WIELICZKA. Trampkarze Nadwiślanki mistrzem

W sobotę, 20 stycznia, zakończyły się rozgrywki trampkarzy w ramach XIII Turnieju Halowego im. Karola Demczuka, organizowane przez Podokręg MZPN Wieliczka.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego Wieliczka, w fazie eliminacyjnej i finałowej, rozegrały łącznie 41 spotkań. Uczestniczyło w nich blisko 140 zawodników.

10.Wieliczanka Wieliczka

Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Sajak z Trzciany 2000, który zdobył 23 bramki. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Igor Pomykała z Nadwiślanki, a tytuł najlepszego bramkarza przypadł Hubertowi Porębskiemu, również z Nadwiślanki.

Najlepsze trzy drużyny zostały uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Podokręg Wieliczka. Mistrzowie otrzymali komplet strojów piłkarskich, Wicemistrzowie zestaw do siatkonogi, a drużyna z 3. miejsca komplet bidonów.
Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, vouchery na zajęcia w klubie Grappling Kraków i piłki.

Nagrody dla zwycięzców wręczył w imieniu prezesa Podokręgu Wojciech Sierocki, przewodniczący Komisji Dyscypliny Podokręgu Wieliczka.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Gminy Wieliczka.