Rozliczanie delegacji sędziowskich przez MZPN. Lista klubów

Przypominamy, że w tym roku przyjęta została uchwała w sprawie zasad rozliczania delegacji sędziowskich przez MZPN.

Lista klubów zgłoszonych i spełniających warunki (dokonanie wpłaty) do rozliczania delegacji sędziowskich przez MZPN, stan na 1.09.2023:

  1. AP Kmita Zabierzów
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa A
    Klasa Okręgowa
  2. AP Progress Andrychów
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Ligi Orlików, Żaków, Skrzatów
    MLT, MLM
  3. AP Szaflary
    I, II, III Liga Młodzików
    IV, V Liga kobiet
    MLT, MLM
  4. Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
  5. Beskid Tokarnia
    I Liga Juniorów Starszych
    Klasa A
  6. Bystra Podhalańska
    I, II, III Liga Młodzików
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa A
  7. Cobra Wężerów
    Klasa B i C
  8. Football Academy Tokarnia
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
  9. Fundacja Akademia Sandecja
    I, II, III Liga Młodzików
    MLT, MLM
  10. GKS Zawisza Rożnów
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa Okręgowa
  11. Grębałowianka
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
  12. Hart Tęgoborze
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
  13. Huragan Inwałd
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa A
    MLT, MLM
  14. Hutnik Kraków
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    MLT, MLM
  15. JKS Zelków
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa A
  16. Karpaty Siepraw
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa B i C
    V Liga
  17. KKPN ISKRA BRZEZINKA
    III Liga Kobiet
  18. Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
    Klasa Okręgowa
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
  19. KS Błękitni Bodzanów
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa Okręgowa
  20. KS Dąb Zabierzów Bocheński
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa B i C
  21. KS Dragoons
    Klasa A
  22. KS Filkówka Barwałd Średni
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    IV, V Liga kobiet
  23. KS Helena NS
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
  24. KS Topór Aleksandrowice
    Klasa B i C
  25. KS Tyniec
    Klasa B i C
  26. KS Wanda
    Klasa A
  27. KS Wiarusy Igołomnia
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
    Klasa B i C
    Puchar Polski
  28. KS ZAKOPANE
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa B i C
    MLT, MLM
  29. Lachy Lachowice-Hucisko
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
  30. Legion Bydlin
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa Okręgowa
  31. LKS BRZEZINA OSIEK
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
  32. LKS Czarni Koziniec
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa B i C
  33. LKS Gajowianka Gaj
    Klasa A
  34. LKS Garbarz
    I, II, III Liga Młodzików
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa B i C
    Ligi Orlików, Żaków, Skrzatów
  35. LKS Gorzów
    Klasa Okręgowa
  36. LKS Gronik Gronków
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa B i C
  37. LKS Iskra Brzączowice
    Klasa B i C
  38. LKS Jordan Jordanów
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
    Ligi Orlików, Żaków, Skrzatów
  39. LKS Juvenia Prandocin
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa A
  40. LKS Lubań Maniowy
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    IV Liga
    Klasa A
  41. LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa B i C
  42. LKS Prądnik Sułoszowa
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa Okręgowa
  43. LKS Puls Broszkowice
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa A
  44. LKS Skalni Zaskale
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa A
  45. LKS Sokół Chrząstowice
    Klasa B i C
  46. LKS Sparta Skrzeszowice
    Klasa B i C
  47. LKS Spartak Skawce
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa A
  48. LKS Spływ
    Klasa B i C
  49. LKS Świniarsko
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
  50. LKS Tęcza Piekary
    Klasa A
  51. LKS Wisła Rząska
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
  52. LKS Zaborzanka
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa B i C
  53. LKS Zorza Przebieczany
    I, II, III Liga Młodzików
  54. LZS DELTA Pieniążkowice
    Klasa B i C
  55. Łosoś Łososina Dolna
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
  56. Łużna
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    Klasa A
    Ligi Orlików, Żaków, Skrzatów
  57. MKS Krakus Nowa Huta
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Trampkarze: II liga okręgowa C1 grupa 1, Liga Okręgowa C2 grupa 1, Liga Okręgowa C2 grupa 2
  58. MKS Limanovia
    I, II, III Liga Młodzików
    IV Liga
    MLJ Młodszych
    MLJ Starszych
    MLT, MLM
  59. MKS Sandecja S.A.
    I Liga Juniorów Młodszych
    Klasa Okręgowa
    MLJ Młodszych
  60. MKS SMS
    I Liga Juniorów Młodszych
    I Liga Juniorów Starszych
  61. Niepołomicki Sport Sp. Z o.o.
    I, II, III Liga Młodzików
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa Okręgowa
    MLJ Młodszych
    MLJ Starszych
    MLT, MLM
  62. Olimpia Czaple Wielkie
    Klasa B i C
  63. PAPN Kraków
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    MLT, MLM
  64. PAS Kraków
    I, II, III Liga Młodzików
    MLT, MLM
  65. Płomień Kostrze
    Klasa B i C
  66. Poprad Rytro
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
  67. Prądniczanka
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
    Klasa Okręgowa
    MLT, MLM
  68. Radwan Skomielna Czarna
    Klasa B i C
    Puchar Polski
  69. Sokół Borzęta
    Klasa A
  70. Sokół Rybna
    Klasa B i C
  71. Strzelcy Kraków
    Klasa A
  72. Świt Osielec
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa B i C
  73. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
    I, II, III Liga Młodzików
  74. TS Hejnał Kęty
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
    Puchar Polski
  75. TS Tramwaj
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
    Klasa B i C
    S IV, V Liga
  76. UMKS Olimpic Kraków
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
  77. Unia Oświęcim
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    IV Liga
    Klasa B i C
    MLT, MLM
  78. Wieczysta Kraków
    I Liga Juniorów Młodszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa Okręgowa
    MLJ Starszych
  79. Wiślanka Grabie
    V Liga
  80. Zieleńczanka Zielonki
    I Liga Juniorów Starszych
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa Okręgowa
  81. Zwierzyniecki
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    II, III Liga Juniorów Starszych/ Młodszych
    Klasa A
  82. Żarek Barwałd Górny
    I, II, III Liga Młodzików
    I, II, III Liga Trampkarzy
    Klasa A
    Ligi Orlików, Żaków, Skrzatów

Hits: 2237

To top