Sezon 2023/2024

Seniorzy

Klasa okręgowa Kraków 1 "KEEZA"

TABELA
RAZEM DOM WYJAZD
Poz Drużyna M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1ZIELEŃCZANKA ZIELONKI1335112041:1271752025:961860016:3
2PRZEBÓJ WOLBROM1333110238:1161860016:171550222:10
3MKS NOWA PROSZOWIANKA132891331:1571240313:1161651018:4
4LEGION BYDLIN132783235:1561442017:471341218:11
5PRZEMSZA KLUCZE132473328:1471651119:5682229:9
6PROMIEŃ PRZEGINIA132062533:3661341119:127721414:24
7ŚWIT KRZESZOWICE131961638:2261341126:107620512:12
8ORZEŁ BĘBŁO131550819:32662047:137930412:19
9SKAŁA 2004 SKAŁA131550815:4071240310:18631055:22
10PILICZANKA PILICA131334618:20672138:97613310:11
11 PIAST WOŁOWICE131031916:41662048:20741158:21
12LASKOWIANKA LASKI13815719:347512412:18630337:16
13BOLESŁAW BUKOWNO137211015:387721411:16600064:22
14NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ13613912:28751249:12610153:16
Przed startem ligi wycofała się Słomniczanka. Jej miejsce zajął Piast Wołowice (z grupy 3). Baraże o awans do V ligi zachodniej, półfinały: Kraków 2 – Chrzanów (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00), Kraków 3 – Kraków 1 (16 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Finał: Kraków 2/Chrzanów – Kraków 3/Kraków 1 (22 czerwca 2024 r., godz. 15:00).
TERMINARZ
Kolejka 1
19.08.202317:00PRZEMSZA KLUCZE5:0 (1:0)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
19.08.202317:00BOLESŁAW BUKOWNO2:0 (1:0)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
19.08.202316:00PRZEBÓJ WOLBROM4:0 (4:0) PIAST WOŁOWICErelacja
19.08.202318:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI2:2 (1:1)LEGION BYDLINrelacja
19.08.202316:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ2:2 (1:1)PILICZANKA PILICArelacja
20.08.202317:00LASKOWIANKA LASKI2:2 (1:1)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
20.08.202316:00MKS NOWA PROSZOWIANKA0:3 (0:3)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
Kolejka 2
26.08.202315:00SKAŁA 2004 SKAŁA3:0 (1:0)LASKOWIANKA LASKIrelacja
27.08.202316:00 PIAST WOŁOWICE1:3 (0:2)LEGION BYDLINrelacja
27.08.202317:00ORZEŁ BĘBŁO1:3 (0:1)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
26.08.202317:00ŚWIT KRZESZOWICE4:1 (0:0)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
26.08.202317:45PILICZANKA PILICA0:1 (0:0)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
26.08.202316:00PROMIEŃ PRZEGINIA4:3 (0:2)PRZEMSZA KLUCZErelacja
26.08.202311:00PRZEBÓJ WOLBROM1:0 (0:0)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
Kolejka 3
3.09.202317:00MKS NOWA PROSZOWIANKA1:3 (1:2)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
2.09.202317:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ3:0 (1:0) PIAST WOŁOWICErelacja
2.09.202317:00LEGION BYDLIN6:2 (4:0)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
3.09.202316:00BOLESŁAW BUKOWNO1:5 (1:1)PILICZANKA PILICArelacja
2.09.202317:00LASKOWIANKA LASKI2:1 (1:1)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
3.09.202314:45SKAŁA 2004 SKAŁA2:1 (2:0)PRZEMSZA KLUCZErelacja
2.09.202317:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI3:1 (0:0)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
Kolejka 4
9.09.202317:00SKAŁA 2004 SKAŁA0:3 (0:1)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
9.09.202316:00 PIAST WOŁOWICE1:3 (0:0)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
9.09.202317:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ1:2 (0:2)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
9.09.202316:00PRZEBÓJ WOLBROM5:0 (4:0)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
9.09.202316:30ŚWIT KRZESZOWICE0:0 (0:0)PRZEMSZA KLUCZErelacja
9.09.202316:00PROMIEŃ PRZEGINIA0:3 (0:1)LEGION BYDLINrelacja
9.09.202314:00PILICZANKA PILICA0:0 (0:0)LASKOWIANKA LASKIrelacja
Kolejka 5
17.09.202315:00PRZEMSZA KLUCZE0:0 (0:0)PILICZANKA PILICArelacja
17.09.202316:00MKS NOWA PROSZOWIANKA2:1 (0:1) PIAST WOŁOWICErelacja
16.09.202316:30LEGION BYDLIN7:0 (5:0)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
16.09.202316:00BOLESŁAW BUKOWNO3:1 (1:1)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
16.09.202317:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI5:1 (2:0)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
16.09.202316:30ORZEŁ BĘBŁO0:1 (0:0)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
16.09.202316:00LASKOWIANKA LASKI1:3 (0:0)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
Kolejka 6
23.09.202315:30ŚWIT KRZESZOWICE5:7 (2:2)LEGION BYDLINrelacja
23.09.202316:30PRZEMSZA KLUCZE3:1 (1:0)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
24.09.202315:30PILICZANKA PILICA1:2 (0:1)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
23.09.202315:00MKS NOWA PROSZOWIANKA5:1 (1:0)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
23.09.202315:00 PIAST WOŁOWICE3:7 (0:5)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
23.09.202316:30SKAŁA 2004 SKAŁA3:1 (1:1)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
23.09.202316:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ2:2 (2:1)LASKOWIANKA LASKIrelacja
Kolejka 7
1.10.202316:00LASKOWIANKA LASKI1:3 (0:2)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
1.10.202316:00ORZEŁ BĘBŁO2:1 (0:0)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
30.09.202316:00LEGION BYDLIN2:1 (1:0)PILICZANKA PILICArelacja
30.09.202316:00PROMIEŃ PRZEGINIA7:2 (3:1)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
30.09.202316:00PRZEMSZA KLUCZE3:0 (0:0)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
30.09.202316:00BOLESŁAW BUKOWNO1:2 (0:1) PIAST WOŁOWICErelacja
30.09.202316:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI3:2 (1:1)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
Kolejka 8
7.10.202315:30ŚWIT KRZESZOWICE8:0 (5:0)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
7.10.202316:00PRZEBÓJ WOLBROM1:0 (1:0)LEGION BYDLINrelacja
8.10.202315:00MKS NOWA PROSZOWIANKA0:1 (0:0)PRZEMSZA KLUCZErelacja
8.10.202316:00 PIAST WOŁOWICE2:1 (2:0)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
7.10.202312:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ0:2 (0:1)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
8.10.202315:30PILICZANKA PILICA2:1 (0:0)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
7.10.202316:00BOLESŁAW BUKOWNO2:2 (2:2)LASKOWIANKA LASKIrelacja
Kolejka 9
14.10.202312:30LEGION BYDLIN0:0 (0:0)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
14.10.202313:00PROMIEŃ PRZEGINIA1:1 (0:0)PILICZANKA PILICArelacja
15.10.202315:30SKAŁA 2004 SKAŁA2:0 (2:0)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
14.10.202315:00LASKOWIANKA LASKI3:3 (1:1) PIAST WOŁOWICErelacja
15.10.202315:30ORZEŁ BĘBŁO0:2 (0:0)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
14.10.202315:30PRZEMSZA KLUCZE4:0 (2:0)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
14.10.202315:30ZIELEŃCZANKA ZIELONKI1:1 (0:0)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
Kolejka 10
21.10.202315:30NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ0:2 (0:0)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
21.10.202311:00BOLESŁAW BUKOWNO0:3 (0:0)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
22.10.202315:30 PIAST WOŁOWICE0:6 (0:3)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
22.10.202314:30LASKOWIANKA LASKI2:3 (0:1)PRZEMSZA KLUCZErelacja
22.10.202315:00MKS NOWA PROSZOWIANKA1:0 (0:0)LEGION BYDLINrelacja
22.10.202311:00PILICZANKA PILICA3:0 (2:0)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
21.10.202311:00PRZEBÓJ WOLBROM4:1 (0:1)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
Kolejka 11
19.11.202320:00ORZEŁ BĘBŁO1:4 (1:1)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
Mecz się nie odbył z powodu bardzo złego stanu murawy.
28.10.202314:30PRZEMSZA KLUCZE3:1 (0:0) PIAST WOŁOWICErelacja
18.11.202313:00LEGION BYDLIN1:0 (0:0)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
Mecz się nie odbył z powodu bardzo złego stanu murawy.
28.10.202315:00ŚWIT KRZESZOWICE4:1 (3:1)PILICZANKA PILICArelacja
28.10.202315:00SKAŁA 2004 SKAŁA0:6 (0:4)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
28.10.202311:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI6:1 (4:0)LASKOWIANKA LASKIrelacja
28.10.202315:00PROMIEŃ PRZEGINIA4:1 (2:1)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
Kolejka 12
4.11.202314:00MKS NOWA PROSZOWIANKA4:2 (1:1)PROMIEŃ PRZEGINIArelacja
4.11.202314:00BOLESŁAW BUKOWNO2:3 (1:1)ORZEŁ BĘBŁOrelacja
4.11.202314:00PRZEBÓJ WOLBROM1:0 (0:0)ŚWIT KRZESZOWICErelacja
4.11.202311:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ1:2 (0:2)SKAŁA 2004 SKAŁArelacja
5.11.202314:00 PIAST WOŁOWICE1:0 (1:0)PILICZANKA PILICArelacja
5.11.202314:00LASKOWIANKA LASKI1:3 (0:0)LEGION BYDLINrelacja
4.11.202314:00PRZEMSZA KLUCZE1:3 (1:1)ZIELEŃCZANKA ZIELONKIrelacja
Kolejka 13
11.11.202314:00PROMIEŃ PRZEGINIA3:2 (2:1)BOLESŁAW BUKOWNOrelacja
26.11.202313:00SKAŁA 2004 SKAŁA0:7 (0:2)MKS NOWA PROSZOWIANKArelacja
Mecz nie odbył się ze względu na zły stan murawy.
11.11.202314:00LEGION BYDLIN1:1 (1:1)PRZEMSZA KLUCZErelacja
11.11.202311:00PILICZANKA PILICA2:5 (0:1)PRZEBÓJ WOLBROMrelacja
11.11.202314:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKI5:1 (3:0) PIAST WOŁOWICErelacja
11.11.202314:00ORZEŁ BĘBŁO3:2 (1:2)LASKOWIANKA LASKIrelacja
11.11.202313:00ŚWIT KRZESZOWICE5:1 (3:1)NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹrelacja
Kolejka 14
23.03.202415:30 PIAST WOŁOWICEPRZEBÓJ WOLBROM 
24.03.202415:30ORZEŁ BĘBŁOPRZEMSZA KLUCZE 
24.03.202415:00PILICZANKA PILICANIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
23.03.202415:00LEGION BYDLINZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
23.03.202415:30PROMIEŃ PRZEGINIALASKOWIANKA LASKI 
23.03.202415:30ŚWIT KRZESZOWICEMKS NOWA PROSZOWIANKA 
23.03.202415:30SKAŁA 2004 SKAŁABOLESŁAW BUKOWNO 
Kolejka 15
30.03.202415:00LEGION BYDLIN PIAST WOŁOWICE 
30.03.202415:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKIORZEŁ BĘBŁO 
30.03.202415:00PRZEMSZA KLUCZEPROMIEŃ PRZEGINIA 
30.03.202415:00LASKOWIANKA LASKISKAŁA 2004 SKAŁA 
30.03.202415:00MKS NOWA PROSZOWIANKAPILICZANKA PILICA 
30.03.202416:00BOLESŁAW BUKOWNOŚWIT KRZESZOWICE 
30.03.202415:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹPRZEBÓJ WOLBROM 
Kolejka 16
6.04.202417:00PILICZANKA PILICABOLESŁAW BUKOWNO 
6.04.202417:00ŚWIT KRZESZOWICELASKOWIANKA LASKI 
6.04.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMMKS NOWA PROSZOWIANKA 
7.04.202417:00ORZEŁ BĘBŁOLEGION BYDLIN 
6.04.202417:00PRZEMSZA KLUCZESKAŁA 2004 SKAŁA 
6.04.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIAZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
6.04.202417:00 PIAST WOŁOWICENIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
Kolejka 17
14.04.202417:00ORZEŁ BĘBŁO PIAST WOŁOWICE 
13.04.202416:30BOLESŁAW BUKOWNOPRZEBÓJ WOLBROM 
13.04.202417:00PRZEMSZA KLUCZEŚWIT KRZESZOWICE 
13.04.202417:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKISKAŁA 2004 SKAŁA 
13.04.202417:00LEGION BYDLINPROMIEŃ PRZEGINIA 
14.04.202417:00LASKOWIANKA LASKIPILICZANKA PILICA 
14.04.202417:00MKS NOWA PROSZOWIANKANIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
Kolejka 18
20.04.202417:00PILICZANKA PILICAPRZEMSZA KLUCZE 
20.04.202417:00 PIAST WOŁOWICEMKS NOWA PROSZOWIANKA 
20.04.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMLASKOWIANKA LASKI 
21.04.202417:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹBOLESŁAW BUKOWNO 
20.04.202417:00SKAŁA 2004 SKAŁALEGION BYDLIN 
20.04.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIAORZEŁ BĘBŁO 
20.04.202417:00ŚWIT KRZESZOWICEZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
Kolejka 19
27.04.202417:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKIPILICZANKA PILICA 
27.04.202417:00LEGION BYDLINŚWIT KRZESZOWICE 
28.04.202417:00ORZEŁ BĘBŁOSKAŁA 2004 SKAŁA 
27.04.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMPRZEMSZA KLUCZE 
27.04.202416:30BOLESŁAW BUKOWNOMKS NOWA PROSZOWIANKA 
27.04.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIA PIAST WOŁOWICE 
28.04.202417:00LASKOWIANKA LASKINIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
Kolejka 20
1.05.202417:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹPRZEMSZA KLUCZE 
1.05.202417:00SKAŁA 2004 SKAŁAPROMIEŃ PRZEGINIA 
1.05.202417:00MKS NOWA PROSZOWIANKALASKOWIANKA LASKI 
1.05.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
1.05.202417:00 PIAST WOŁOWICEBOLESŁAW BUKOWNO 
1.05.202417:00ŚWIT KRZESZOWICEORZEŁ BĘBŁO 
1.05.202417:00PILICZANKA PILICALEGION BYDLIN 
Kolejka 21
5.05.202417:00LASKOWIANKA LASKIBOLESŁAW BUKOWNO 
4.05.202417:00PRZEMSZA KLUCZEMKS NOWA PROSZOWIANKA 
4.05.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIAŚWIT KRZESZOWICE 
4.05.202417:00LEGION BYDLINPRZEBÓJ WOLBROM 
5.05.202417:00ORZEŁ BĘBŁOPILICZANKA PILICA 
5.05.202417:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKINIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
4.05.202416:00SKAŁA 2004 SKAŁA PIAST WOŁOWICE 
Kolejka 22
11.05.202417:00PILICZANKA PILICAPROMIEŃ PRZEGINIA 
11.05.202417:00ŚWIT KRZESZOWICESKAŁA 2004 SKAŁA 
11.05.202416:30BOLESŁAW BUKOWNOPRZEMSZA KLUCZE 
11.05.202417:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹLEGION BYDLIN 
12.05.202417:00MKS NOWA PROSZOWIANKAZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
11.05.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMORZEŁ BĘBŁO 
11.05.202417:00 PIAST WOŁOWICELASKOWIANKA LASKI 
Kolejka 23
18.05.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIAPRZEBÓJ WOLBROM 
18.05.202417:00PRZEMSZA KLUCZELASKOWIANKA LASKI 
18.05.202416:00SKAŁA 2004 SKAŁAPILICZANKA PILICA 
19.05.202417:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKIBOLESŁAW BUKOWNO 
18.05.202417:00LEGION BYDLINMKS NOWA PROSZOWIANKA 
19.05.202417:00ORZEŁ BĘBŁONIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
18.05.202417:00ŚWIT KRZESZOWICE PIAST WOŁOWICE 
Kolejka 24
25.05.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMSKAŁA 2004 SKAŁA 
26.05.202417:00LASKOWIANKA LASKIZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
26.05.202417:00MKS NOWA PROSZOWIANKAORZEŁ BĘBŁO 
25.05.202417:00PILICZANKA PILICAŚWIT KRZESZOWICE 
25.05.202416:30BOLESŁAW BUKOWNOLEGION BYDLIN 
25.05.202417:00 PIAST WOŁOWICEPRZEMSZA KLUCZE 
26.05.202417:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹPROMIEŃ PRZEGINIA 
Kolejka 25
2.06.202417:00ZIELEŃCZANKA ZIELONKIPRZEMSZA KLUCZE 
1.06.202417:30ŚWIT KRZESZOWICEPRZEBÓJ WOLBROM 
1.06.202417:00PILICZANKA PILICA PIAST WOŁOWICE 
2.06.202417:00PROMIEŃ PRZEGINIAMKS NOWA PROSZOWIANKA 
2.06.202416:00SKAŁA 2004 SKAŁANIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 
2.06.202417:00ORZEŁ BĘBŁOBOLESŁAW BUKOWNO 
1.06.202417:00LEGION BYDLINLASKOWIANKA LASKI 
Kolejka 26
8.06.202417:00PRZEMSZA KLUCZELEGION BYDLIN 
8.06.202417:00NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹŚWIT KRZESZOWICE 
8.06.202417:00BOLESŁAW BUKOWNOPROMIEŃ PRZEGINIA 
8.06.202417:00PRZEBÓJ WOLBROMPILICZANKA PILICA 
8.06.202417:00LASKOWIANKA LASKIORZEŁ BĘBŁO 
8.06.202417:00 PIAST WOŁOWICEZIELEŃCZANKA ZIELONKI 
8.06.202417:00MKS NOWA PROSZOWIANKASKAŁA 2004 SKAŁA 
To top