W środę ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu MZPN

W najbliższą środę odbędą się ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Zgodnie z regulaminem Pucharu Polski na szczeblu MZPN gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2023/2024 (z wyjątkiem finału na szczeblu MZPN, który organizuje organ prowadzący). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2022/2023 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2022/2023. Przy dalszej równości gospodarzem będzie drużyna, która podczas losowania została wylosowana jako pierwsza.
Na każdym etapie rozgrywek – w przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego – sędzia główny zawodów zarządza wykonywanie rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną. Wyjątkiem jest finał na szczeblu Małopolski – w przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego sędzia zarządzi dogrywkę 2×15 minut, a następnie, w przypadku remisu, rzuty karne.

Regulamin Pucharu Polski na szczeblu MZPN 2023/2024 TUTAJ

Ćwierćfinały (środa, 24 kwietnia 2024 r., godz. 17:00)
Dalin Myślenice – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (sędziują: Daniel Zygmond – Szymon Florczyk, Jakub Kołodziejczyk)
MKS Limanovia – Wiślanie Jaśkowice (Sebastian Wiśniowski – Daniel Bołoz, Gabriela Zabawa)
KS Chełmek – Beskid Andrychów (Artur Dudek – Kacper Jasica, Piotr Rajczakowski)
Poprad Muszyna – Podhale Nowy Targ (Daniel Hebda – Katarzyna Liro, Marcin Michta)

Półfinały (środa, 22 maja 2024 r., godz. 18:00)
Dalin/Bruk-Bet Termalica II – KS Chełmek/Beskid Andrychów
MKS Limanovia/Wiślanie – Poprad/Podhale
(ag)

Kartki po 1/8 (10.04.2024 i 17.04.2024)

Dalin Myślenice
2 żółte kartki: Filip Szifer (aktywna kara 1 meczu), Kamil Ładyga (aktywna kara 1 meczu), Mateusz Dara (kara odbyta), 1 żółta kartka: Bartłomiej Ostafin, Mark Ponomarenko, Damian Hoyo-Kowalski