Sezon 2023/2024

Seniorzy

Klasa okręgowa Kraków 2 "KEEZA"

TABELA
RAZEM DOM WYJAZD
Poz Drużyna M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1AP KMITA ZABIERZÓW2458191470:181230100235:7122891235:11
2KSPN POGOŃ KRAKÓW2353172471:22122891245:8112581226:14
3CLEPARDIA KRAKÓW2448153656:30122581324:10122372332:20
4PRĄDNICZANKA KRAKÓW2444128457:32122884038:13121644419:19
5GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW2441125731:38122372316:16121853415:22
6PARTYZANT DOJAZDÓW2441118556:38122365138:12121853418:26
7KABEL KRAKÓW 24331031138:29122062425:12121341713:17
8KASZOWIANKA KASZÓW2331941043:50112271323:1712923720:33
9BRONOWIANKA KRAKÓW2427831336:52121651617:19121132719:33
10ORLĘTA RUDAWA2426751237:50121752523:2512923714:25
11PROKOCIM KRAKÓW2422571237:49121334525:2812923712:21
12SKAWINKA SKAWINA2422641438:76121853428:30124111010:46
13GWIAZDA ŚCIEJOWICE2415431735:80121341723:30122021012:50
14BIEŻANOWIANKA KRAKÓW2411321929:7012512915:32126201014:38
Baraże o awans do V ligi zachodniej. Półfinały: Kraków 2 – Chrzanów (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00), Kraków 3 – Kraków 1 (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Finał: Kraków 2/Chrzanów – Kraków 3/Kraków 1 (22 czerwca 2024 r., godz. 15:00). Gospodarze na pierwszym miejscu.
TERMINARZ
Kolejka 1
19.08.202315:00PARTYZANT DOJAZDÓW3:0 (0:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
20.08.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW1:0 (1:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
19.08.202315:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW1:1 (0:1)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
19.08.202317:30KSPN POGOŃ KRAKÓW2:0 (2:0)KABEL KRAKÓW relacja
18.08.202318:00AP KMITA ZABIERZÓW5:1 (4:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
19.08.202310:30CLEPARDIA KRAKÓW1:0 (1:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
19.08.202317:00ORLĘTA RUDAWA3:3 (1:1)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
Kolejka 2
26.08.202315:00BRONOWIANKA KRAKÓW1:4 (0:3)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
26.08.202317:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW0:3 (0:1)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
26.08.202317:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE0:5 (0:2)KABEL KRAKÓW relacja
26.08.202317:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW4:4 (1:4)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
26.08.202317:00ORLĘTA RUDAWA0:3 (0:1)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
27.08.202317:30SKAWINKA SKAWINA1:1 (0:1)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
27.08.202316:00PROKOCIM KRAKÓW2:2 (1:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
Kolejka 3
1.09.202320:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW1:1 (0:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
2.09.202317:00KABEL KRAKÓW 3:0 (0:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
2.09.202314:00PARTYZANT DOJAZDÓW3:0 (0:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
2.09.202316:00CLEPARDIA KRAKÓW5:0 (1:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
2.09.202316:00AP KMITA ZABIERZÓW2:0 (0:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
3.09.202317:00KASZOWIANKA KASZÓW4:1 (1:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
2.09.202311:00KSPN POGOŃ KRAKÓW3:0 (0:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
Kolejka 4
9.09.202316:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE2:3 (0:3)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
9.09.202311:30BIEŻANOWIANKA KRAKÓW2:5 (1:2)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
9.09.202317:00CLEPARDIA KRAKÓW0:2 (0:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
9.09.202317:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW3:0 (1:0)PARTYZANT DOJAZDÓW 
Mecz zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Grębałowianki (wynik z boiska 2-2). Zespół gości grał od 88 minuty bez młodzieżowca.
10.09.202316:00PROKOCIM KRAKÓW4:0 (2:0)KABEL KRAKÓW relacja
9.09.202316:00ORLĘTA RUDAWA2:1 (0:0)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
9.09.202312:00SKAWINKA SKAWINA1:2 (0:2)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
Kolejka 5
17.09.202312:00BRONOWIANKA KRAKÓW1:3 (1:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
17.09.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW2:0 (0:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
17.09.202311:30KABEL KRAKÓW 6:0 (3:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
16.09.202316:30KSPN POGOŃ KRAKÓW3:0 (2:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
16.09.202315:00AP KMITA ZABIERZÓW6:1 (3:1)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
16.09.202310:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW4:2 (1:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
17.09.202314:00PARTYZANT DOJAZDÓW5:1 (2:1)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 6
23.09.202316:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW0:0 (0:0)KABEL KRAKÓW relacja
23.09.202311:00SKAWINKA SKAWINA7:5 (3:4)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
23.09.202316:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW1:3 (0:2)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
23.09.202310:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW2:0 (1:0)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
23.09.202315:00CLEPARDIA KRAKÓW3:2 (2:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
24.09.202316:00ORLĘTA RUDAWA1:3 (0:2)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
23.09.202316:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE4:1 (2:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
Kolejka 7
30.09.202316:00BRONOWIANKA KRAKÓW0:1 (0:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
1.10.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW0:0 (0:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
30.09.202314:00AP KMITA ZABIERZÓW4:1 (1:1)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
18.11.202313:30KSPN POGOŃ KRAKÓW3:0 (0:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
Odwołany z powodu złego stanu boiska.
1.10.202311:00KABEL KRAKÓW 2:1 (1:1)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
1.10.202316:00PROKOCIM KRAKÓW1:1 (1:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
30.09.202315:00PARTYZANT DOJAZDÓW3:3 (1:3)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
Kolejka 8
7.10.202315:00CLEPARDIA KRAKÓW0:2 (0:0)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
7.10.202315:30GWIAZDA ŚCIEJOWICE3:1 (2:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
7.10.202311:00AP KMITA ZABIERZÓW3:0 (1:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
7.10.202315:00ORLĘTA RUDAWA1:0 (0:0)KABEL KRAKÓW relacja
8.10.202313:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW1:0 (0:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
6.10.202320:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW5:1 (3:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
7.10.202315:30BIEŻANOWIANKA KRAKÓW2:3 (0:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 9
14.10.202315:30KSPN POGOŃ KRAKÓW4:1 (1:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
15.10.202315:30PROKOCIM KRAKÓW2:3 (1:1)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
15.10.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW6:1 (3:1)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
14.10.202315:30BRONOWIANKA KRAKÓW1:0 (0:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
14.10.202314:00PARTYZANT DOJAZDÓW2:3 (0:0)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
14.10.202310:00SKAWINKA SKAWINA2:2 (1:1)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
15.10.202311:00KABEL KRAKÓW 1:2 (0:1)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
Kolejka 10
21.10.202311:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW3:0 (0:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
21.10.202310:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW3:0 (0:0)KABEL KRAKÓW relacja
22.10.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW0:1 (0:1)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
21.10.202315:00ORLĘTA RUDAWA3:1 (1:1)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
21.10.202312:00CLEPARDIA KRAKÓW0:1 (0:1)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
21.10.202314:00AP KMITA ZABIERZÓW1:2 (0:1)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
21.10.202315:30GWIAZDA ŚCIEJOWICE4:0 (2:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 11
29.10.202311:00PROKOCIM KRAKÓW1:1 (0:0)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
28.10.202312:00SKAWINKA SKAWINA4:3 (1:1)ORLĘTA RUDAWArelacja
29.10.202311:00KABEL KRAKÓW 0:2 (0:1)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
16.03.202414:30GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW2:1 (1:1)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
Z uwagi na zalane boisko sędzia nie dopuścił do gry. Mecz z 28.10.2023 - ustalony nowy termin 16.03.2024.
28.10.202314:00PARTYZANT DOJAZDÓW5:0 (4:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
28.10.202315:00KSPN POGOŃ KRAKÓW2:2 (0:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
28.10.202315:00BRONOWIANKA KRAKÓW2:0 (1:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 12
4.11.202310:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW3:1 (1:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
4.11.202313:00ORLĘTA RUDAWA1:4 (0:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
4.11.202314:00CLEPARDIA KRAKÓW1:0 (0:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
5.11.202314:00KASZOWIANKA KASZÓW3:1 (1:1)KABEL KRAKÓW relacja
4.11.202314:00AP KMITA ZABIERZÓW3:1 (0:1)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
4.11.202314:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE0:4 (0:2)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
4.11.202313:00PARTYZANT DOJAZDÓW6:0 (3:0)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
Kolejka 13
11.11.202312:00SKAWINKA SKAWINA3:5 (2:3)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
12.11.202315:30KABEL KRAKÓW 3:4 (3:1)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
11.11.202313:30BIEŻANOWIANKA KRAKÓW1:4 (0:2)ORLĘTA RUDAWArelacja
11.11.202313:30KSPN POGOŃ KRAKÓW6:0 (3:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
11.11.202314:00BRONOWIANKA KRAKÓW0:3 (0:1)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
11.11.202314:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW0:3 (0:1)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
11.11.202311:00PROKOCIM KRAKÓW2:6 (2:1)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
Kolejka 14
23.03.202414:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE0:0 (0:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
23.03.202415:30BIEŻANOWIANKA KRAKÓW1:4 (1:2)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
23.03.202416:00SKAWINKA SKAWINA0:6 (0:4)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
23.03.202415:00BRONOWIANKA KRAKÓW2:2 (2:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
24.03.202416:00KABEL KRAKÓW 2:0 (1:0)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
Mecz na sztucznej trawie Hutnika Kraków
22.03.202420:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW1:0 (0:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
24.03.202414:00PROKOCIM KRAKÓW2:0 (1:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
Kolejka 15
30.03.202411:00CLEPARDIA KRAKÓW3:0 (1:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
30.03.202411:00AP KMITA ZABIERZÓW4:0 (1:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
30.03.202411:00KASZOWIANKA KASZÓW4:2 (0:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
30.03.202410:00KSPN POGOŃ KRAKÓW2:0 (0:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
30.03.202414:00PARTYZANT DOJAZDÓW2:2 (1:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
28.03.202419:30PRĄDNICZANKA KRAKÓW7:1 (3:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
30.03.202411:00KABEL KRAKÓW 3:0 (1:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
Kolejka 16
6.04.202416:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE2:6 (1:3)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
7.04.202413:00BRONOWIANKA KRAKÓW1:2 (1:0)KABEL KRAKÓW relacja
6.04.202417:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW1:0 (1:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
6.04.202417:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW0:3 (0:2)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
6.04.202416:00SKAWINKA SKAWINA2:1 (1:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
7.04.202415:00PROKOCIM KRAKÓW1:4 (0:3)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
6.04.202411:00ORLĘTA RUDAWA2:3 (1:1)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 17
13.04.202416:00BRONOWIANKA KRAKÓW3:0 (3:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
14.04.202411:00KABEL KRAKÓW 0:0 (0:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
13.04.202416:00AP KMITA ZABIERZÓW4:0 (1:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
13.04.202417:00KSPN POGOŃ KRAKÓW9:0 (5:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
13.04.202410:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW3:0 (2:0)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
13.04.202416:00PARTYZANT DOJAZDÓW0:0 (0:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
14.04.202414:00KASZOWIANKA KASZÓW3:1 (0:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
Kolejka 18
20.04.202417:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW1:1 (1:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
20.04.202416:00CLEPARDIA KRAKÓW1:1 (0:0)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
20.04.202417:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW0:4 (0:3)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
20.04.202415:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE0:3 (0:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
20.04.202416:00SKAWINKA SKAWINA0:2 (0:1)KABEL KRAKÓW relacja
21.04.202415:00PROKOCIM KRAKÓW3:3 (0:1)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
20.04.202416:00ORLĘTA RUDAWA2:1 (1:1)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
Kolejka 19
27.04.202416:00BRONOWIANKA KRAKÓW1:2 (0:2)SKAWINKA SKAWINArelacja
27.04.202417:00AP KMITA ZABIERZÓW2:0 (1:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
27.04.202417:30KABEL KRAKÓW 1:2 (0:1)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
27.04.202410:30KSPN POGOŃ KRAKÓW9:1 (6:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
28.04.202414:00KASZOWIANKA KASZÓW0:6 (0:4)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
27.04.202416:00PARTYZANT DOJAZDÓW2:2 (0:2)ORLĘTA RUDAWArelacja
28.04.202415:00PROKOCIM KRAKÓW4:1 (2:1)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
Kolejka 20
1.05.202410:00SKAWINKA SKAWINA1:1 (1:1)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
1.05.202410:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW2:0 (1:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
1.05.202411:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE1:4 (0:2)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
1.05.202411:00CLEPARDIA KRAKÓW6:0 (3:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
1.05.202411:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW0:2 (0:1)KABEL KRAKÓW relacja
1.05.202411:00ORLĘTA RUDAWA0:4 (0:0)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
1.05.202410:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW4:4 (1:1)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
Kolejka 21
5.05.202417:00BRONOWIANKA KRAKÓW3:1 (1:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
4.05.202416:00PARTYZANT DOJAZDÓW0:0 (0:0)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
4.05.202417:00KASZOWIANKA KASZÓW0:4 (0:2)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
4.05.202416:00SKAWINKA SKAWINA5:2 (0:2)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
4.05.202417:30KSPN POGOŃ KRAKÓW1:2 (0:1)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
5.05.202415:00PROKOCIM KRAKÓW2:3 (0:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
5.05.202418:00KABEL KRAKÓW 3:0 (2:0)ORLĘTA RUDAWArelacja
Kolejka 22
11.05.202411:00ORLĘTA RUDAWA2:2 (1:1)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
11.05.202410:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW1:1 (1:0)KSPN POGOŃ KRAKÓWrelacja
12.05.202417:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW4:3 (1:1)SKAWINKA SKAWINArelacja
11.05.202417:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW0:2 (0:0)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
11.05.202417:00AP KMITA ZABIERZÓW0:1 (0:0)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
11.05.202417:00CLEPARDIA KRAKÓW2:1 (1:0)KABEL KRAKÓW relacja
11.05.202416:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE6:1 (2:1)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
Kolejka 23
19.05.202416:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW2:2 (0:0)GWIAZDA ŚCIEJOWICErelacja
18.05.202418:00KABEL KRAKÓW 1:1 (1:1)PRĄDNICZANKA KRAKÓWrelacja
18.05.202416:00BRONOWIANKA KRAKÓW2:1 (0:0)CLEPARDIA KRAKÓWrelacja
18.05.202416:00SKAWINKA SKAWINA2:0 (1:0)BIEŻANOWIANKA KRAKÓWrelacja
19.05.202415:00PROKOCIM KRAKÓW1:4 (0:2)ORLĘTA RUDAWArelacja
18.05.202411:00KSPN POGOŃ KRAKÓW1:2 (1:0)AP KMITA ZABIERZÓWrelacja
18.05.202416:00PARTYZANT DOJAZDÓW7:1 (4:0)KASZOWIANKA KASZÓWrelacja
Kolejka 24
26.05.202416:00KASZOWIANKA KASZÓWKSPN POGOŃ KRAKÓW 
25.05.202417:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓW0:1 (0:0)GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWrelacja
25.05.202416:00GWIAZDA ŚCIEJOWICE1:2 (0:2)PARTYZANT DOJAZDÓWrelacja
25.05.202411:00AP KMITA ZABIERZÓW1:0 (0:0)KABEL KRAKÓW relacja
25.05.202417:00CLEPARDIA KRAKÓW2:1 (1:1)PROKOCIM KRAKÓWrelacja
25.05.202410:00PRĄDNICZANKA KRAKÓW4:1 (2:0)BRONOWIANKA KRAKÓWrelacja
25.05.202411:00ORLĘTA RUDAWA6:0 (2:0)SKAWINKA SKAWINArelacja
Kolejka 25
2.06.202418:00KABEL KRAKÓW KASZOWIANKA KASZÓW 
1.06.202415:00BIEŻANOWIANKA KRAKÓWGWIAZDA ŚCIEJOWICE 
1.06.202416:00SKAWINKA SKAWINACLEPARDIA KRAKÓW 
1.06.202417:30KSPN POGOŃ KRAKÓWPARTYZANT DOJAZDÓW 
29.05.202418:00GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓWORLĘTA RUDAWA 
29.05.202418:00BRONOWIANKA KRAKÓWAP KMITA ZABIERZÓW 
2.06.202415:00PROKOCIM KRAKÓWPRĄDNICZANKA KRAKÓW 
Kolejka 26
8.06.202415:00GWIAZDA ŚCIEJOWICEKSPN POGOŃ KRAKÓW 
8.06.202415:00AP KMITA ZABIERZÓWPROKOCIM KRAKÓW 
8.06.202414:00CLEPARDIA KRAKÓWGRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 
8.06.202415:00PARTYZANT DOJAZDÓWKABEL KRAKÓW  
8.06.202415:00KASZOWIANKA KASZÓWBRONOWIANKA KRAKÓW 
8.06.202414:00PRĄDNICZANKA KRAKÓWSKAWINKA SKAWINA 
8.06.202415:00ORLĘTA RUDAWABIEŻANOWIANKA KRAKÓW 
To top