Kraków: losowanie par Pucharu Polski

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg w Krakowie, przeprowadził we wtorek losowanie par Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu w sezonie 2023/2024. Losowanie odbyło się w siedzibie MZPN.

I runda – 29/30 lipca 2023 r.

  1. 29 lipca 2023 r. godz. 18:00 Borek Kraków – wolny los (rezygnacja klubu)
  2. 30 lipca 2023 r. godz. 18:00 Kosynierzy Łuczyce – Wierzbowianka Wierzbno (drużyna zastąpiła drużynę, która złożyła rezygnację)
  3. 30 lipca 2023 r. godz. 18:00 Jastrzębiec Książ Wielki – Wanda Kraków
  4. 29 lipca 2023 r. godz. 18:00 Błękitni Czułówek – Trzebol Wielkie Drogi
  5. 29 lipca 2023 r. godz. 18:00 Iskra Czułów – JKS Zelków
  6. 29 lipca 2023 r. godz. 18:00 Sankowia Sanka – Strażak Rączna
  7. 30 lipca 2023 r. godz. 00:00 wolny los (rezygnacja klubu) – Radziszowianka II Radziszów
  8. 29 lipca 2023 r. godz. 18:00 Rzozovia Rzozów – Dragon Szczyglice

II runda – 5/6 sierpnia 2023 r.

  1. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Galicja Raciborowice – Borek Kraków
  2. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Płomień Kościelec – Prądniczanka II Kraków
  3. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Olimpia Czaple Wielkie – Zwycięzca meczu nr 2
  4. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Victoria Smroków – Nadwiślan Kraków
  5. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Fairant Kraków – Zawisza Sulechów (na boisku w Krakowie przy ul. Zarzecze 124a)
  6. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Agricola Klimontów – Bibiczanka Bibice
  7. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Klub Sportowy Tyniec – Czarni ’03 Grzegorzowice
  8. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Albertus Kraków – Płomień Jerzmanowice
  9. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Michałowianka Michałowice – Bratniak Kraków
  10. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Błękitni II Modlnica – Zwycięzca meczu nr 3
  11. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Dragoons Kraków – Juvenia Prandocin
  12. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Strażak Goszcza – Ekler Baranówka
  13. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 4 – Gajowianka Gaj
  14. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Pogoń II Kraków – Potok Więckowice
  15. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Start Kamień – Zwycięzca meczu nr 6
  16. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Victoria Zalas – Lotnik Kryspinów
  17. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Płomień Kostrze – Wisła Rząska
  18. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Kaszowianka II Kaszów – Iskra Krzęcin
  19. 5 sieprnia 2023 r. godz. 18:00 Sportowiec Modlniczka – Radziszowianka II
  20. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Rafis Kraków – Niegoszowianka Niegoszowice (na boisku w Zabierzowie)
  21. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 5 – Tramwaj Kraków
  22. 6 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Liszczanka Liszki – Zwierzyniecki Kraków
  23. 5 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Wisła Jeziorzany – Podgórze Kraków
  24. 6 sieprnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 8 – Tęcza Piekary

III runda – 12/13 sierpnia 2023 r.
24 zwycięzców II rundy i 20 kluby z Klasy Okręgowej w sezonie 2022/2023 oraz 1 klub awansujący z klasy A w sezonie 2022/2023

  1. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 18 – Bronowianka Kraków
  2. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 9 – Zwycięzca meczu nr 11
  3. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 15 – Grębałowianka Kraków
  4. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 16 – Kabel Kraków
  5. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Orzeł Bębło – Wieczysta II Kraków
  6. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 20 – Zwycięzca meczu nr 14
  7. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Prądniczanka Kraków – Nowa Proszowianka Proszowice
  8. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 19 – Zwycięzca meczu nr 13
  9. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 50 – Zwycięzca meczu nr 57
  10. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zieleńczanka Zielonki – Partyzant Dojazdów
  11. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 12 – Skała 2004
  12. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 23 – Zwycięzca meczu nr 21
  13. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 29 – Skawinka Skawina
  14. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 27 – Kaszowianka Kaszów
  15. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Gwiazda Ściejowice – Piast Wołowice
  16. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 31 – Kolejarz-Prokocim Kraków
  17. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 30 – Świt Krzeszowice
  18. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 24 – Zwycięzca meczu nr 32
  19. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 22 – Cedronka Wola Radziszowska
  20. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 AP Kmita Zabierzów – Orzeł Piaski Wielkie
  21. 12 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 26 – Zwycięzca meczu nr 28
  22. 13 sierpnia 2023 r. godz. 18:00 Zwycięzca meczu nr 25 – Pogoń Kraków
Fot. AnGo

Hits: 2508

To top