÓW | 1:2 (1:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
22.10.2023 | 15:30 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:1 (0:1) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 1:0 (0:0) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
Kolejka 11 | |||||
28.10.2023 | 15:00 | BOLESŁAW BUKOWNO | 1:3 (1:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | OSPEL WIERBKA | 0:5 (0:1) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | STRUMYK ZARZECZE | 1:1 (0:1) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
28.10.2023 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 1:3 (1:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
29.10.2023 | 14:30 | PILICZANKA PILICA | 1:0 (0:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | SPARTAK WIELKANOC | 8:1 (3:1) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
29.10.2023 | 15:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 2:0 (1:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
Kolejka 12 | |||||
4.11.2023 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 2:2 (0:2) | PILICZANKA PILICA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 5:0 (2:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
5.11.2023 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:3 (1:1) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 0:1 (0:0) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 2:4 (1:3) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | POGOŃ MIECHÓW | 5:0 (2:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 4:6 (2:2) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
Kolejka 13 | |||||
12.11.2023 | 14:00 | BOLESŁAW BUKOWNO | 1:2 (0:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
12.11.2023 | 14:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 2:0 (0:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
11.11.2023 | 14:15 | SPARTAK WIELKANOC | 3:1 (2:1) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
11.11.2023 | 14:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 0:2 (0:1) | OSPEL WIERBKA | relacja |
11.11.2023 | 14:15 | CENTURIA CHECHŁO | 9:0 (6:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
12.11.2023 | 14:00 | PILICZANKA PILICA | 1:2 (0:2) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
11.11.2023 | 14:00 | STRUMYK ZARZECZE | 2:2 (2:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
Kolejka 14 | |||||
23.03.2024 | 15:30 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 3:2 (0:2) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
23.03.2024 | 15:30 | STRUMYK ZARZECZE | 2:1 (1:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
24.03.2024 | 13:00 | SPARTAK WIELKANOC | 2:0 (1:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
24.03.2024 | 12:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:5 (0:2) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
23.03.2024 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 1:3 (1:1) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
23.03.2024 | 15:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 5:0 (3:0) | PILICZANKA PILICA | relacja |
23.03.2024 | 15:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 2:2 (2:1) | OSPEL WIERBKA | relacja |
Kolejka 15 | |||||
30.03.2024 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 0:0 (0:0) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
30.03.2024 | 15:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 2:0 (2:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
30.03.2024 | 16:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 1:2 (1:2) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | PILICZANKA PILICA | 3:3 (2:0) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 3:2 (1:1) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
30.03.2024 | 15:30 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 2:1 (2:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 2:1 (1:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
Kolejka 16 | |||||
7.04.2024 | 15:30 | SPARTAK WIELKANOC | 0:1 (0:0) | PILICZANKA PILICA | relacja |
6.04.2024 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 2:1 (1:0) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
7.04.2024 | 11:00 | BOLESŁAW BUKOWNO | 2:4 (0:2) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | POGOŃ MIECHÓW | 7:0 (2:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
6.04.2024 | 15:00 | STRUMYK ZARZECZE | 0:0 (0:0) | OSPEL WIERBKA | relacja |
7.04.2024 | 17:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 2:0 (1:0) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
7.04.2024 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:1 (0:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
Kolejka 17 | |||||
14.04.2024 | 17:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 6:0 (3:0) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
14.04.2024 | 15:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 1:0 (1:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
14.04.2024 | 11:30 | OSPEL WIERBKA | 4:0 (1:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
13.04.2024 | 12:00 | PILICZANKA PILICA | 0:3 (0:0) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
14.04.2024 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 0:4 (0:2) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
14.04.2024 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:1 (0:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
13.04.2024 | 17:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 4:1 (2:0) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
Kolejka 18 | |||||
20.04.2024 | 17:00 | STRUMYK ZARZECZE | 2:0 (1:0) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
20.04.2024 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | 6:2 (3:1) | PILICZANKA PILICA | relacja |
20.04.2024 | 16:00 | POGOŃ MIECHÓW | 3:1 (2:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
21.04.2024 | 17:30 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 0:5 (0:1) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
20.04.2024 | 11:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 4:4 (2:2) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | 3:4 (1:3) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 2:4 (1:3) | OSPEL WIERBKA | relacja |
Kolejka 19 | |||||
28.04.2024 | 15:00 | PILICZANKA PILICA | 6:2 (3:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | 1:0 (0:0) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
28.04.2024 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 1:3 (0:3) | STRUMYK ZARZECZE | relacja |
28.04.2024 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | 0:2 (0:1) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
28.04.2024 | 16:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 5:0 (2:0) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
28.04.2024 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 1:1 (0:1) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
27.04.2024 | 11:30 | OSPEL WIERBKA | 4:1 (0:1) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
Kolejka 20 | |||||
1.05.2024 | 17:00 | CENTURIA CHECHŁO | 1:3 (0:2) | BOLESŁAW BUKOWNO | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | 3:0 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | |
1.05.2024 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | 2:3 (1:3) | SPARTAK CHARSZNICA | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | BŁYSK ZEDERMAN | 2:3 (2:2) | OSPEL WIERBKA | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | STRUMYK ZARZECZE | 1:1 (1:1) | SPARTAK WIELKANOC | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | 3:3 (0:1) | PRZEBÓJ WOLBROM | relacja |
1.05.2024 | 16:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | 3:1 (2:1) | PILICZANKA PILICA | relacja |
Kolejka 21 | |||||
4.05.2024 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | 3:1 (1:1) | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | relacja |
5.05.2024 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | 0:2 (0:1) | CENTURIA CHECHŁO | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | 4:0 (2:0) | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | STRUMYK ZARZECZE | 0:6 (0:2) | POGOŃ MIECHÓW | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | PILICZANKA PILICA | 3:3 (0:1) | BŁYSK ZEDERMAN | relacja |
5.05.2024 | 11:00 | SPARTAK CHARSZNICA | 4:1 (0:1) | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | relacja |
5.05.2024 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | 2:1 (1:0) | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | relacja |
Kolejka 22 | |||||
12.05.2024 | 18:00 | CENTURIA CHECHŁO | STRUMYK ZARZECZE | ||
11.05.2024 | 18:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | SPARTAK WIELKANOC | ||
11.05.2024 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | BOLESŁAW BUKOWNO | ||
12.05.2024 | 16:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | OSPEL WIERBKA | ||
12.05.2024 | 11:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | PILICZANKA PILICA | ||
11.05.2024 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | SPARTAK CHARSZNICA | ||
11.05.2024 | 18:15 | BŁYSK ZEDERMAN | PRZEBÓJ WOLBROM | ||
Kolejka 23 | |||||
18.05.2024 | 12:00 | PILICZANKA PILICA | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | ||
19.05.2024 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | BŁYSK ZEDERMAN | ||
19.05.2024 | 18:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | ||
19.05.2024 | 11:00 | STRUMYK ZARZECZE | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | ||
18.05.2024 | 17:00 | CENTURIA CHECHŁO | POGOŃ MIECHÓW | ||
18.05.2024 | 11:00 | OSPEL WIERBKA | SPARTAK CHARSZNICA | ||
19.05.2024 | 15:00 | SPARTAK WIELKANOC | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | ||
Kolejka 24 | |||||
26.05.2024 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | STRUMYK ZARZECZE | ||
25.05.2024 | 18:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | CENTURIA CHECHŁO | ||
25.05.2024 | 11:00 | BŁYSK ZEDERMAN | SPARTAK WIELKANOC | ||
25.05.2024 | 18:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | BOLESŁAW BUKOWNO | ||
26.05.2024 | 16:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | PRZEBÓJ WOLBROM | ||
25.05.2024 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | OSPEL WIERBKA | ||
25.05.2024 | 17:00 | SPARTAK CHARSZNICA | PILICZANKA PILICA | ||
Kolejka 25 | |||||
2.06.2024 | 17:00 | PILICZANKA PILICA | OSPEL WIERBKA | ||
2.06.2024 | 18:00 | PRZEBÓJ WOLBROM | SPARTAK CHARSZNICA | ||
2.06.2024 | 16:00 | SPARTAK WIELKANOC | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | ||
1.06.2024 | 11:00 | CENTURIA CHECHŁO | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | ||
1.06.2024 | 18:00 | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | POGOŃ MIECHÓW | ||
1.06.2024 | 17:00 | STRUMYK ZARZECZE | BŁYSK ZEDERMAN | ||
2.06.2024 | 16:30 | BOLESŁAW BUKOWNO | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | ||
Kolejka 26 | |||||
8.06.2024 | 17:00 | BŁYSK ZEDERMAN | CENTURIA CHECHŁO | ||
8.06.2024 | 17:00 | DŁUBNIA TRZYCIĄŻ JANGROT | TRZY KORONY ŻARNOWIEC | ||
8.06.2024 | 17:00 | LKS PRĄDNIK SUŁOSZOWA | SPARTAK WIELKANOC | ||
8.06.2024 | 17:00 | OSPEL WIERBKA | PRZEBÓJ WOLBROM | ||
8.06.2024 | 17:00 | SPARTAK CHARSZNICA | BOLESŁAW BUKOWNO | ||
8.06.2024 | 17:00 | WIELMOŻANKA WIELMOŻA | STRUMYK ZARZECZE | ||
8.06.2024 | 17:00 | POGOŃ MIECHÓW | PILICZANKA PILICA |