Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa A Nowy Sącz "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki |
1 | BARCICZANKA II | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 72:27 | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 47:12 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 25:15 |
2 | HELENA NOWY SĄCZ | 23 | 49 | 15 | 4 | 4 | 76:31 | 12 | 30 | 9 | 3 | 0 | 39:14 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 37:17 |
3 | GRYBOVIA | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 76:48 | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 46:21 | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 30:27 |
4 | NAWOJ NAWOJOWA | 23 | 45 | 14 | 3 | 6 | 39:22 | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 23:1 | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 16:21 |
5 | KS OLIMPIK | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 46:29 | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 32:8 | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 14:21 |
6 | ORZEŁ WOJNAROWA | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 43:34 | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 20:18 | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 23:16 |
7 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 43:39 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 22:20 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 21:19 |
8 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 23 | 31 | 9 | 4 | 10 | 42:47 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 26:20 | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 16:27 |
9 | ORZEŁ PTASZKOWA | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 33:41 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18:17 | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15:24 |
10 | LKS ŚWINIARSKO | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 40:60 | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 15:22 | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 25:38 |
11 | ULKS PRZYDONICA | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 41:69 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 28:36 | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 13:33 |
12 | MSZALNICA | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 36:55 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 17:22 | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 19:33 |
13 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 26:56 | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 15:25 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 11:31 |
14 | ZAWADA | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 21:58 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:28 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 9:30 |
15 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 22 | 15 | 3 | 6 | 13 | 38:56 | 11 | 4 | 0 | 4 | 7 | 16:32 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:24 |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.08.2023 | 18:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 2:1 (0:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
13.08.2023 | 18:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 2:2 (2:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
12.08.2023 | 17:30 | HELENA NOWY SĄCZ | 2:1 (1:1) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
13.08.2023 | 11:00 | MSZALNICA | 0:3 (0:1) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
13.08.2023 | 11:00 | ZAWADA | 2:2 (1:2) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
12.08.2023 | 18:00 | BARCICZANKA II | 2:3 (2:0) | GRYBOVIA | relacja |
13.08.2023 | 17:30 | NAWOJ NAWOJOWA | 2:0 (1:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
Kolejka 2 | |||||
15.08.2023 | 17:00 | LKS ŚWINIARSKO | 1:2 (0:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
15.08.2023 | 17:30 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 4:1 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
15.08.2023 | 11:00 | GRYBOVIA | 5:2 (0:2) | MSZALNICA | relacja |
15.08.2023 | 11:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:5 (1:2) | BARCICZANKA II | relacja |
15.08.2023 | 17:30 | ORZEŁ WOJNAROWA | 2:0 (1:0) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
15.08.2023 | 17:30 | NAWOJ NAWOJOWA | 1:0 (0:0) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
15.08.2023 | 17:30 | ULKS PRZYDONICA | 2:2 (1:1) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 3 | |||||
20.08.2023 | 17:30 | MSZALNICA | 0:1 (0:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
20.08.2023 | 11:00 | ZAWADA | 1:4 (1:1) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
19.08.2023 | 16:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 1:1 (1:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
20.08.2023 | 17:30 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 4:1 (2:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
20.08.2023 | 17:30 | KS OLIMPIK | 5:1 (2:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
19.08.2023 | 17:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 3:0 (1:0) | GRYBOVIA | |
20.08.2023 | 17:00 | BARCICZANKA II | 3:2 (2:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
Kolejka 4 | |||||
27.08.2023 | 17:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:6 (1:2) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 2:1 (1:1) | BARCICZANKA II | relacja |
27.08.2023 | 17:30 | LKS ŚWINIARSKO | 3:3 (2:2) | MSZALNICA | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 4:1 (2:0) | ZAWADA | relacja |
27.08.2023 | 17:00 | ULKS PRZYDONICA | 2:3 (1:1) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
26.08.2023 | 17:30 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 0:4 (0:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
27.08.2023 | 17:00 | GRYBOVIA | 4:1 (0:1) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 5 | |||||
2.09.2023 | 17:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 6:3 (5:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | KS OLIMPIK | 2:1 (0:1) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
3.09.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 0:3 (0:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
3.09.2023 | 16:00 | BARCICZANKA II | 4:0 (0:0) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
3.09.2023 | 11:00 | ZAWADA | 3:1 (1:0) | GRYBOVIA | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 6:0 (4:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
3.09.2023 | 11:00 | MSZALNICA | 0:1 (0:1) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
Kolejka 6 | |||||
10.09.2023 | 16:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 1:0 (1:0) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:1 (0:1) | BARCICZANKA II | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | GRYBOVIA | 2:3 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 4:2 (0:1) | MSZALNICA | relacja |
10.09.2023 | 16:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 0:2 (0:1) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
10.09.2023 | 16:30 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:2 (1:0) | ZAWADA | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 1:0 (1:0) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 7 | |||||
17.09.2023 | 16:30 | ULKS PRZYDONICA | 3:4 (1:3) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | ZAWADA | 2:8 (0:3) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | MSZALNICA | 1:2 (0:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 2:1 (0:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | HELENA NOWY SĄCZ | 5:2 (1:1) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
17.09.2023 | 16:30 | KS OLIMPIK | 1:0 (0:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | BARCICZANKA II | 4:1 (2:1) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
Kolejka 8 | |||||
24.09.2023 | 16:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 2:0 (0:0) | ZAWADA | relacja |
24.09.2023 | 12:00 | LKS ŚWINIARSKO | 1:0 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
24.09.2023 | 11:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 1:4 (0:2) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:4 (0:2) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
17.11.2023 | 18:00 | BARCICZANKA II | 4:0 (3:0) | MSZALNICA | relacja |
23.09.2023 | 17:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 2:2 (1:0) | KS OLIMPIK | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | GRYBOVIA | 8:2 (3:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
Kolejka 9 | |||||
1.10.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 1:1 (1:1) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 3:0 (1:1) | BARCICZANKA II | |
1.10.2023 | 16:00 | ULKS PRZYDONICA | 2:5 (0:2) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | MSZALNICA | 0:1 (0:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 1:2 (1:1) | GRYBOVIA | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | KS OLIMPIK | 3:1 (1:0) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
1.10.2023 | 11:00 | ZAWADA | 0:4 (0:2) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
Kolejka 10 | |||||
7.10.2023 | 15:30 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 3:0 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
8.10.2023 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 4:1 (2:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
8.10.2023 | 14:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 4:6 (1:3) | GRYBOVIA | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 3:2 (1:1) | ZAWADA | relacja |
8.10.2023 | 11:00 | MSZALNICA | 0:6 (0:3) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
7.10.2023 | 13:30 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 2:3 (1:1) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
8.10.2023 | 15:00 | BARCICZANKA II | 3:1 (2:1) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 11 | |||||
23.05.2024 | 18:30 | KS OLIMPIK | MSZALNICA | ||
14.10.2023 | 15:30 | HELENA NOWY SĄCZ | 5:1 (3:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 0:1 (0:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
15.10.2023 | 15:30 | ULKS PRZYDONICA | 1:6 (1:4) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
14.10.2023 | 16:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 1:3 (0:2) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
14.10.2023 | 15:00 | GRYBOVIA | 4:3 (2:2) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
14.10.2023 | 16:00 | ZAWADA | 0:0 (0:0) | BARCICZANKA II | relacja |
Kolejka 12 | |||||
21.10.2023 | 15:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 5:0 (3:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 3:4 (1:2) | GRYBOVIA | relacja |
22.10.2023 | 14:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 1:0 (0:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
22.10.2023 | 14:00 | BARCICZANKA II | 3:0 (0:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | MSZALNICA | 4:0 (1:0) | ZAWADA | relacja |
22.10.2023 | 14:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 3:0 (2:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
21.10.2023 | 15:30 | HELENA NOWY SĄCZ | 3:1 (0:1) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 13 | |||||
29.10.2023 | 14:00 | KS OLIMPIK | 4:3 (1:1) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | GRYBOVIA | 3:2 (2:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 2:4 (1:3) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | ULKS PRZYDONICA | 1:2 (0:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | ZAWADA | 2:1 (2:0) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
28.10.2023 | 13:30 | ORZEŁ WOJNAROWA | 0:1 (0:1) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 1:0 (0:0) | MSZALNICA | relacja |
Kolejka 14 | |||||
5.11.2023 | 14:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 4:0 (1:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:3 (1:1) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 1:1 (0:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | BARCICZANKA II | 6:0 (2:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
5.11.2023 | 12:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 1:0 (0:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | KS OLIMPIK | 5:1 (2:0) | ZAWADA | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 2:3 (2:1) | GRYBOVIA | relacja |
Kolejka 15 | |||||
11.11.2023 | 14:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 3:3 (2:1) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
12.11.2023 | 11:00 | ULKS PRZYDONICA | 8:3 (1:0) | MSZALNICA | relacja |
11.11.2023 | 13:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 3:4 (1:0) | BARCICZANKA II | relacja |
12.11.2023 | 11:00 | ZAWADA | 2:0 (2:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
11.11.2023 | 13:00 | GRYBOVIA | 6:1 (4:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
12.11.2023 | 12:00 | LKS ŚWINIARSKO | 1:1 (0:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
12.11.2023 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 1:3 (0:2) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 16 | |||||
23.03.2024 | 15:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 4:1 (2:0) | MSZALNICA | relacja |
24.03.2024 | 14:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 0:1 (0:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
23.03.2024 | 16:00 | GRYBOVIA | 2:3 (1:2) | BARCICZANKA II | relacja |
24.03.2024 | 16:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 2:2 (2:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
24.03.2024 | 15:00 | ULKS PRZYDONICA | 2:5 (0:2) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
24.03.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 1:1 (0:0) | ZAWADA | relacja |
24.03.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 0:2 (0:0) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
Kolejka 17 | |||||
30.03.2024 | 11:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 5:1 (2:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 0:0 (0:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | MSZALNICA | 5:2 (2:2) | GRYBOVIA | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 1:0 (0:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 3:1 (2:0) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | KS OLIMPIK | 1:0 (0:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | BARCICZANKA II | 5:1 (2:0) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
Kolejka 18 | |||||
6.04.2024 | 16:00 | GRYBOVIA | 4:2 (2:0) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
6.04.2024 | 13:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 1:2 (0:1) | KS OLIMPIK | relacja |
7.04.2024 | 15:30 | ULKS PRZYDONICA | 3:1 (3:1) | ZAWADA | relacja |
6.04.2024 | 16:30 | NAWOJ NAWOJOWA | 2:0 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
7.04.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 1:4 (1:1) | BARCICZANKA II | relacja |
6.04.2024 | 17:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:1 (0:0) | MSZALNICA | relacja |
7.04.2024 | 11:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 0:3 (0:2) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
Kolejka 19 | |||||
14.04.2024 | 17:00 | KS OLIMPIK | 1:0 (0:0) | GRYBOVIA | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | MSZALNICA | 5:3 (1:3) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
14.04.2024 | 11:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:2 (1:0) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | BARCICZANKA II | 6:0 (1:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | ZAWADA | 0:1 (0:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
13.04.2024 | 17:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 2:2 (1:1) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
14.04.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 3:0 (3:0) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
Kolejka 20 | |||||
20.04.2024 | 16:30 | ORZEŁ WOJNAROWA | 1:2 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 0:0 (0:0) | MSZALNICA | relacja |
21.04.2024 | 11:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 2:0 (0:0) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | GRYBOVIA | 7:1 (3:1) | ZAWADA | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 2:3 (0:1) | BARCICZANKA II | relacja |
21.04.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 0:5 (0:2) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
20.04.2024 | 12:30 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:1 (1:1) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 21 | |||||
28.04.2024 | 16:00 | MSZALNICA | 2:3 (1:2) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 3:2 (1:2) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
28.04.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 2:6 (2:2) | GRYBOVIA | relacja |
28.04.2024 | 16:00 | BARCICZANKA II | 3:0 (0:0) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
28.04.2024 | 16:00 | ULKS PRZYDONICA | 3:2 (2:2) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
28.04.2024 | 14:00 | ZAWADA | 0:6 (0:4) | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | relacja |
28.04.2024 | 17:30 | KS OLIMPIK | 7:0 (2:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
Kolejka 22 | |||||
1.05.2024 | 17:30 | BUDOWLANI JAZOWSKO | 0:4 (0:2) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:3 (1:1) | MSZALNICA | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:3 (1:1) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
1.05.2024 | 16:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 2:1 (1:1) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 0:4 (0:2) | BARCICZANKA II | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | 0:0 (0:0) | ZAWADA | relacja |
1.05.2024 | 17:30 | NAWOJ NAWOJOWA | 2:0 (1:0) | KS OLIMPIK | relacja |
Kolejka 23 | |||||
3.05.2024 | 18:00 | KS OLIMPIK | 3:1 (1:1) | BUDOWLANI JAZOWSKO | relacja |
3.05.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | 4:0 (3:0) | LKS ŚWINIARSKO | relacja |
3.05.2024 | 17:00 | ULKS PRZYDONICA | 1:3 (1:1) | GRYBOVIA | relacja |
3.05.2024 | 16:00 | HELENA NOWY SĄCZ | 6:1 (1:1) | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | relacja |
3.05.2024 | 17:00 | ZAWADA | 0:1 (0:0) | NAWOJ NAWOJOWA | relacja |
16.05.2024 | 18:00 | MSZALNICA | BARCICZANKA II | ||
17.03.2024 | 11:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | 1:1 (0:1) | VICTORIA WITOWICE DOLNE | relacja |
Kolejka 24 | |||||
5.05.2024 | 17:00 | NAWOJ NAWOJOWA | 4:0 (1:0) | ORZEŁ PTASZKOWA | relacja |
5.05.2024 | 11:00 | GRYBOVIA | 1:1 (0:0) | ORZEŁ WOJNAROWA | relacja |
17.05.2024 | 18:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | ZAWADA | ||
5.05.2024 | 11:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | 1:1 (1:1) | KS OLIMPIK | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | 1:2 (1:1) | ULKS PRZYDONICA | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | BARCICZANKA II | 4:4 (2:1) | HELENA NOWY SĄCZ | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | 2:4 (1:4) | MSZALNICA | relacja |
Kolejka 25 | |||||
11.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | ||
11.05.2024 | 17:00 | GRYBOVIA | VICTORIA WITOWICE DOLNE | ||
12.05.2024 | 11:00 | ZAWADA | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | ||
12.05.2024 | 18:00 | KS OLIMPIK | BARCICZANKA II | ||
11.05.2024 | 17:00 | HELENA NOWY SĄCZ | MSZALNICA | ||
12.05.2024 | 17:00 | ULKS PRZYDONICA | LKS ŚWINIARSKO | ||
12.05.2024 | 14:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | BUDOWLANI JAZOWSKO | ||
Kolejka 26 | |||||
19.05.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | ORZEŁ WOJNAROWA | ||
19.05.2024 | 11:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | GRYBOVIA | ||
18.05.2024 | 17:30 | NAWOJ NAWOJOWA | ULKS PRZYDONICA | ||
19.05.2024 | 17:00 | MSZALNICA | KS OLIMPIK | ||
19.05.2024 | 17:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | HELENA NOWY SĄCZ | ||
19.05.2024 | 17:00 | BARCICZANKA II | ZAWADA | ||
19.05.2024 | 11:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | ORZEŁ PTASZKOWA | ||
Kolejka 27 | |||||
26.05.2024 | 11:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | VICTORIA WITOWICE DOLNE | ||
26.05.2024 | 18:00 | KS OLIMPIK | HELENA NOWY SĄCZ | ||
25.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | NAWOJ NAWOJOWA | ||
26.05.2024 | 11:00 | ZAWADA | MSZALNICA | ||
26.05.2024 | 14:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | BARCICZANKA II | ||
26.05.2024 | 17:00 | ULKS PRZYDONICA | BUDOWLANI JAZOWSKO | ||
25.05.2024 | 17:30 | GRYBOVIA | LKS ŚWINIARSKO | ||
Kolejka 28 | |||||
30.05.2024 | 18:00 | NAWOJ NAWOJOWA | GRYBOVIA | ||
30.05.2024 | 17:30 | BUDOWLANI JAZOWSKO | ORZEŁ WOJNAROWA | ||
30.05.2024 | 17:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | ULKS PRZYDONICA | ||
30.05.2024 | 15:00 | MSZALNICA | ORZEŁ PTASZKOWA | ||
30.05.2024 | 16:00 | HELENA NOWY SĄCZ | ZAWADA | ||
30.05.2024 | 15:00 | LKS ŚWINIARSKO | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | ||
30.05.2024 | 17:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | KS OLIMPIK | ||
Kolejka 29 | |||||
2.06.2024 | 18:00 | ZAWADA | KS OLIMPIK | ||
2.06.2024 | 11:00 | ORZEŁ PTASZKOWA | HELENA NOWY SĄCZ | ||
2.06.2024 | 11:00 | LKS ŚWINIARSKO | VICTORIA WITOWICE DOLNE | ||
1.06.2024 | 18:00 | GRYBOVIA | BUDOWLANI JAZOWSKO | ||
1.06.2024 | 17:00 | ORZEŁ WOJNAROWA | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | ||
2.06.2024 | 18:00 | ULKS PRZYDONICA | BARCICZANKA II | ||
1.06.2024 | 18:00 | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | NAWOJ NAWOJOWA | ||
Kolejka 30 | |||||
8.06.2024 | 18:00 | BUDOWLANI JAZOWSKO | ZAMCZYSKO MARCINKOWICE | ||
8.06.2024 | 18:00 | DĄBROVIA WIELOGŁOWY | GRYBOVIA | ||
8.06.2024 | 18:00 | KS OLIMPIK | ORZEŁ PTASZKOWA | ||
8.06.2024 | 18:00 | NAWOJ NAWOJOWA | LKS ŚWINIARSKO | ||
8.06.2024 | 18:00 | VICTORIA WITOWICE DOLNE | ZAWADA | ||
8.06.2024 | 18:00 | BARCICZANKA II | ORZEŁ WOJNAROWA | ||
8.06.2024 | 18:00 | MSZALNICA | ULKS PRZYDONICA |