Awanse i spadki w młodzieżowych ligach wojewódzkich

Dobiegły końca rozgrywki w małopolskich ligach młodzieżowych. Po otrzymaniu komunikatów z podokręgów prowadzących ligi makroregionalne, Wydział Gier MZPN może podać drużyny spadające i awansujące.

A1 JUNIOR I LIGA WOJEWÓDZKA
Spadek z CLJ U-19: Sandecja SA Nowy Sącz
Baraże o CLJ: Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków 3-2 i 0-0 (Garbarnia zostaje w lidze małopolskiej)
Hutnik Kraków i Puszcza Niepołomice – wracają z CLJ U-19 Makro
Spadek: AP Profi Zielonki, Pogoń Kraków, Wolania Wola Rzędzińska, ULKS Korzenna, Górnik Wieliczka
Awans z Makroregionów: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków), AP Wisła Czarny Dunajec (Południe/Limanowa), Tarnovia (Wschód/Tarnów), Beskid Andrychów (Zachód/Chrzanów)

B1 JUNIOR MŁODSZY I LIGA WOJEWÓDZKA
Spadek z CLJ U-17: Sandecja Nowy Sącz
Spadek: Halniak Maków Podhalański, MKS SMS Oświęcim, Tarnovia, Unia Tarnów i Sandecja II SA Nowy Sącz (po spadku Sandecji SA z CLJ)
Awans z Makroregionów: Orzeł Myślenice (Kraków), Dunajec Nowy Sącz (Południe/Nowy Sącz), Canpack Okocimski Brzesko (Wschód/Tarnów), Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Zachód/Wadowice)

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ (RW)
Spadek do II ligi: Unia Tarnów, Puszcza Niepołomice

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1 (RW)
Awans do I ligi: Akademia Sandecja II Nowy Sącz
Spadek do ligi makroregionalnej: Dunajec Zakliczyn, MOSiR Bochnia
Awans z ligi makroregionalnej: Akademia Piłkarska Respect Szalowa (Południe/Podhale), Westovia Tarnów (Wschód/Tarnów)

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 (RW)
Awans do I ligi: KSPN Pogoń Kraków
Spadek do ligi makroregionalnej: Orzeł Myślenice, AP Wisła Czarny Dunajec
Awans z ligi makroregionalnej: Wieczysta Kraków (Kraków), Niwa Nowa Wieś (Zachód/Wadowice)

C2 TRAMPKARZ
Baraże o CLJ U-15: Puszcza Niepołomice – Stal Mielec 1-0 i 3-2; awans Puszczy

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (RW)
Spadek do II ligi: Akademia Mistrzów Cracovia, Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1 (RW)
Awans do I ligi: Unia Tarnów
Spadek do ligi makroregionalnej: Canpack Okocimski Brzesko, Westovia Tarnów
Awans z ligi makroregionalnej: Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa (Południe/Podhale), MOSiR Bochnia (Wschód/Tarnów)

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 2 (RW)
Awans do I ligi: Garbarnia Kraków
Spadek do ligi makroregionalnej: KS Zakopane, Sportowiec Modlniczka
Awans z ligi makroregionalnej: Radziszowianka Radziszów (Kraków), AP Progress Andrychów (Zachód/Wadowice)
(g)

Na górnym zdjęciu: awans do Małopolskiej Ligi Juniorów A1 wywalczył Orzeł Piaski Wielkie prowadzony przez trenera Grzegorza Trelę. Fot. Orzeł PW

Hits: 2067

To top