Sezon 2023/2024

Seniorzy

Klasa okręgowa Kraków 3 "KEEZA"

TABELA
RAZEM DOM WYJAZD
Poz Drużyna M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1RABA DOBCZYCE2462202262:211234111030:7122891232:14
2ORZEŁ MYŚLENICE2454173473:32122891234:16122682239:16
3GDOVIA GDÓW2447145567:38122783134:12122062433:26
4TEMPO RZESZOTARY2446151856:38122790332:15121961524:23
5GÓRNIK WIELICZKA2442133863:46122480436:22121853427:24
6ZŁOMEX BRANICE2438115858:43122062430:20121853428:23
7ŚLEDZIEJOWICE24361131053:47122271430:22121442623:25
8BŁĘKITNI BODZANÓW2431941132:48121853418:22121341714:26
9JORDAN-SUM ZAKLICZYN2430931256:48122163334:2012930922:28
10WRÓBLOWIANKA KRAKÓW2428841248:42121132719:21121752529:21
11PASTERNIK OCHOJNO2325741231:49121543519:23111031712:26
12ZRYW SZARÓW2423581128:42121334517:24121024611:18
13HEJNAŁ KRZYSZKOWICE238221927:9311411913:50124111014:43
14ZIELONKA WRZĄSOWICE247212118:85126201011:4112101117:44
Po rezygnacji Puszczy II Niepołomice miejsce zajął spadkowicz z najlepszym współczynnikiem drużyn z 13. miejsc - Piast Wołowice. Tuż przed startem ligi Piast został przeniesiony do gr. 1 (w miejsce wycofanej Słomniczanki), a jego miejsce zajęła Zielonka. Baraże o awans do V ligi zachodniej, półfinały: Kraków 2 – Chrzanów (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00), Kraków 3 – Kraków 1 (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Finał: Kraków 2/Chrzanów – Kraków 3/Kraków 1 (22 czerwca 2024 r., godz. 15:00). Gospodarze na pierwszym miejscu.
TERMINARZ
Kolejka 1
12.08.202317:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN3:1 (0:0)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
12.08.202311:00BŁĘKITNI BODZANÓW1:1 (1:1)RABA DOBCZYCErelacja
12.08.202311:00ORZEŁ MYŚLENICE1:3 (1:2)GDOVIA GDÓWrelacja
13.08.202317:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE1:1 (1:1)GÓRNIK WIELICZKArelacja
11.11.202313:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:2 (0:2)TEMPO RZESZOTARYrelacja
12.08.202317:00ŚLEDZIEJOWICE2:5 (1:4)ZRYW SZARÓWrelacja
13.08.202317:00ZŁOMEX BRANICE5:1 (2:1)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
Kolejka 2
19.08.202311:00BŁĘKITNI BODZANÓW2:2 (1:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
20.08.202317:00ZRYW SZARÓW1:2 (0:0)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
19.08.202313:00GÓRNIK WIELICZKA5:2 (2:0)ŚLEDZIEJOWICErelacja
19.08.202311:00GDOVIA GDÓW1:1 (0:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
20.08.202317:00PASTERNIK OCHOJNO1:0 (0:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
19.08.202316:00TEMPO RZESZOTARY4:2 (3:2)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
19.08.202317:00RABA DOBCZYCE1:0 (0:0)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 3
26.08.202312:00ZŁOMEX BRANICE1:1 (0:1)ZRYW SZARÓWrelacja
27.08.202311:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE3:6 (2:1)RABA DOBCZYCErelacja
26.08.202317:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW1:3 (0:2)TEMPO RZESZOTARYrelacja
27.08.202314:00ORZEŁ MYŚLENICE4:2 (2:1)GÓRNIK WIELICZKArelacja
26.08.202316:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN2:0 (0:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
27.08.202317:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:6 (1:2)GDOVIA GDÓWrelacja
26.08.202316:00ŚLEDZIEJOWICE2:4 (0:2)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
Kolejka 4
2.09.202312:00ZŁOMEX BRANICE1:4 (0:1)GÓRNIK WIELICZKArelacja
3.09.202315:00GDOVIA GDÓW1:2 (0:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
3.09.202317:00ZRYW SZARÓW3:1 (2:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
20.09.202316:30HEJNAŁ KRZYSZKOWICE1:3 (0:1)ŚLEDZIEJOWICErelacja
2.09.202315:30RABA DOBCZYCE3:1 (1:1)TEMPO RZESZOTARYrelacja
2.09.202317:00BŁĘKITNI BODZANÓW0:4 (0:2)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
3.09.202316:00PASTERNIK OCHOJNO1:3 (1:0)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 5
9.09.202316:00TEMPO RZESZOTARY2:1 (2:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
9.09.202315:30ORZEŁ MYŚLENICE3:0 (1:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
9.09.202316:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN0:0 (0:0)ZRYW SZARÓWrelacja
10.09.202316:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:0 (1:0)GÓRNIK WIELICZKArelacja
9.09.202316:00ŚLEDZIEJOWICE1:0 (0:0)RABA DOBCZYCErelacja
9.09.202316:30ZŁOMEX BRANICE2:1 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
9.09.202317:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW2:4 (0:3)GDOVIA GDÓWrelacja
Kolejka 6
16.09.202317:00ZRYW SZARÓW1:1 (0:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
16.09.202311:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN6:3 (4:2)GÓRNIK WIELICZKArelacja
16.09.202316:00BŁĘKITNI BODZANÓW4:0 (0:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
16.09.202314:00RABA DOBCZYCE4:1 (1:1)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
16.09.202316:00GDOVIA GDÓW5:1 (3:1)TEMPO RZESZOTARYrelacja
16.09.202316:00ŚLEDZIEJOWICE0:0 (0:0)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
17.09.202311:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE1:5 (0:5)ZŁOMEX BRANICErelacja
Kolejka 7
24.09.202315:00ORZEŁ MYŚLENICE1:3 (0:1)RABA DOBCZYCErelacja
23.09.202316:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:2 (0:1)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
23.09.202316:00ZŁOMEX BRANICE3:0 (2:0)ŚLEDZIEJOWICErelacja
23.09.202316:00TEMPO RZESZOTARY1:0 (1:0)ZRYW SZARÓWrelacja
23.09.202316:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW2:3 (0:2)GÓRNIK WIELICZKArelacja
23.09.202311:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN3:0 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
23.09.202316:00PASTERNIK OCHOJNO6:2 (4:1)GDOVIA GDÓWrelacja
Kolejka 8
1.10.202314:00ZRYW SZARÓW1:1 (0:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
30.09.202311:00GÓRNIK WIELICZKA2:1 (1:0)TEMPO RZESZOTARYrelacja
30.09.202311:00ŚLEDZIEJOWICE3:0 (1:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
30.09.202313:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE1:8 (0:3)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
1.10.202312:00ORZEŁ MYŚLENICE4:1 (2:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
30.09.202316:00BŁĘKITNI BODZANÓW3:2 (2:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
1.10.202316:00RABA DOBCZYCE2:0 (0:0)GDOVIA GDÓWrelacja
Kolejka 9
7.10.202315:30WRÓBLOWIANKA KRAKÓW4:1 (1:1)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
7.10.202315:30TEMPO RZESZOTARY1:0 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
7.10.202316:00PASTERNIK OCHOJNO0:4 (0:1)GÓRNIK WIELICZKArelacja
7.10.202311:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN2:2 (0:2)ŚLEDZIEJOWICErelacja
8.10.202315:30ZIELONKA WRZĄSOWICE2:5 (2:2)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
7.10.202315:00GDOVIA GDÓW1:1 (1:0)ZRYW SZARÓWrelacja
7.10.202315:30ZŁOMEX BRANICE0:2 (0:1)RABA DOBCZYCErelacja
Kolejka 10
14.10.202315:30ZŁOMEX BRANICE5:1 (2:1)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
14.10.202315:00ORZEŁ MYŚLENICE4:1 (2:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
14.10.202313:00GDOVIA GDÓW1:1 (0:1)GÓRNIK WIELICZKArelacja
14.10.202315:00RABA DOBCZYCE3:0 (0:0)ZRYW SZARÓWrelacja
14.10.202315:30ŚLEDZIEJOWICE1:5 (1:2)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
15.10.202311:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE2:4 (2:1)TEMPO RZESZOTARYrelacja
14.10.202315:00BŁĘKITNI BODZANÓW2:0 (0:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
Kolejka 11
21.10.202311:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN5:1 (2:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
21.10.202315:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW1:3 (0:0)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
22.10.202314:00ZRYW SZARÓW4:4 (3:3)GÓRNIK WIELICZKArelacja
21.10.202315:30PASTERNIK OCHOJNO4:2 (2:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
21.10.202315:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:5 (1:2)RABA DOBCZYCErelacja
21.10.202315:00TEMPO RZESZOTARY5:1 (3:1)ŚLEDZIEJOWICErelacja
21.10.202315:00GDOVIA GDÓW4:0 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
Kolejka 12
28.10.202315:00ZŁOMEX BRANICE2:4 (0:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
28.10.202314:00RABA DOBCZYCE1:0 (1:0)GÓRNIK WIELICZKArelacja
28.10.202316:00BŁĘKITNI BODZANÓW1:0 (0:0)ZRYW SZARÓWrelacja
19.11.202313:00ZIELONKA WRZĄSOWICE0:6 (0:2)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
28.10.202315:00ŚLEDZIEJOWICE4:0 (0:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
28.10.202314:00ORZEŁ MYŚLENICE3:0 (2:0)TEMPO RZESZOTARYrelacja
17.03.202414:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE1:5 (1:0)GDOVIA GDÓWrelacja
Kolejka 13
4.11.202313:30WRÓBLOWIANKA KRAKÓW0:0 (0:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
4.11.202311:00GÓRNIK WIELICZKA2:3 (1:3)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
4.11.202313:30ZRYW SZARÓW2:1 (1:1)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
4.11.202313:30PASTERNIK OCHOJNO2:5 (1:3)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
4.11.202313:30TEMPO RZESZOTARY1:2 (0:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
4.11.202313:30GDOVIA GDÓW3:0 (2:0)ŚLEDZIEJOWICErelacja
4.11.202313:30JORDAN-SUM ZAKLICZYN1:3 (0:2)RABA DOBCZYCErelacja
Kolejka 14
23.03.202414:00GDOVIA GDÓW3:2 (1:1)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
23.03.202416:00PASTERNIK OCHOJNO0:2 (0:1)ZŁOMEX BRANICErelacja
24.03.202414:00ZRYW SZARÓW0:4 (0:3)ŚLEDZIEJOWICErelacja
23.03.202416:00TEMPO RZESZOTARY7:1 (2:1)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
23.03.202415:30WRÓBLOWIANKA KRAKÓW2:0 (0:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
23.03.202415:30RABA DOBCZYCE2:0 (0:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
23.03.202413:00GÓRNIK WIELICZKA4:2 (1:2)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
Kolejka 15
30.03.202414:30ŚLEDZIEJOWICE2:3 (1:3)GÓRNIK WIELICZKArelacja
30.03.202413:30WRÓBLOWIANKA KRAKÓW1:4 (0:2)RABA DOBCZYCErelacja
30.03.202416:00ZŁOMEX BRANICE1:1 (1:0)GDOVIA GDÓWrelacja
30.03.202412:30HEJNAŁ KRZYSZKOWICE0:2 (0:1)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
30.03.202413:00ORZEŁ MYŚLENICE1:0 (1:0)ZRYW SZARÓWrelacja
30.03.202414:15ZIELONKA WRZĄSOWICE1:5 (1:3)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
30.03.202416:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN1:2 (0:2)TEMPO RZESZOTARYrelacja
Kolejka 16
7.04.202414:00GÓRNIK WIELICZKA2:1 (1:0)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
6.04.202416:00TEMPO RZESZOTARY3:1 (2:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
6.04.202414:00BŁĘKITNI BODZANÓW0:4 (0:1)ŚLEDZIEJOWICErelacja
7.04.202415:00PASTERNIK OCHOJNO1:0 (1:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
6.04.202415:00ZRYW SZARÓW1:1 (1:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
6.04.202414:00GDOVIA GDÓW4:1 (2:1)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
6.04.202417:00RABA DOBCZYCE4:0 (2:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
Kolejka 17
13.04.202416:00TEMPO RZESZOTARY1:2 (0:0)RABA DOBCZYCErelacja
13.04.202417:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN2:2 (1:1)GDOVIA GDÓWrelacja
13.04.202417:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:0 (0:0)ZRYW SZARÓWrelacja
14.04.202415:00GÓRNIK WIELICZKA2:5 (2:2)ZŁOMEX BRANICErelacja
13.04.202413:30ŚLEDZIEJOWICE5:2 (3:1)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
14.04.202415:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW0:1 (0:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
13.04.202415:00ORZEŁ MYŚLENICE3:1 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
Kolejka 18
20.04.202416:00ZRYW SZARÓW2:0 (0:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
20.04.202415:30GÓRNIK WIELICZKA6:0 (2:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
21.04.202416:00PASTERNIK OCHOJNO2:2 (2:1)TEMPO RZESZOTARYrelacja
20.04.202414:00GDOVIA GDÓW3:1 (2:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
20.04.202411:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE0:8 (0:3)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
20.04.202417:00RABA DOBCZYCE3:2 (0:1)ŚLEDZIEJOWICErelacja
20.04.202412:30BŁĘKITNI BODZANÓW2:2 (1:2)ZŁOMEX BRANICErelacja
Kolejka 19
27.04.202417:30TEMPO RZESZOTARY4:2 (2:1)GDOVIA GDÓWrelacja
27.04.202416:30ZŁOMEX BRANICE6:0 (1:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
27.04.202416:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW1:2 (0:2)ZRYW SZARÓWrelacja
27.04.202414:00ORZEŁ MYŚLENICE3:2 (2:1)ŚLEDZIEJOWICErelacja
27.04.202410:30GÓRNIK WIELICZKA3:0 (1:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
27.04.202416:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:2 (0:2)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
28.04.202416:00PASTERNIK OCHOJNO0:1 (0:1)RABA DOBCZYCErelacja
Kolejka 20
1.05.202417:00ZRYW SZARÓW0:3 (0:2)TEMPO RZESZOTARYrelacja
30.04.202417:30BŁĘKITNI BODZANÓW2:0 (1:0)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
1.05.202417:00RABA DOBCZYCE1:1 (1:0)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
1.05.202411:30GÓRNIK WIELICZKA1:3 (0:2)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
30.04.202417:30HEJNAŁ KRZYSZKOWICE3:2 (0:1)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
1.05.202415:00ŚLEDZIEJOWICE2:1 (0:0)ZŁOMEX BRANICErelacja
1.05.202411:00GDOVIA GDÓW4:0 (2:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
Kolejka 21
5.05.202416:30PASTERNIK OCHOJNO1:1 (1:0)ZRYW SZARÓWrelacja
4.05.202416:00ZIELONKA WRZĄSOWICE0:3ŚLEDZIEJOWICE 
4.05.202417:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN6:1 (2:1)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
5.05.202416:30WRÓBLOWIANKA KRAKÓW5:0 (3:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
4.05.202411:00GDOVIA GDÓW4:2 (3:0)RABA DOBCZYCErelacja
4.05.202416:00TEMPO RZESZOTARY1:2 (0:0)GÓRNIK WIELICZKArelacja
5.05.202417:00ZŁOMEX BRANICE1:3 (0:2)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
Kolejka 22
12.05.202411:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICE0:6 (0:2)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
11.05.202417:00ORZEŁ MYŚLENICE5:1 (4:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
11.05.202416:00ŚLEDZIEJOWICE5:1 (4:1)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
12.05.202417:00ZRYW SZARÓW2:3 (0:1)GDOVIA GDÓWrelacja
12.05.202413:30GÓRNIK WIELICZKA1:2 (1:0)PASTERNIK OCHOJNOrelacja
11.05.202417:00BŁĘKITNI BODZANÓW0:4 (0:3)TEMPO RZESZOTARYrelacja
11.05.202417:00RABA DOBCZYCE3:2 (0:2)ZŁOMEX BRANICErelacja
Kolejka 23
19.05.202413:30ZRYW SZARÓW0:3 (0:0)RABA DOBCZYCErelacja
18.05.202417:00ZIELONKA WRZĄSOWICE1:5 (0:1)ZŁOMEX BRANICErelacja
18.05.202416:00TEMPO RZESZOTARY2:1 (1:0)HEJNAŁ KRZYSZKOWICErelacja
19.05.202417:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓW0:0 (0:0)ŚLEDZIEJOWICErelacja
19.05.202417:00GÓRNIK WIELICZKA3:2 (2:1)GDOVIA GDÓWrelacja
18.05.202416:00JORDAN-SUM ZAKLICZYN3:5 (2:2)ORZEŁ MYŚLENICErelacja
18.05.202416:00PASTERNIK OCHOJNO1:1 (1:0)BŁĘKITNI BODZANÓWrelacja
Kolejka 24
25.05.202417:00RABA DOBCZYCE3:0 (0:0)ZIELONKA WRZĄSOWICErelacja
25.05.202417:00GÓRNIK WIELICZKA5:1 (3:0)ZRYW SZARÓWrelacja
25.05.202412:00ZŁOMEX BRANICE3:2 (1:1)JORDAN-SUM ZAKLICZYNrelacja
26.05.202411:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICEPASTERNIK OCHOJNO 
25.05.202415:30ORZEŁ MYŚLENICE2:2 (0:1)WRÓBLOWIANKA KRAKÓWrelacja
25.05.202417:00ŚLEDZIEJOWICE3:1 (0:1)TEMPO RZESZOTARYrelacja
25.05.202417:00BŁĘKITNI BODZANÓW1:3 (1:1)GDOVIA GDÓWrelacja
Kolejka 25
1.06.202416:00TEMPO RZESZOTARYORZEŁ MYŚLENICE 
1.06.202415:00GDOVIA GDÓWHEJNAŁ KRZYSZKOWICE 
29.05.202418:30ZRYW SZARÓWBŁĘKITNI BODZANÓW 
1.06.202418:00JORDAN-SUM ZAKLICZYNZIELONKA WRZĄSOWICE 
2.06.202417:00WRÓBLOWIANKA KRAKÓWZŁOMEX BRANICE 
2.06.202416:00PASTERNIK OCHOJNOŚLEDZIEJOWICE 
1.06.202417:00GÓRNIK WIELICZKARABA DOBCZYCE 
Kolejka 26
8.06.202417:00ŚLEDZIEJOWICEGDOVIA GDÓW 
8.06.202417:00HEJNAŁ KRZYSZKOWICEZRYW SZARÓW 
8.06.202417:00ORZEŁ MYŚLENICEPASTERNIK OCHOJNO 
8.06.202417:00ZIELONKA WRZĄSOWICEWRÓBLOWIANKA KRAKÓW 
8.06.202417:00BŁĘKITNI BODZANÓWGÓRNIK WIELICZKA 
8.06.202417:00RABA DOBCZYCEJORDAN-SUM ZAKLICZYN 
8.06.202417:30ZŁOMEX BRANICETEMPO RZESZOTARY 
To top