Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa B Wieliczka "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki |
1 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 68:29 | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 34:14 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 34:15 |
2 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 74:24 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 44:14 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 30:10 |
3 | LEDNICZANKA | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 54:30 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 19:12 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 35:18 |
4 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 49:36 | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 26:12 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 23:24 |
5 | SYGNECZÓW | 19 | 38 | 12 | 2 | 5 | 41:28 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 24:19 | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 17:9 |
6 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 50:36 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 29:15 | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 21:21 |
7 | WIELICZANKA WIELICZKA | 19 | 32 | 10 | 2 | 7 | 47:37 | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 28:11 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:26 |
8 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 38:36 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 23:18 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 15:18 |
9 | ROŻNOWA | 20 | 24 | 6 | 6 | 8 | 42:46 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 28:21 | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 14:25 |
10 | START BRZEZIE | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 31:55 | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 13:29 | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 18:26 |
11 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 38:55 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 18:22 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 20:33 |
12 | NOWA WAWRZYNIANKA | 20 | 12 | 4 | 0 | 16 | 25:64 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 14:31 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11:33 |
13 | CONTRA SUŁKÓW | 20 | 10 | 2 | 4 | 14 | 21:67 | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 11:36 | 10 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10:31 |
14 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 20 | 8 | 2 | 2 | 16 | 30:65 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 15:28 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 15:37 |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.08.2023 | 18:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 1:3 (1:0) | SYGNECZÓW | relacja |
13.08.2023 | 16:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 3:1 (3:0) | LEDNICZANKA | relacja |
13.08.2023 | 17:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 2:0 (0:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
12.08.2023 | 11:00 | ROŻNOWA | 2:0 (0:0) | START BRZEZIE | relacja |
12.08.2023 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:5 (0:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
30.08.2023 | 17:30 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 6:1 (1:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
13.08.2023 | 16:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 4:1 (1:1) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
Kolejka 2 | |||||
19.08.2023 | 18:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 2:2 (1:2) | ROŻNOWA | relacja |
19.08.2023 | 13:00 | SYGNECZÓW | 3:1 (1:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
20.08.2023 | 17:30 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 2:5 (0:3) | LEDNICZANKA | relacja |
20.08.2023 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 2:7 (1:2) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
20.08.2023 | 17:00 | CONTRA SUŁKÓW | 0:6 (0:1) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
19.08.2023 | 17:00 | START BRZEZIE | 3:2 (0:2) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
19.08.2023 | 17:30 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 0:1 (0:0) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
Kolejka 3 | |||||
26.08.2023 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 3:0 (2:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:4 (0:2) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
26.08.2023 | 17:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 4:3 (3:2) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
26.08.2023 | 18:00 | LEDNICZANKA | 1:0 (1:0) | SYGNECZÓW | relacja |
27.08.2023 | 16:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 1:3 (0:1) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
26.08.2023 | 17:30 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 7:2 (6:0) | START BRZEZIE | relacja |
26.08.2023 | 16:00 | ROŻNOWA | 4:1 (2:1) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
Kolejka 4 | |||||
2.09.2023 | 16:30 | START BRZEZIE | 2:2 (0:1) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
2.09.2023 | 16:30 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 1:3 (0:1) | SYGNECZÓW | relacja |
3.09.2023 | 15:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 1:2 (1:1) | LEDNICZANKA | relacja |
3.09.2023 | 14:30 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 0:3 (0:3) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 1:0 (1:0) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:0 (1:0) | ROŻNOWA | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | CONTRA SUŁKÓW | 1:5 (0:2) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
Kolejka 5 | |||||
10.09.2023 | 17:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 3:2 (0:2) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
10.09.2023 | 17:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 2:1 (2:1) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 4:2 (0:1) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
9.09.2023 | 17:00 | ROŻNOWA | 2:3 (1:1) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
10.09.2023 | 16:00 | SYGNECZÓW | 3:2 (0:1) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
9.09.2023 | 16:00 | LEDNICZANKA | 6:1 (3:0) | START BRZEZIE | relacja |
10.09.2023 | 17:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 3:0 (2:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
Kolejka 6 | |||||
16.09.2023 | 16:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:0 (0:0) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
16.09.2023 | 16:00 | START BRZEZIE | 0:4 (0:2) | SYGNECZÓW | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 1:1 (1:0) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
17.09.2023 | 17:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 0:1 (0:1) | LEDNICZANKA | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 1:4 (1:0) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 6:0 (2:0) | ROŻNOWA | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | 1:5 (1:3) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
Kolejka 7 | |||||
24.09.2023 | 14:00 | SYGNECZÓW | 4:2 (2:1) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
23.09.2023 | 12:00 | LEDNICZANKA | 1:1 (1:1) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
23.09.2023 | 16:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 5:2 (2:0) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 3:5 (2:3) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
24.09.2023 | 13:00 | ROŻNOWA | 7:2 (3:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
23.09.2023 | 16:30 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 6:2 (3:1) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
23.09.2023 | 16:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 2:1 (2:1) | START BRZEZIE | relacja |
Kolejka 8 | |||||
30.09.2023 | 11:00 | ROŻNOWA | 4:3 (0:0) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
11.11.2023 | 13:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 3:2 (0:1) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
1.10.2023 | 15:30 | NOWA WAWRZYNIANKA | 0:3 (0:0) | LEDNICZANKA | relacja |
1.10.2023 | 15:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 5:1 (2:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
30.09.2023 | 15:30 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 0:5 (0:1) | START BRZEZIE | relacja |
1.10.2023 | 13:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 2:4 (0:2) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
1.10.2023 | 15:30 | CONTRA SUŁKÓW | 0:1 (0:0) | SYGNECZÓW | relacja |
Kolejka 9 | |||||
7.10.2023 | 15:30 | WIELICZANKA WIELICZKA | 2:2 (1:1) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
8.10.2023 | 15:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 3:1 (0:1) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
7.10.2023 | 15:00 | START BRZEZIE | 1:1 (0:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 3:3 (2:2) | ROŻNOWA | relacja |
8.10.2023 | 15:30 | SYGNECZÓW | 3:0 | NOWA WAWRZYNIANKA | |
11.11.2023 | 13:00 | LEDNICZANKA | 0:1 (0:0) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
7.10.2023 | 15:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 2:0 (1:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
Kolejka 10 | |||||
15.10.2023 | 15:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 3:2 (2:1) | LEDNICZANKA | relacja |
14.10.2023 | 15:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 0:3 (0:1) | SYGNECZÓW | relacja |
14.10.2023 | 12:00 | ROŻNOWA | 2:3 (1:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 0:3 (0:2) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | CONTRA SUŁKÓW | 0:3 (0:1) | START BRZEZIE | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:4 (0:2) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
14.10.2023 | 15:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 1:2 (0:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
Kolejka 11 | |||||
21.10.2023 | 15:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 4:1 (3:1) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
21.10.2023 | 14:30 | START BRZEZIE | 1:2 (1:1) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
21.10.2023 | 15:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 7:3 (5:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
22.10.2023 | 13:00 | SYGNECZÓW | 2:1 (1:0) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
22.10.2023 | 13:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 2:4 (2:1) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
21.10.2023 | 14:30 | LEDNICZANKA | 0:2 (0:1) | ROŻNOWA | relacja |
21.10.2023 | 13:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 4:2 (2:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
Kolejka 12 | |||||
28.10.2023 | 14:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 2:2 (2:0) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 1:1 (1:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
29.10.2023 | 13:00 | ROŻNOWA | 2:2 (1:2) | SYGNECZÓW | relacja |
28.10.2023 | 14:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 2:1 (1:0) | START BRZEZIE | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 3:1 (2:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 0:5 (0:2) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 2:4 (0:2) | LEDNICZANKA | relacja |
Kolejka 13 | |||||
5.11.2023 | 13:30 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 4:0 (1:0) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
4.11.2023 | 13:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 4:1 (2:1) | ROŻNOWA | relacja |
4.11.2023 | 13:00 | SYGNECZÓW | 1:1 (0:0) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
5.11.2023 | 13:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 3:1 (2:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
5.11.2023 | 12:30 | CONTRA SUŁKÓW | 2:1 (0:0) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
17.03.2024 | 17:00 | LEDNICZANKA | 1:5 (0:2) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
4.11.2023 | 13:00 | START BRZEZIE | 0:4 (0:1) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
Kolejka 14 | |||||
24.03.2024 | 15:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 1:2 (1:1) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
23.03.2024 | 11:00 | SYGNECZÓW | 1:3 (1:2) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
24.03.2024 | 14:30 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 4:2 (2:0) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
24.03.2024 | 15:00 | CONTRA SUŁKÓW | 2:2 (2:2) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
1.05.2024 | 11:00 | LEDNICZANKA | 3:1 (1:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
23.03.2024 | 15:00 | START BRZEZIE | 2:0 (0:0) | ROŻNOWA | relacja |
24.03.2024 | 14:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 4:0 (4:0) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
Kolejka 15 | |||||
29.05.2024 | 18:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | SYGNECZÓW | ||
30.03.2024 | 13:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 3:2 (2:2) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
30.03.2024 | 13:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 6:1 (3:0) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
30.03.2024 | 12:00 | ROŻNOWA | 0:0 (0:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
30.03.2024 | 13:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 0:2 (0:2) | START BRZEZIE | relacja |
30.03.2024 | 14:30 | LEDNICZANKA | 5:0 (1:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
30.03.2024 | 15:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 4:1 (3:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
Kolejka 16 | |||||
6.04.2024 | 17:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 1:2 (1:2) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
7.04.2024 | 17:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 5:2 (0:1) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
7.04.2024 | 15:30 | WIELICZANKA WIELICZKA | 0:1 (0:0) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
7.04.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | 3:2 (0:0) | ROŻNOWA | relacja |
6.04.2024 | 15:00 | START BRZEZIE | 0:6 (0:1) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
6.04.2024 | 15:00 | SYGNECZÓW | 3:5 (1:1) | LEDNICZANKA | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 4:2 (2:0) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
Kolejka 17 | |||||
13.04.2024 | 15:00 | ROŻNOWA | 2:1 (2:1) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
14.04.2024 | 17:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 1:1 (0:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
14.04.2024 | 17:00 | SYGNECZÓW | 2:1 (0:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 4:0 (1:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | LEDNICZANKA | 1:1 (0:1) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
14.04.2024 | 17:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | 5:0 (2:0) | START BRZEZIE | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 3:1 (1:0) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
Kolejka 18 | |||||
20.04.2024 | 15:00 | START BRZEZIE | 3:7 (1:6) | LEDNICZANKA | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | 1:6 (1:1) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
21.04.2024 | 15:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 2:0 (0:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
20.04.2024 | 16:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 2:2 (1:1) | ROŻNOWA | relacja |
21.04.2024 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 6:1 (1:0) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
21.04.2024 | 17:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 4:0 (0:0) | SYGNECZÓW | relacja |
20.04.2024 | 16:30 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 2:4 (1:1) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
Kolejka 19 | |||||
27.04.2024 | 16:30 | TĘCZA SŁOMIRÓG | 6:1 (2:0) | WIARUSY IGOŁOMIA II | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | 7:0 (4:0) | NOWA WAWRZYNIANKA | relacja |
28.04.2024 | 15:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | 2:1 (0:1) | NAPRZÓD OCHMANÓW | relacja |
27.04.2024 | 14:30 | WIELICZANKA WIELICZKA | 2:1 (1:0) | CONTRA SUŁKÓW | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | LEDNICZANKA | 1:0 (0:0) | TARGOWIANKA TARGOWISKO | relacja |
27.04.2024 | 16:00 | ROŻNOWA | 3:6 (1:2) | ZIELONI NIEGOWIĆ | relacja |
28.04.2024 | 17:00 | SYGNECZÓW | 2:3 (0:1) | START BRZEZIE | relacja |
Kolejka 20 | |||||
4.05.2024 | 17:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | 2:2 (1:1) | ROŻNOWA | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | 0:1 (0:1) | SYGNECZÓW | relacja |
4.05.2024 | 16:00 | START BRZEZIE | 1:1 (0:0) | TĘCZA SŁOMIRÓG | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | 1:2 (0:0) | WIELICZANKA WIELICZKA | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | 3:1 (1:1) | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | relacja |
4.05.2024 | 15:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | 4:2 (3:1) | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | relacja |
5.05.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | 1:5 (0:4) | LEDNICZANKA | relacja |
Kolejka 21 | |||||
12.05.2024 | 16:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | TARGOWIANKA TARGOWISKO | ||
12.05.2024 | 17:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | ROŻNOWA | ||
12.05.2024 | 17:00 | WIELICZANKA WIELICZKA | NAPRZÓD OCHMANÓW | ||
11.05.2024 | 16:00 | START BRZEZIE | WIARUSY IGOŁOMIA II | ||
11.05.2024 | 17:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ZIELONI NIEGOWIĆ | ||
11.05.2024 | 11:00 | SYGNECZÓW | CONTRA SUŁKÓW | ||
12.05.2024 | 16:00 | LEDNICZANKA | NOWA WAWRZYNIANKA | ||
Kolejka 22 | |||||
18.05.2024 | 17:00 | ROŻNOWA | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ||
18.05.2024 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | LEDNICZANKA | ||
19.05.2024 | 18:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | START BRZEZIE | ||
19.05.2024 | 15:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | ||
19.05.2024 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | SYGNECZÓW | ||
19.05.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | TĘCZA SŁOMIRÓG | ||
19.05.2024 | 16:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | WIELICZANKA WIELICZKA | ||
Kolejka 23 | |||||
25.05.2024 | WIELICZANKA WIELICZKA | ROŻNOWA | |||
25.05.2024 | 18:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | ||
25.05.2024 | 17:00 | SYGNECZÓW | NAPRZÓD OCHMANÓW | ||
26.05.2024 | 18:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | WIARUSY IGOŁOMIA II | ||
25.05.2024 | 17:00 | LEDNICZANKA | ZIELONI NIEGOWIĆ | ||
25.05.2024 | 17:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | NOWA WAWRZYNIANKA | ||
25.05.2024 | 17:00 | START BRZEZIE | CONTRA SUŁKÓW | ||
Kolejka 24 | |||||
1.06.2024 | ZIELONI NIEGOWIĆ | SYGNECZÓW | |||
1.06.2024 | NOWA WAWRZYNIANKA | START BRZEZIE | |||
1.06.2024 | ROŻNOWA | LEDNICZANKA | |||
2.06.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | TARGOWIANKA TARGOWISKO | ||
1.06.2024 | 17:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | ||
1.06.2024 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | WIELICZANKA WIELICZKA | |||
1.06.2024 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | TĘCZA SŁOMIRÓG | ||
Kolejka 25 | |||||
9.06.2024 | 17:00 | TARGOWIANKA TARGOWISKO | NOWA WAWRZYNIANKA | ||
8.06.2024 | 17:00 | START BRZEZIE | NAPRZÓD OCHMANÓW | ||
8.06.2024 | WIELICZANKA WIELICZKA | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | |||
9.06.2024 | 18:00 | TĘCZA SŁOMIRÓG | ZIELONI NIEGOWIĆ | ||
8.06.2024 | 17:00 | LEDNICZANKA | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | ||
8.06.2024 | SYGNECZÓW | ROŻNOWA | |||
9.06.2024 | 16:00 | CONTRA SUŁKÓW | WIARUSY IGOŁOMIA II | ||
Kolejka 26 | |||||
15.06.2024 | 17:00 | NOWA WAWRZYNIANKA | CONTRA SUŁKÓW | ||
15.06.2024 | 17:00 | WIARUSY IGOŁOMIA II | WIELICZANKA WIELICZKA | ||
15.06.2024 | 17:00 | ROŻNOWA | TĘCZA SŁOMIRÓG | ||
15.06.2024 | 17:00 | NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO | LEDNICZANKA | ||
15.06.2024 | 17:00 | BŁYSKAWICA WYCIĄŻE | SYGNECZÓW | ||
15.06.2024 | 17:00 | NAPRZÓD OCHMANÓW | TARGOWIANKA TARGOWISKO | ||
15.06.2024 | 17:00 | ZIELONI NIEGOWIĆ | START BRZEZIE |