MAŁOPOLSKA ZIMA. Startują eliminacje krakowskie

Rusza MAŁOPOLSKA ZIMA w Podokręgu MZPN w Krakowie. Eliminacje młodzików i orlików odbędą się w czterech terminach: 3, 9, 10 i 16 grudnia 2023. Mecze będą rozgrywane na sztucznej murawie w hali Tramwaju.

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM PZPN

Do rozgrywek młodzików zgłosiło się 18 zespołów, a w rywalizacji orlików weźmie udział 21 drużyn.

MŁODZIKI (18)
AM Cracovia (2012)
Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków
Grębałowianka Kraków
Individual Process Skawina
Iskra Radwanowice
Jadwiga Kraków
Krakus Nowa Huta
Lotnik Kryspinów
PAPN Kraków
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Prądniczanka Kraków
Radziszowianka
SAW Grzegórzki
Tramwaj Kraków
TS Węgrzce
Wierzbowianka Wierzbno

Terminarz rozgrywek
3 grudnia 2023 (niedziela), MŁODZIKI – I runda
Grupa A: AM Cracovia, Tramwaj Kraków, Jadwiga Kraków
09.00-09.25 AM Cracovia – Tramwaj Kraków
09.30-09.55 Tramwaj Kraków – Jadwiga Kraków
10.00-10.25 Jadwiga Kraków – AM Cracovia
Grupa B: Pogoń Kraków, Płaszowianka Kraków, Lotnik Kryspinów
10.30-10.55 Pogoń Kraków – Płaszowianka Kraków
11.00-11.25 Płaszowianka Kraków – Lotnik Kryspinów
11.30-11.55 Lotnik Kryspinów – Pogoń Kraków
Grupa C: Garbarnia Kraków, TS Węgrzce, Grębałowianka Kraków
12.00-12.25 Garbarnia Kraków – TS Węgrzce
12.30-12.55 TS Węgrzce – Grębałowianka Kraków
13.00-13.25 Grębałowianka Kraków – Garbarnia Kraków
Grupa D: Radziszowianka, Wierzbowianka, SAW Grzegórzki
13.30-13.55 Radziszowianka – Wierzbowianka
14.00-14.25 Wierzbowianka – SAW Grzegórzki
14.30-14.55 SAW Grzegórzki – Radziszowianka
Grupa E: PAPN Kraków, Prądniczanka Kraków, Iskra Radwanowice
15.00-15.25 PAPN Kraków – Prądniczanka Kraków
15.30-15.55 Prądniczanka Kraków – Iskra Radwanowice
16.00-16.25 Iskra Radwanowice – PAPN Kraków
Grupa F: Clepardia Kraków, Krakus Nowa Huta, Individual Process Skawina
16.30-16.55 Clepardia Kraków – Krakus Nowa Huta
17.00-17.25 Krakus Nowa Huta – Individual Process Skawina
17.30-17.55 Individual Process Skawina – Clepardia Kraków
Awans do II rundy uzyskają po dwa czołowe zespoły z każdej grupy, w sumie 12.

10 grudnia 2023 (niedziela), MŁODZIKI – II runda
Grupa G: 12.00-13.30
Grupa H: 13.30-15.00
Grupa I: 15.00-16.30
Grupa J: 16.30-18.00
Grupy zostaną zestawione na podstawie wyników I rundy.
Awans do rundy finałowej uzyska 6 zespołów: zwycięzcy grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem, w sumie 6 zespołów.

16 grudnia 2023 (sobota), MŁODZIKI – runda finałowa
Grupa K i L: 13.00-16.00
Grupy zostaną zestawione na podstawie wyników II rundy.
Półfinały: 16.00-17.00
Finały o 3. i 1. miejsce: 17.00-18.00

Awans do finału małopolskiego uzyskają najlepsze dwa zespoły.

Uwaga. 12 drużyn, które nie zakwalifikują się do rundy finałowej weźmie udział w turnieju pocieszenia, który zaplanowano na 16 grudnia (godz. 13-19), na sztucznej murawie hali w Modlnicy.


ORLIKI (21)
AM Cracovia
Błękitni Modlnica
Clepardia Kraków
Ekler Baranówka
FSA Kraków (dziewczynki)
Garbarnia Kraków (2014)
Grębałowianka Kraków
Jadwiga Kraków
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
Krakus Nowa Huta
Lotnik Kryspinów
Olimpic Kraków
PAPN Kraków
Płaszowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
Radziszowianka
SAW Grzegórzki
Tramwaj Kraków
TS Węgrzce
Wierzbowianka Wierzbno

Terminarz rozgrywek
9 grudnia 2023 (sobota), ORLIKI – I runda

Grupa A: Prądniczanka Kraków, Tramwaj Kraków, Radziszowianka, Kaszowianka
13.00-13.20 Prądniczanka Kraków – Kaszowianka; Tramwaj Kraków – Radziszowianka
13.50-14.10 Kaszowianka – Radziszowianka; Prądniczanka Kraków – Tramwaj Kraków
14.40-15.00 Tramwaj Kraków – Kaszowianka; Radziszowianka – Prądniczanka Kraków
Grupa B: Olimpic Kraków, TS Węgrzce, AM Cracovia, SAW Grzegórzki
13.25-13.45 Olimpic Kraków – SAW Grzegórzki; TS Węgrzce – AM Cracovia
14.15-14.35 SAW Grzegórzki – AM Cracovia; Olimpic Kraków – TS Węgrzce
15.05-15.25 TS Węgrzce – SAW Grzegórzki; AM Cracovia – Olimpic Kraków
Grupa C: Krakus Nowa Huta, Jadwiga Kraków, PAPN Kraków, Grębałowianka Kraków
15.30-15.50 Krakus Nowa Huta – Grębałowianka Kraków; Jadwiga Kraków – PAPN Kraków
16.20-16.40 Grębałowianka Kraków – PAPN Kraków; Krakus Nowa Huta – Jadwiga Kraków
17.10-17.30 Jadwiga Kraków – Grębałowianka Kraków; PAPN Kraków – Krakus Nowa Huta
Grupa D: Wierzbowianka, Płaszowianka Kraków, Garbarnia Kraków, Jutrzenka Giebułtów
15.55-16.15 Wierzbowianka – Jutrzenka Giebułtów; Płaszowianka Kraków – Garbarnia Kraków
16.45-17.05 Jutrzenka Giebułtów – Garbarnia Kraków; Wierzbowianka – Płaszowianka Kraków
17.35-17.55 Płaszowianka Kraków – Jutrzenka Giebułtów; Garbarnia Kraków – Wierzbowianka
Grupa E: Clepardia Kraków, Błękitni Modlnica, Lotnik Kryspinów, Ekler Baranówka, FSA Kraków (dz.)
18.00-18.15 Błękitni Modlnica – FSA Kraków (dz); Lotnik Kryspinów – Ekler Baranówka
18.25-18.40 FSA Kraków (dz) – Lotnik Kryspinów; Clepardia Kraków – Błękitni Modlnica
18.50-19.05 Lotnik Kryspinów – Clepardia Kraków; Ekler Baranówka – FSA Kraków (dz)
19.15-19.30 Clepardia Kraków – Ekler Baranówka; Błękitni Modlnica – Lotnik Kryspinów
19.40-19.55 Ekler Baranówka – Błękitni Modlnica; FSA Kraków (dz) – Clepardia Kraków
Mecze w grupach A-D po 20 minut (w sumie 1 drużyna 60 minut), w grupie E po 15 minut (w sumie 1 drużyna 60 minut).
Awans do rundy finałowej uzyskają zwycięzcy 5 grup i 3 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem (w gr. E nie będą liczone wyniki z drużyną z 5. miejsca). W finale wystąpi 8 zespołów.

16 grudnia 2023 (sobota), ORLIKI – runda finałowa
Grupa F i G: 10.00-11.55
Grupy zostaną zestawione na podstawie wyników I rundy.
Półfinały: 12.05-12.20
Finały o 3. i 1. miejsce: 12.30-12.45
Awans do finału małopolskiego uzyskają najlepsze dwa zespoły.
Uwaga. 13 drużyn, które nie zakwalifikują się do rundy finałowej weźmie udział w turnieju pocieszenia, który zaplanowano na 16 grudnia (godz. 9-13), na sztucznej murawie hali w Modlnicy.

MAŁOPOLSKA ZIMA 2023. Regulamin eliminacji krakowskich orlików i młodzików

Lista zawodników – wzór


MAŁOPOLSKA ZIMA – po raz drugi pod takim hasłem MZPN organizuje halowe mistrzostwa województwa. W rywalizacji chłopców odbędą się one w kategorii orlików i młodzików, a wśród dziewcząt w kategorii młodziczek i trampkarek.

Turniej odbędzie się w podobnej formule jak przed rokiem, w finałach wystąpi 16 zespołów w kategorii orlików i 16 w kategorii młodzików. Będą to mistrzowie 15 Podokręgów MZPN i dodatkowo wicemistrz Podokręgu Kraków.

Eliminacje w Krakowie i podokręgach powinny się zakończyć do 17 grudnia, a finały wojewódzkie zaplanowano w dniach 27-30 grudnia 2023.

Harmonogramy i regulaminy pozakrakowskich eliminacji opracowują Podokręgi MZPN. W rozgrywkach na innych nawierzchniach boisko może mieć inne wymiary, a drużyny mogą mieć inną liczebność.


Finały mistrzostw Małopolski dziewcząt odbędą się w ostatnim tygodniu grudnia 2023.
Zgłoszenia z całego województwa do turnieju trampkarek (rocznik 2009 i młodsze):

TRAMPKARKI (11)
AP CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
AP Przeciszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Filkówka Barwałd Średni
FSA Kraków
Radziszowianka
Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz
Targowianka Targowisko
WAP – Młodzi przebojem Wolbrom
Wisła Kraków Women

Zgłoszenia z całego województwa do turnieju młodziczek (2011 i młodsze):
MŁODZICZKI (10)

AP CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
AP Champions Miechów
AP Przeciszów
FSA Kraków
Radziszowianka
Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz
Targowianka Targowisko
WAP – Młodzi przebojem Wolbrom
Wisła Kraków Women

Hits: 2723

To top