Mistrzostwa Polski oldbojów 42+ rozlosowane

Reprezentacja Małopolskiego ZPN, zdjęcie przed meczem z Podkarpackim ZPN. Fot. KS

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej, który jest gospodarzem III Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, rozgrywanych pod auspicjami PZPN, przeprowadzono losowanie grup.

Podział na grupy “wyczarowali” ze szklanych kul prezes Śląskiego ZPN-u Henryk Kula i prezes Opolskiego ZPN-u Tomasz Garbowski, zarazem sekretarz Fundacji Piłkarstwa Polskiego, która jest organizatorem rozgrywek.

Reprezentacja Małopolski, która w niedawnych eliminacjach makroregionu południowo-wschodniego zajęła 2. miejsce, za Podkarpackim MZPN, a przed Lubelskim ZPN i gospodarzem turnieju Świętokrzyskim ZPN, zagra w grupie A – wraz ze Śląskim ZPN, mistrzem makroregionu I i wicemistrzem makroregionu II.

Podział na grupy:
GRUPA A
*Mistrz makroregionu I (Łódzki ZPN, Mazowiecki ZPN, Podlaski ZPN, Warmińsko-Mazurski ZPN)
*Wicemistrz makroregionu II (Kujawsko-Pomorski ZPN, Pomorski ZPN, Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN)
*Mistrz makroregionu III: Śląski ZPN
*Wicemistrz makroregionu IV: Małopolski ZPN

GRUPA B
*Wicemistrz makroregionu I (Łódzki ZPN, Mazowiecki ZPN, Podlaski ZPN, Warmińsko-Mazurski ZPN)
*Mistrz makroregionu II (Kujawsko-Pomorski ZPN, Pomorski ZPN, Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN)
*Wicemistrz makroregionu III: Opolski ZPN
*Mistrz makroregionu IV: Podkarpacki ZPN

TERMINARZ (mecze w Skoczowie, Cieszynie, Ustroniu i Wiśle)
Czwartek, 19 września 2024, godz. 17
Grupa A: Śląski ZPN – Wicemistrz gr. II; Mistrz gr. I – Małopolski ZPN
Grupa B: Opolski ZPN – Podkarpacki ZPN; Wicemistrz gr. I – Mistrz gr. II

Piątek, 20 września 2024, godz. 10.30
Grupa A: Śląski ZPN – Mistrz gr. I; Wicemistrz gr. II – Małopolski ZPN
Grupa B: Opolski ZPN – Wicemistrz gr. I; Podkarpacki ZPN – Mistrz gr. II

Piątek, 20 września 2024, godz. 17
Grupa A: Śląski ZPN – Małopolski ZPN; Wicemistrz gr. II – Mistrz gr. I
Grupa B: Opolski ZPN – Mistrz gr. II; Podkarpacki ZPN – Wicemistrz gr. I

Sobota, 21 września 2024
Dzień wolny

Niedziela, 22 września 2024
09:30, Ustroń, mecz o 3. miejsce: Wicemistrz grupy A – Wicemistrz grupy B
11:00, Skoczów, mecz o 1. miejsce: Mistrz grupy A – Mistrz grupy B

Uwaga. Godziny spotkań mogą ulec zmianie.

Eliminacyjny turniej makroregionalny w Grupie I zostanie rozegrany w dniach 13-15 września, a w Grupie II w dniach 6-8 września.

Losowanie przeprowadzili prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula (z prawej) i prezes Opolskiego ZPN Tomasz Garbowski. Fot. slzpn.pl

Hits: 1000

To top