Sezon 2023/2024

Seniorzy

V Liga zachodnia "KEEZA"

TABELA
RAZEM DOM WYJAZD
Poz Drużyna M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1WIECZYSTA II KRAKÓW26662132106:261335112070:141331101236:12
2PCIMIANKA PCIM2560186165:26122884032:101332102133:16
3RADZISZOWIANKA RADZISZÓW2752157563:33132682333:17142675230:16
4JUTRZENKA GIEBUŁTÓW2648153860:40121860625:18143093235:22
5TEMPO BIAŁKA2747138673:48142783340:20132055333:28
6GARBARNIA II KRAKÓW27451431057:58132271532:27142372525:31
7 KS CHEŁMEK2643134961:51142473430:20121961531:31
8SOKÓŁ KOCMYRZÓW2641125954:44132372429:19131853525:25
9SKAWA WADOWICE27401241151:53142682428:17131442723:36
10WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE26391231157:59132372439:28131651718:31
11KS OLKUSZ27361061145:52142163525:29131543620:23
12BŁĘKITNI MODLNICA2725741644:72131651728:3714923916:35
13SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA2520551530:61131334619:2512721911:36
14ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW2618531837:6213613913:23131240924:39
15KARPATY SIEPRAW3013412426:92157211115:41156201311:51
16WIŚLANKA GRABIE3012332315:7315721129:3515512116:38
Karpaty Siepraw i Wiślanka Grabie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. REGULAMIN, § 15, ust. b: w przypadku rozegrania 50% lub więcej spotkań, zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyny wycofane zostaną sklasyfikowane na ostatnich miejscach w tabeli końcowej.
TERMINARZ
Kolejka 1
13.08.202317:00WIŚLANKA GRABIE2:1 (0:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
12.08.202316:00WIECZYSTA II KRAKÓW6:1 (3:0) KS CHEŁMEKrelacja
13.08.202317:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW3:2 (1:1)KARPATY SIEPRAWrelacja
12.08.202317:00TEMPO BIAŁKA3:3 (1:1)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
12.08.202317:00SKAWA WADOWICE2:0 (0:0)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
12.08.202315:00PCIMIANKA PCIM0:0 (0:0)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
12.08.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW2:1 (1:0)KS OLKUSZrelacja
12.08.202311:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA0:1 (0:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
Kolejka 2
19.08.202317:30KS OLKUSZ1:1 (1:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
19.08.202317:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW1:1 (0:0)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
19.08.202317:00KARPATY SIEPRAW1:3 (0:0)PCIMIANKA PCIMrelacja
19.08.202318:00BŁĘKITNI MODLNICA2:2 (2:1)TEMPO BIAŁKArelacja
19.08.202316:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE5:2 (4:0) KS CHEŁMEKrelacja
19.08.202317:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW0:3WIECZYSTA II KRAKÓW 
Walkower za samowolne opuszczenie boiska przez zawodników Orła bez zgody sędziego.
19.08.202317:00SKAWA WADOWICE2:1 (0:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
20.08.202314:30GARBARNIA II KRAKÓW3:2 (1:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
Kolejka 3
26.08.202316:00 KS CHEŁMEK3:1 (1:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
27.08.202317:00WIŚLANKA GRABIE0:1 (0:1)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
26.08.202312:00TEMPO BIAŁKA5:1SKAWA WADOWICErelacja
Mecz przerwany w 78 min. - przy stanie 5-1 dla gospodarzy - z uwagi na bardzo intensywne opady deszczu i gradu oraz wyładowania atmosferyczne. W dokończonym meczu - 6.09.2023 - wynik nie uległ zmianie.
26.08.202311:00WIECZYSTA II KRAKÓW3:2 (1:0)KS OLKUSZrelacja
26.08.202317:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA2:2 (1:1)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
26.08.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW7:0 (4:0)KARPATY SIEPRAWrelacja
26.08.202311:00PCIMIANKA PCIM8:1 (3:1)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
26.08.202318:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW4:0 (1:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
Kolejka 4
2.09.202317:00WIŚLANKA GRABIE2:2 (1:1)TEMPO BIAŁKArelacja
3.09.202312:30GARBARNIA II KRAKÓW1:3 (0:1)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
2.09.202315:00KS OLKUSZ1:0 (0:0) KS CHEŁMEKrelacja
3.09.202316:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE4:3 (1:1)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
2.09.202316:00SKAWA WADOWICE2:2 (0:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
2.09.202317:00KARPATY SIEPRAW4:0 (1:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
2.09.202312:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW2:1 (2:0)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
3.09.202312:00BŁĘKITNI MODLNICA1:4 (1:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
Kolejka 5
9.09.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW5:0 (3:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
10.09.202316:00TEMPO BIAŁKA1:1 (0:1)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
10.09.202316:00WIECZYSTA II KRAKÓW8:0 (4:0)KARPATY SIEPRAWrelacja
Mecz 10.09.2023 r. godz. 16:00
9.09.202311:00 KS CHEŁMEK0:0 (0:0)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
9.09.202317:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW3:0 (2:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
10.09.202316:00PCIMIANKA PCIM4:3 (2:1)SKAWA WADOWICErelacja
9.09.202317:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA1:2 (1:1)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
Mecz rozpoczął się z opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
9.09.202317:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW1:1 (1:1)KS OLKUSZrelacja
Kolejka 6
16.09.202316:30BŁĘKITNI MODLNICA3:2 (0:2)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
16.09.202316:00KARPATY SIEPRAW2:4 (1:2) KS CHEŁMEKrelacja
17.09.202312:30GARBARNIA II KRAKÓW2:0 (0:0)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
16.09.202316:00TEMPO BIAŁKA1:1 (1:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
17.09.202316:30WIŚLANKA GRABIE0:3 (0:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
16.09.202312:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW5:0 (4:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
16.09.202316:00SKAWA WADOWICE2:3 (1:2)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
16.09.202312:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE2:1 (1:1)KS OLKUSZrelacja
Kolejka 7
23.09.202316:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA0:5 (0:2)SKAWA WADOWICErelacja
24.09.202318:00WIECZYSTA II KRAKÓW6:1 (6:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
23.09.202316:00 KS CHEŁMEK3:2 (3:1)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
23.09.202316:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW2:3 (0:1)KARPATY SIEPRAWrelacja
23.09.202313:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW2:0 (1:0)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
23.09.202316:00KS OLKUSZ2:2 (1:1)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
24.09.202315:30PCIMIANKA PCIM2:2 (0:0)TEMPO BIAŁKArelacja
23.09.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW1:2 (0:1)WIŚLANKA GRABIErelacja
Kolejka 8
1.10.202315:00WIŚLANKA GRABIE3:0 (1:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
30.09.202316:00KARPATY SIEPRAW1:1 (1:0)KS OLKUSZrelacja
30.09.202315:00BŁĘKITNI MODLNICA2:3 (0:1) KS CHEŁMEKrelacja
30.09.202315:00SKAWA WADOWICE1:2 (1:1)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
30.09.202311:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW2:2 (0:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
1.10.202315:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE2:3 (1:2)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
1.10.202312:30GARBARNIA II KRAKÓW1:5 (0:1)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
1.10.202316:00TEMPO BIAŁKA3:4 (1:3)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
Kolejka 9
8.10.202315:00PCIMIANKA PCIM3:0 (1:0)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
7.10.202315:00 KS CHEŁMEK1:1 (0:1)SKAWA WADOWICErelacja
7.10.202315:30KS OLKUSZ0:1 (0:1)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
7.10.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW3:2 (1:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
8.10.202314:00WIECZYSTA II KRAKÓW1:1 (1:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
7.10.202315:30RADZISZOWIANKA RADZISZÓW3:1 (2:1)KARPATY SIEPRAWrelacja
7.10.202315:30ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW0:1 (0:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
7.10.202315:30SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA2:2 (2:2)TEMPO BIAŁKArelacja
Kolejka 10
14.10.202315:30BŁĘKITNI MODLNICA4:2 (2:0)KS OLKUSZrelacja
15.10.202315:00PCIMIANKA PCIM4:2 (1:0)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
14.10.202315:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW1:2 (0:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
14.10.202311:00GARBARNIA II KRAKÓW0:3 (0:1)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
14.10.202315:30WIŚLANKA GRABIE0:2 (0:2) KS CHEŁMEKrelacja
14.10.202315:00SKAWA WADOWICE3:2 (0:1)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
15.10.202315:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE4:1 (1:0)KARPATY SIEPRAWrelacja
14.10.202315:00TEMPO BIAŁKA1:2 (1:2)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
Kolejka 11
21.10.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW1:3 (1:2)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
21.10.202315:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW3:1 (2:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
21.10.202315:00KS OLKUSZ1:1 (0:1)SKAWA WADOWICErelacja
21.10.202315:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA0:0 (0:0)PCIMIANKA PCIMrelacja
21.10.202311:00KARPATY SIEPRAW1:4 (1:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
21.10.202315:30WIECZYSTA II KRAKÓW6:1 (1:0)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
21.10.202315:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW2:2 (2:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
21.10.202315:00 KS CHEŁMEK2:5 (0:2)TEMPO BIAŁKArelacja
Kolejka 12
28.10.202315:00SKAWA WADOWICE0:3 (0:1)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
9.03.202415:00TEMPO BIAŁKA5:0 (3:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
Z uwagi na zalane boisko sędzia nie dopuścił do gry. W drugim terminie, 25.11.2023 - także mecz nie doszedł do skutku z powodu opadów śniegu.
28.10.202315:00BŁĘKITNI MODLNICA2:1 (0:1)KARPATY SIEPRAWrelacja
28.10.202314:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE6:0 (2:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
28.10.202313:00WIŚLANKA GRABIE1:2 (0:0)KS OLKUSZrelacja
29.10.202314:00PCIMIANKA PCIM1:1 (1:0)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
28.10.202315:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW4:6 (0:3) KS CHEŁMEKrelacja
28.10.202311:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW0:1 (0:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
Kolejka 13
4.11.202313:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW3:4 (3:2)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
4.11.202313:00KARPATY SIEPRAW4:2 (0:1)SKAWA WADOWICErelacja
5.11.202312:30GARBARNIA II KRAKÓW3:3 (0:3)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
4.11.202313:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW1:0 (0:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
4.11.202311:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA1:3 (0:2)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
4.11.202313:00 KS CHEŁMEK0:2 (0:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
4.11.202316:00WIECZYSTA II KRAKÓW5:1 (2:1)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
4.11.202313:00KS OLKUSZ0:5 (0:3)TEMPO BIAŁKArelacja
Kolejka 14
11.11.202311:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA1:6 (1:3)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
17.03.202411:00PCIMIANKA PCIM2:1 (2:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na zły stan murawy (przełożony na wiosnę).
11.11.202313:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE4:4 (4:2)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
11.11.202313:00SKAWA WADOWICE3:0 (1:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
11.11.202311:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW2:2 (0:1)KS OLKUSZrelacja
11.11.202311:00TEMPO BIAŁKA3:2 (0:0)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
11.11.202313:00WIŚLANKA GRABIE1:3 (0:1)KARPATY SIEPRAWrelacja
16.03.202415:00 KS CHEŁMEK1:1 (0:0)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
Kolejka 15
18.11.202316:00KS OLKUSZ1:4 (1:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
18.11.202317:00WIECZYSTA II KRAKÓW6:1 (3:1)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
18.11.202313:30BŁĘKITNI MODLNICA2:3 (0:2)SKAWA WADOWICErelacja
18.11.202313:00KARPATY SIEPRAW2:3 (0:1)TEMPO BIAŁKArelacja
18.11.202313:00 KS CHEŁMEK6:1 (3:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
18.11.202315:30RADZISZOWIANKA RADZISZÓW3:1 (1:0)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
18.11.202313:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW1:2 (1:1)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
19.11.202312:30GARBARNIA II KRAKÓW4:0 (1:0)WIŚLANKA GRABIErelacja
Kolejka 16
23.03.202419:00KS OLKUSZ1:4 (1:1)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
23.03.2024KARPATY SIEPRAW0:3SOKÓŁ KOCMYRZÓW 
23.03.202415:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW2:0 (1:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
23.03.2024BŁĘKITNI MODLNICA3:0WIŚLANKA GRABIE 
24.03.202414:30GARBARNIA II KRAKÓW3:4 (0:1)TEMPO BIAŁKArelacja
23.03.202415:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE4:2 (3:1)SKAWA WADOWICErelacja
23.03.202415:00 KS CHEŁMEK1:2 (0:0)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
23.03.202415:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW2:3 (0:1)PCIMIANKA PCIMrelacja
Na boisku Garbarni (sztuczna trawa); bez udziału publiczności
Kolejka 17
30.03.202413:00TEMPO BIAŁKA1:0 (0:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
30.03.202413:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW2:0 (0:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
30.03.2024PCIMIANKA PCIM3:0KARPATY SIEPRAW 
30.03.202411:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW0:2 (0:1)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
30.03.202415:00 KS CHEŁMEK4:0 (2:0)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
30.03.202414:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA1:2 (0:2)KS OLKUSZrelacja
28.03.202419:00WIECZYSTA II KRAKÓW7:1 (4:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
30.03.2024WIŚLANKA GRABIE0:3SKAWA WADOWICE 
Kolejka 18
6.04.202416:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW0:2 (0:0) KS CHEŁMEKrelacja
7.04.202414:30GARBARNIA II KRAKÓW3:4 (1:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
6.04.202416:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW4:2 (2:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
7.04.202413:00KS OLKUSZ2:8 (1:2)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
6.04.2024WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE3:0WIŚLANKA GRABIE 
6.04.202417:00BŁĘKITNI MODLNICA0:2 (0:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
6.04.2024KARPATY SIEPRAW0:3JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 
6.04.202416:00SKAWA WADOWICE1:1 (1:1)TEMPO BIAŁKArelacja
Kolejka 19
13.04.2024SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA3:0KARPATY SIEPRAW 
14.04.202418:30WIECZYSTA II KRAKÓW5:1 (3:0)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
13.04.202416:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW3:1 (1:1)SKAWA WADOWICErelacja
13.04.2024TEMPO BIAŁKA3:0WIŚLANKA GRABIE 
13.04.202411:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW0:2 (0:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
14.04.202416:30PCIMIANKA PCIM2:0 (2:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
13.04.202416:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW1:2 (0:1)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
13.04.202415:00 KS CHEŁMEK2:5 (2:2)KS OLKUSZrelacja
Kolejka 20
21.04.202412:30GARBARNIA II KRAKÓW5:1 (1:1)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
20.04.2024WIŚLANKA GRABIE0:3SOKÓŁ KOCMYRZÓW 
20.04.2024KARPATY SIEPRAW0:3WIECZYSTA II KRAKÓW 
20.04.202417:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW3:3 (0:0) KS CHEŁMEKrelacja
20.04.202416:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE1:3 (0:1)TEMPO BIAŁKArelacja
20.04.202417:00BŁĘKITNI MODLNICA1:4 (0:3)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
20.04.202416:00SKAWA WADOWICE0:1 (0:0)PCIMIANKA PCIMrelacja
20.04.202417:00KS OLKUSZ4:0 (1:0)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
Kolejka 21
27.04.202416:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW3:1 (1:0)TEMPO BIAŁKArelacja
27.04.2024 KS CHEŁMEK3:0KARPATY SIEPRAW 
27.04.202416:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA2:2 (1:1)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
28.04.202419:30WIECZYSTA II KRAKÓW3:3 (2:2)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
27.04.202417:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW0:0 (0:0)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
27.04.202417:00KS OLKUSZ4:3 (3:1)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
27.04.202411:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW2:0 (2:0)SKAWA WADOWICErelacja
27.04.2024PCIMIANKA PCIM3:0WIŚLANKA GRABIE 
Kolejka 22
1.05.202417:00TEMPO BIAŁKA5:1 (2:1)PCIMIANKA PCIMrelacja
1.05.202411:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW0:1 (0:0)KS OLKUSZrelacja
1.05.202417:30GARBARNIA II KRAKÓW3:2 (1:1) KS CHEŁMEKrelacja
1.05.202417:30BŁĘKITNI MODLNICA1:4 (0:2)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
1.05.202413:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE1:4 (1:1)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
1.05.202417:00SKAWA WADOWICE3:0 (1:0)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
1.05.2024KARPATY SIEPRAW0:3ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 
1.05.2024WIŚLANKA GRABIE0:3JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 
Kolejka 23
4.05.202411:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW6:1 (4:0)WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIErelacja
4.05.202415:00 KS CHEŁMEK1:0 (0:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
5.05.202416:30PCIMIANKA PCIM0:0 (0:0)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
4.05.2024SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA3:0WIŚLANKA GRABIE 
5.05.202417:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW4:2 (0:2)TEMPO BIAŁKArelacja
5.05.202417:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW1:2 (1:0)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
4.05.202418:30WIECZYSTA II KRAKÓW10:0 (7:0)SKAWA WADOWICErelacja
4.05.202417:00KS OLKUSZ3:0KARPATY SIEPRAW 
Kolejka 24
11.05.202417:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW0:2 (0:2)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
11.05.2024WIŚLANKA GRABIE0:3WIECZYSTA II KRAKÓW 
11.05.202417:30BŁĘKITNI MODLNICA5:4 (1:1)ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWrelacja
11.05.202411:00TEMPO BIAŁKA4:1 (0:1)SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADArelacja
11.05.202415:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE1:3 (0:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
11.05.202417:00SKAWA WADOWICE3:2 (2:0) KS CHEŁMEKrelacja
12.05.202414:30GARBARNIA II KRAKÓW1:0 (0:0)KS OLKUSZrelacja
11.05.2024KARPATY SIEPRAW0:3RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 
Kolejka 25
18.05.202417:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA3:0 (2:0)SOKÓŁ KOCMYRZÓWrelacja
18.05.2024 KS CHEŁMEK3:0WIŚLANKA GRABIE 
18.05.202411:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW0:3 (0:2)PCIMIANKA PCIMrelacja
18.05.202416:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓW0:2 (0:2)GARBARNIA II KRAKÓWrelacja
18.05.2024KARPATY SIEPRAW0:3WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 
18.05.202417:30KS OLKUSZ2:0 (1:0)BŁĘKITNI MODLNICArelacja
18.05.202417:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW0:1 (0:0)SKAWA WADOWICErelacja
19.05.202419:00WIECZYSTA II KRAKÓW4:1 (2:0)TEMPO BIAŁKArelacja
Kolejka 26
25.05.202418:00SOKÓŁ KOCMYRZÓW0:1 (0:1)WIECZYSTA II KRAKÓWrelacja
26.05.202417:00PCIMIANKA PCIMSPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 
25.05.202417:30BŁĘKITNI MODLNICA2:6 (1:3)RADZISZOWIANKA RADZISZÓWrelacja
25.05.202417:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE2:2 (1:0)JUTRZENKA GIEBUŁTÓWrelacja
25.05.202417:00TEMPO BIAŁKA2:4 (1:1) KS CHEŁMEKrelacja
25.05.202412:00SKAWA WADOWICE3:0 (1:0)KS OLKUSZrelacja
25.05.2024WIŚLANKA GRABIE0:3ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 
25.05.2024GARBARNIA II KRAKÓW3:0KARPATY SIEPRAW 
Kolejka 27
29.05.202418:00WIECZYSTA II KRAKÓWPCIMIANKA PCIM 
29.05.202418:00 KS CHEŁMEKSOKÓŁ KOCMYRZÓW 
29.05.202418:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓWSKAWA WADOWICE 
29.05.202418:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWTEMPO BIAŁKA 
29.05.202418:00GARBARNIA II KRAKÓWWĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 
29.05.2024KARPATY SIEPRAW0:3BŁĘKITNI MODLNICA 
29.05.202418:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADAJUTRZENKA GIEBUŁTÓW 
29.05.202418:00KS OLKUSZ3:0WIŚLANKA GRABIE 
Kolejka 28
1.06.202411:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓWWIECZYSTA II KRAKÓW 
1.06.202416:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIESPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 
1.06.202417:00TEMPO BIAŁKAKS OLKUSZ 
1.06.2024WIŚLANKA GRABIE0:3RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 
2.06.202417:00PCIMIANKA PCIM KS CHEŁMEK 
1.06.2024SKAWA WADOWICE3:0KARPATY SIEPRAW 
1.06.202418:00SOKÓŁ KOCMYRZÓWORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 
1.06.202418:00BŁĘKITNI MODLNICAGARBARNIA II KRAKÓW 
Kolejka 29
8.06.202411:00WIECZYSTA II KRAKÓWSPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 
6.06.202418:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓW KS CHEŁMEK 
8.06.202418:00BŁĘKITNI MODLNICAWĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 
9.06.202414:30GARBARNIA II KRAKÓWSKAWA WADOWICE 
8.06.2024KARPATY SIEPRAWWIŚLANKA GRABIE 
8.06.202418:00KS OLKUSZSOKÓŁ KOCMYRZÓW 
8.06.202417:00RADZISZOWIANKA RADZISZÓWTEMPO BIAŁKA 
8.06.202418:00ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓWPCIMIANKA PCIM 
Kolejka 30
15.06.202417:00JUTRZENKA GIEBUŁTÓWORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 
15.06.202417:00WIŚLANKA GRABIE0:3GARBARNIA II KRAKÓW 
15.06.202417:00WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIEWIECZYSTA II KRAKÓW 
15.06.202417:00PCIMIANKA PCIMKS OLKUSZ 
15.06.202417:00TEMPO BIAŁKA3:0KARPATY SIEPRAW 
15.06.202417:00SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA KS CHEŁMEK 
15.06.202417:00SOKÓŁ KOCMYRZÓWRADZISZOWIANKA RADZISZÓW 
15.06.202417:00SKAWA WADOWICEBŁĘKITNI MODLNICA 
To top