U-14, PUCHAR DEYNY. Zagrają o 11. miejsce

Fot. FN

Piłkarska reprezentacja Małopolski U-14 uczestniczy we Włocławku w finale B turnieju o Puchar im. K. Deyny. Zespół MZPN pokonał Lubelski ZPN 4-1 i Podlaski ZPN 2-1, ale uległ Lubuskiemu ZPN 1-5. W efekcie zagra o 11. miejsce.

Turniej Kadr Wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Deyny – FINAŁ B (o miejsca 9-16)
Włocławek, 26-30.06.2023, rocznik 2009 (U-14)
GRUPA A

26.06
Kujawsko-Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 1-2
Łódzki ZPN – Opolski ZPN 3-5
27.06
Zachodniopomorski ZPN – Opolski ZPN 1-0
Kujawsko-Pomorski ZPN – Łódzki ZPN 2-2, karne 6-5
29.06
Łódzki ZPN – Zachodniopomorski ZPN 3-2
Opolski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 3-4
Kolejność: 1. Zachodniopomorski ZPN 6 pkt (5-4), 2. Kujawsko-Pomorski ZPN 4 (7-7), 3. Łódzki ZPN 4 (8-9), 4. Opolski ZPN 3 (8-8)

GRUPA B
26.06
Podlaski ZPN – Lubuski ZPN 1-1
Lubelski ZPN – Małopolski ZPN 1-4
Gole: Marcel Dobruk – Michał Pałka, Kajetan Feliks 2, Szymon Medalski
27.06
Lubuski ZPN – Małopolski ZPN 5-1
Podlaski ZPN – Lubelski ZPN 2-0
29.06
Małopolski ZPN – Podlaski ZPN 2-1
Gole dla MZPN: Zdeb, Śpiewak
Lubelski ZPN – Lubuski ZPN 0-3
Kolejność: 1. Lubuski ZPN 7 pkt (9-2), 2. Małopolski ZPN 6 (7-7), 3. Podlaski ZPN 4 (4-3), 4. Lubelski ZPN 0 (1-9)

FINAŁY, 30.06
O 15. miejsce: Opolski ZPN – Lubelski ZPN (9:00)
O 13. miejsce: Łódzki ZPN – Podlaski ZPN (9:00)
O 11. miejsce: Kujawsko-Pomorski ZPN- Małopolski ZPN (10:45)
O 9. miejsce: Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN (12:30)


Finał A., o miejsca 1-8, odbywa się, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, na Śląsku.
GRUPA A
26.06
Łobodno: Śląski ZPN – Mazowiecki ZPN 2-2, karne 8-7
Truskolasy: Wielkopolski ZPN – Pomorski ZPN 3-1
27.06
Truskolasy: Wielkopolski ZPN – Śląski ZPN 6-2
Łobodno: Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN 4-1
29.06
Truskolasy: Mazowiecki ZPN – Wielkopolski ZPN 2-1
Łobodno: Śląski ZPN – Pomorski ZPN 3-1
Kolejność: 1. Wielkopolski ZPN 6 pkt (10-5), 2. Śląski ZPN 4 (7-9), 3. Mazowiecki ZPN 4 (5 -7), 4. Pomorski ZPN 3 (6-7)
GRUPA B
26.06
Wręczyca Wielka: Warmińsko-Mazurski ZPN – Dolnośląski ZPN 0-4
Krzepice: Świętokrzyski ZPN – Podkarpacki ZPN 1-1 (karne 5-4)
27.06
Wręczyca Wielka: Dolnośląski ZPN – Podkarpacki ZPN 1-1, karne 4-2
Krzepice: Warmińsko-Mazurski ZPN – Świętokrzyski ZPN 1-1, karne 4-2
29.06
Wręczyca Wielka: Świętokrzyski ZPN – Dolnośląski ZPN 0-12
Krzepice: Podkarpacki ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 2-2, karne 5-4
Kolejność: 1. Dolnośląski ZPN 7 pkt (17-1), 2. Podkarpacki ZPN 3 (4-4), 3. Warmińsko- Mazurski ZPN 2 (3-7), 4. Świętokrzyski ZPN 2 (2-14)
FINAŁY, 1.07
O 3. miejsce: Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN (Wręczyca Wielka, 10:00)
O 1. miejsce: Wielkopolski ZPN – Dolnośląski ZPN (Truskolasy, 13:00)

Transmisja o 3. miejsce – TUTAJ
Transmisja o 1. miejsce – TUTAJ

Hits: 376

To top