Sobota, 3 czerwca: XVII Piłkarski Dzień Dziecka – ZAPRASZAMY!

Małopolski Związek Piłki Nożnej organizuje XVII Piłkarski Dzień Dziecka. Futbolowy event milusińskich odbędzie się w sobotę, 3 czerwca br., na obiektach Com-Com Zone w Krakowie – Nowa Huta, przy ul. Ptaszyckiego 4. Partnerami turniejowych zmagań są Stowarzyszenie Siemacha oraz MPEC S.A. w Krakowie.

Piłkarski Dzień Dziecka stanowi memoriał zasłużonych szkoleniowców Aleksandra Hradeckiego i Jerzego Gospodarczyka, którzy w latach 60. ub. wieku zainicjowali pierwsze halowe mistrzostwa młodzieżowe w Krakowie, a następnie realizowali wiele dziecięcych rozgrywek i turniejów, w tym także Piłkarski Dzień Dziecka.

Czerwcowe zawody dzieciaków na Com-Com Zone wzbudzają tradycyjnie spore zainteresowanie. Organizatorzy spodziewają się blisko 100 zespołów, które podejmą rywalizację w czterech kategoriach wiekowych:

  • żaki (rocznik 2014)
  • żaki młodsze (rocznik 2015)
  • skrzaty (rocznik 2016)
  • skrzaty młodsze (rocznik 2017)

Zgłoszenia drużyn do XVII Piłkarskiego Dnia Dziecka prosimy kierować na adres: komisja.dziecieca@mzpnkrakow.pl w terminie do niedzieli, 28 maja, do godz. 23.59. Formularz zgłoszeniowy poniżej.

Formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

Udział w turnieju jest bezpłatny, drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników (na boisku występują: ŻAKI 4+1; SKRZATY 4+0). Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, upominek oraz poczęstunek.

Rozgrywki toczyć się będą w dwóch turach (I tura – godz. 8.30-11, II tura – godz. 11-14), rejestracja drużyn odpowiednio o 8:30 i 11:00.

W trakcie imprezy odbędą się także konkursy dryblingu i strzały na celność o tytuł “Krakowskiego Messiego”.

Równolegle, na sztucznym boisku, odbywać się będzie Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa MPEC S.A. w Krakowie.


Ważne informacje dla uczestników, ich trenerów/opiekunów:
1) prosimy o wypełnienie załączonej listy zgłoszeń i dostarczenie jej do biura turnieju 30 minut przed rozpoczęciem turnieju;
2) ze względu na bardzo dużą ilość uczestników prosimy o to, aby dzieci były przebrane;
3) prosimy o przywiezienie ze sobą znaczników piłkarskich (lejbików);
4) mecze w grupach będą się toczyć w następujących wymiarach czasowych:

  • z udziałem 3 drużyn 2 x 10 minut
  • z udziałem 4 drużyn 1 x 15 minut

Po zakończeniu meczów przewiduje się konkurs rzutów karnych (po 3 karne);
drużyny w grupie grają systemem “każdy z każdym”.

Szczegółowy terminarz będzie dostępny u koordynatora lub sędziego danego boiska;
W przypadku nieobecności zgłoszonych drużyn nastąpią zmiany w składzie grup.

5) każda grupa rozgrywa mecze na wyznaczonym boisku, po zakończeniu rozgrywek nastąpi wręczenie medali, upominków

6) od godz. 10 będzie trwał konkurs “Krakowski Messi” (żonglerka piłką + strzelanie piłką do celu), przewidziano nagrody dla najlepszych w każdej z kategorii; opiekunowie/trenerzy drużyn mogą wytypować i zgłosić do konkursu 2 zawodników.

Bardzo prosimy o współpracę z koordynatorem i sędzią danego boiska, proszę pamiętać, że turniej jest sporym przedsięwzięciem organizacyjnym. W przypadku jakichkolwiek problemów oraz pytań prosimy o kontakt z biurem turnieju.

Uczestnictwo w turnieju jest równoznaczne z akceptacją RODO.

Informujemy, że do chwili publikacji niniejszej informacji akces do zawodów zgłosili:

ŻAKI:

  1. Płomień Jerzmanowice
  2. Błękitni Modlnica
  3. JKS Zelków
  4. FSA
  5. FSA II
  6. Orzeł Sidzina
  7. Krakus Swoszowice
  8. Clepardia Kraków
  9. Grębałowianka Kraków
  10. Lotnik Kryspinów
  11. Lotnik II Kryspinów
  12. AP Grzegórzki
  13. Champions Skawina

ŻAKI młodsze:

  1. Orzeł Sidzina
  2. Krakus Swoszowice
  3. Clepardia Kraków
  4. Grębałowianka Kraków
  5. Lotnik Kryspinów
  6. Lotnik II Kryspinów

SKRZATY:

  1. Płomień Jerzmanowice
  2. Błękitni Modlnica
  3. FSA
  4. Orzeł Sidzina
  5. Krakus Swoszowice
  6. AP Rudawa,
  7. AP Rudawa II

SKRZATY młodsze:

  1. Błękitni Modlnica
  2. Krakus Swoszowice
  3. AP Rudawa

Hits: 717

To top