Baraże o awans do klas okręgowych (akt.)

Na małopolskich stadionach rozgrywane są mecze barażowe – z udziałem wicemistrzów klas A – o awans do klas okręgowych. Promocję otrzyma 8 drużyn. Znamy już 7 z nich, do rozegrania został mecz zespołów z Podokręgów Limanowa i Podhale: Wisła Czarny Dunajec – LKS Mordarka (29.06.2024 17:00).

Aktualny stan barażowej rywalizacji poniżej.

Kraków 1/Olkusz
19.06.2024. Wanda Kraków (Kraków 1) – Przebój II Wolbrom (Olkusz) 4-2 (1-1): Piotr Bagnicki 47, 55 i 80, Łukasz Głowa 28 (karny) – Krzysztof Kaganiec 45 (karny), Miłosz Witek 83
23.06.2024 Przebój II Wolbrom – Wanda Kraków 2-4 (1-1): Miłosz Witek 31, 65 – Jakub Kwiecień 34, 61, 85, Hubert Bujas 90. Awans do klasy okręgowej: Wanda

Kraków 3/Kraków 2
19.06.2024. Borek Kraków (Kraków 3) – Strażak Rączna (Kraków 2) 2-0 (0-0): Filip Madejski 51, Konrad Kozioł 83
23.06.2024 Strażak Rączna – Borek Kraków 3-2 (3-1): Kenneth Chigozie Ukata 8 i 32, Andrij Piszczewskij 30 (karny) – Jakub Kałduś 44, Konrad Kozioł 47. Awans do klasy okręgowej: Borek

Chrzanów/Oświęcim/Wadowice
Baraże półfinały:
15.06.2024. Halniak Maków Podhalański (Wadowice 1) – Huragan Inwałd (Wadowice 2) 2-2 (2-1), karne 3-4: Valentyn Fedoruk 8, Michal Jończyk 16 – Oskar Mikołajek 29, Kamil Chrapkiewicz 90+1. Czerwona kartka – Krzysztof Mikołajek (52, Huragan)
15.06.2024. Ciężkowianka Jaworzno (Chrzanów) – Przeciszovia Przeciszów (Oświęcim) 4-1 (1-0): Dawid Felus 35, Piotr Woronowicz 82, Mateusz Bulga 86, Jakub Kozak 90+2 – Łukasz Szafraniec 68. Czerwona kartka – Pawel Semik 90, Przeciszovia, po drugiej żółtej)
Finał 22.06.2024: Ciężkowianka Jaworzno – Huragan Inwałd 0-4 (0-2): Adam Chrapkiewicz 21 i 85, Jakub Mikołajek 45+, Mikołaj Cabak 70. Awans do klasy okręgowej: Huragan Inwałd

Brzesko/Bochnia
15.067.2024. Trzciana 2000 (Bochnia) – Tymon Tymowa (Brzesko) 1-0 (0-0): Nikodem Cygan 73
22.06.2024. Tymon Tymowa – Trzciana 2000 1-4 (1-2): Kamil Mendyk 7 – Adrian Kukla 63 i 80, Mariusz Banat 20, Adrian Grabowski 23. Awans do klasy okręgowej: Trzciana 2000

Gorlice/Nowy Sącz
16.06.2024. LKS Łużna (Gorlice) – Helena Nowy Sącz (Nowy Sącz) 2-4 (1-2): Adam Tumidaj 40, Krystian Kostrzewa 55 – Tomasz Cięciwa 13, 27, 51, Wojciech Fritz 69
23.06.2024 Helena Nowy Sącz – LKS Łużna 10-0 (8-0): Tomasz Cięciwa 10, 24, 26, 37, Kacper Bogdański 16, 18, 58, Vladislav Polozhii 20, Jakub Lizoń 40, Karol Michalik 88. Awans do klasy okręgowej: Helena

Limanowa/Podhale
23.06.2024 LKS Mordarka (Limanowa) – Wisła Czarny Dunajec (Podhale) 0-2 (0-0)
29.06.2024 Wisła Czarny Dunajec – LKS Mordarka 2-0. Awans do klasy okręgowej: Wisła

Wieliczka/Myślenice
19.06.2024. Wolni Kłaj (Wieliczka) – Gościbia Sułkowice (Myślenice) 4-3: Filip Romański 8, Bartłomiej Imach 20, Mariusz Panek 52, Łukasz Tomczak 65 (karny) – Damian Knapik 40, Jakub Wyrwała 58, Damian Knapik 81 (karny)
22.06.2024. Gościbia Sułkowice – Wolni Kłaj 1-3 (0-2): Szymon Bochenek 90+2 – Mariusz Panek 21, Łukasz Tomczak 38, Piotr Piotrowski 72. Awans do klasy okręgowej: Wolni Kłaj

Tarnów/Żabno
15.06.2024. Pogórze Pleśna (Tarnów) – Ava Grądy (Żabno) 1-2 (0-1): Wiktor Osika 55 – Tomasz Knaga 20, 90
19.06.2024. Ava Grądy – Pogórze Pleśna 0-1 (0-1), karne 4-5. Bramka: Kacper Burnat 7. Awans do klasy okręgowej: Pogórze
(g)

Aktualizacja 29.06.2024

Hits: 1741

To top