W sobotę, na COM-COM ZONE – XVII Piłkarski Dzień Dziecka

65 drużyn zgłosiło akces do rywalizacji w XVII Piłkarskim Dniu Dziecka z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej. Futbolowy event odbędzie się w sobotę, 3 czerwca br., na obiektach Com-Com Zone w Krakowie – Nowa Huta, przy ul. Ptaszyckiego 4. Partnerami i współorganizatorami turniejowych zmagań są Stowarzyszenie Siemacha oraz MPEC S.A. w Krakowie.

Rozgrywki toczyć się będą w dwóch turach (I tura – godz. 9:00-10:30, II tura – godz. 11:00 -12:30), rejestracja drużyn odpowiednio o 8:30 i 10:30. Organizatorzy przydzielili do poszczególnych grup następujące zespoły:

Rozgrywki rozpoczynające się o godz. 9:00:

ŻAK:
GRUPA I:

  1. Champions Skawina
  2. AP Grzegórzki
  3. Lotnik I Kryspinów
  4. Lotnik II Kryspinów

GRUPA II:

  1. Maszycanka Maszyce
  2. Płomień Jerzmanowice
  3. Prokocim I Kraków
  4. Prokocim II Kraków

GRUPA III:

  1. Garbarnia Kraków
  2. Pcimianka I Pcim
  3. Krakus Swoszowice
  4. Orzeł Sidzina

GRUPA IV:

  1. Wierzbowiania Wierzbno
  2. Clepardia Kraków
  3. FSA I
  4. FSA II

GRUPA V:

  1. JKS Zelków
  2. Wilga Kraków
  3. Pcimianka II Pcim

SKRZAT:
GRUPA I:

  1. Akademia Fiesta
  2. FSA
  3. AP Rudawa I
  4. AP Rudawa II

GRUPA II:

  1. Wilga Kraków
  2. Płomień Jerzmanowice
  3. Prokocim I
  4. Prokocim II

GRUPA III:

  1. Podgórze II Kraków
  2. Orzeł Sidzina
  3. Krakus Swoszowice
  4. AP Wieliczka

Rozgrywki rozpoczynające się o godz. 11:00:
ŻAK:
GRUPA VI:

  1. Grębałowianka
  2. Błękitni Modlnica
  3. Krakus Nowa Huta
  4. Wanda Kraków

ŻAK MŁODSZY:
Grupa I:

  1. Radziszowianka I
  2. Podgórze I Kraków
  3. Lotnik I Kryspinów
  4. Prokocim I Kraków

GRUPA II:

  1. Radziszowianka II
  2. Podgórze II Kraków
  3. Lotnik II Kryspinów
  4. Prokocim II Kraków

GRUPA III:

  1. Clepardia Kraków
  2. Grębałowianka
  3. SP Zostań Piłkarzem

GRUPA IV:

  1. Orzeł Sidzina
  2. Płomień Jerzmanowice
  3. Krakus Swoszowice

SKRZAT:
GRUPA V:

  1. Garbarnia Kraków
  2. Błękitni Modlnica
  3. POdgórze I Kraków

SKRZAT MŁODSZY:
GRUPA I:

  1. Błękitni Modlnica
  2. Krakus Swoszowice
  3. Akademia Fiesta Kraków
  4. Wanda Kraków

WAŻNE!
• Udział w turnieju jest bezpłatny.
• Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników (na boisku występują: ŻAKI 4+1; SKRZATY 4+0).
• Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, upominek oraz poczęstunek.
• W grupach 3-zespołowych mecze trwają 2 x 10 minut. W grupach 4-zespołowych mecze trwają 1 x 15 minut.
• Organizatorzy proszą, aby zespoły zgłaszały się do Biura Turnieju na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.
• W trakcie imprezy odbędą się także konkursy dryblingu i strzały na celność o tytuł “Krakowskiego Messiego”.


Piłkarski Dzień Dziecka stanowi memoriał zasłużonych szkoleniowców Aleksandra Hradeckiego i Jerzego Gospodarczyka, którzy w latach 60. ub. wieku zainicjowali pierwsze halowe mistrzostwa młodzieżowe w Krakowie, a następnie realizowali wiele dziecięcych rozgrywek i turniejów, w tym także Piłkarski Dzień Dziecka.
Równolegle z Piłkarskim Dniem Dziecka odbywać się będzie Turniej o Puchar Prezesa MPEC S.A. w Krakowie.

Hits: 606

To top