FUTSAL. Minimalna porażka Targowianki

W pierwszym meczu barażowym o awans do Futsal Ekstraligi Kobiet mistrz IV grupy I ligi Targowianka podejmował mistrza grupy III AZS UJD Częstochowa. Mecz zakończył się sukcesem drużyny gości 3-2, za tydzień rewanż w Częstochowie.

Zespół z gminy Kłaj zaczął mecz wybornie i po 18 minutach prowadził 2-0 po golach Julii Dziurdzi i Gabrieli Krawczyk. Przed przerwą przyjezdnym udało się zdobyć kontaktową bramkę po strzale Justyny Matusiak, a w drugiej odsłonie uzyskać dwie kolejne po strzałach Justyny Wójcik i Oliwii Pająk.

Targowianka zagrała w składzie: Aneta Wełna, Julia Dziurdzia, Gabriela Krawczyk, Wiktoria Krawczyk, Julia Sieczka, Daria Hytroś, Zuzanna Tabor, Patrycja Kozub i Wiktoria Guściora. (P)