U-13, PUCHAR GÓRSKIEGO. Zagrają o 13. miejsce

W woj. świętokrzyskim trwa finałowy turniej o miejsca 9-16 w ramach Pucharu im. K. Górskiego. Reprezentacja Małopolski przegrała z Lubelskim ZPN 0-4 i z Dolnośląskim ZPN 1-4 oraz wygrała z Podlaskim ZPN 3-0. Zespół MZPN zmierzy się w meczu o 13. miejsce ze Świętokrzyskim ZPN.

Spotkania rozegrane przez Małopolan można obejrzeć na kanale YouTube Świętokrzyskiego ZPN, linki poniżej.

Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego
FINAŁ B – U13, rocznik 2010 i młodsi, o miejsca 9-16
Nowiny-Strawczyn, 26–30.06.2023

GRUPA I (Nowiny)
26.06
Warmińsko-Mazurski ZPN – Lubuski ZPN 1-2
Świętokrzyski ZPN – Śląski ZPN 1-0
27.06
Lubuski ZPN – Śląski ZPN 2-1
Warmińsko-Mazurski ZPN – Świętokrzyski ZPN 3-0
29.06
Świętokrzyski ZPN – Lubuski ZPN 2-0
Śląski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1-2
Kolejność: 1. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 pkt (6-3), 2. Lubuski ZPN 6 (4-4), 3. Świętokrzyski ZPN 6 (3-3), 4. Śląski ZPN 0 (2-5)

GRUPA II (Strawczyn)
26.06
Podlaski ZPN – Dolnośląski ZPN 3-2
Lubelski ZPN – Małopolski ZPN 4-0 (2-0)

1-0 Jakub Kupiec 15
2-0 Jakub Kupiec 17
3-0 Alan Korczak 51
4-0 Krzysztof Ciepielewski 56
Transmisja – TUTAJ
27.06
Dolnośląski ZPN – Małopolski ZPN 4-1 (1-0)
1-0 Filip Fras 10
1-1 Aleksander Wróblewski 44
2-1 Dorian Kłuj 62
3-1 Dorian Kłuj 66
4-1 Dorian Kłuj 72
Transmisja – TUTAJ
Podlaski ZPN – Lubelski ZPN 1-4
29.06
Lubelski ZPN – Dolnośląski ZPN 1-1
Małopolski ZPN – Podlaski ZPN 3-0 (1-0)

1-0 Filip Kwiecień 18
2-0 Wojciech Szubert 61
3-0 Wojciech Szubert 76
Transmisja – TUTAJ
Kolejność: 1. Lubelski ZPN 7 pkt (9-2), 2. Dolnośląski ZPN 4 (7-5), 3. Małopolski ZPN 3 (4-8), 4. Podlaski ZPN 3 (4-9)

Mecze o miejsca, 30.06
O 15. miejsce: Śląski ZPN – Podlaski ZPN (Strawczyn, 10:00)
O 13. miejsce: Świętokrzyski ZPN – Małopolski ZPN (Strawczyn, 12:00)
O 11. miejsce: Lubuski ZPN – Dolnośląski ZPN (Nowiny, 10:00)
O 9. miejsce: Warmińsko-Mazurski ZPN – Lubelski ZPN (Nowiny, 12:00)

***

FINAŁ A (Podkarpacie), o miejsca 1-8
Grupa A
26.06
Wiązownica: Podkarpacki ZPN – Łódzki ZPN 1-3
Gniewczyna: Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 3-4
27.06
Wiązownica: Podkarpacki ZPN – Zachodniopomorski ZPN 4-1
Gniewczyna: Pomorski ZPN – Łódzki ZPN 0-2
29.06
Wiązownica: Podkarpacki ZPN – Pomorski ZPN 5-1
Gniewczyna: Łódzki ZPN – Zachodniopomorski ZPN 2-1
Kolejność: 1. Łódzki ZPN 9 pkt (7-2), 2. Podkarpacki ZPN 6 (10-5), 3. Zachodniopomorski ZPN 3 (6-9), 4. Pomorski ZPN 0 (4-11)
Grupa B:
26.06
Przemyśl: Kujawsko-Pomorski ZPN – Wielkopolski ZPN 0-3
Przemyśl: Mazowiecki ZPN – Opolski ZPN 5-1
27.06
Przemyśl: Wielkopolski ZPN – Opolski ZPN 6-0
Przemyśl: Kujawsko-Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN 1-1, karne 4-5
29.06
Przemyśl: Mazowiecki ZPN – Wielkopolski ZPN 1-1
Przemyśl: Opolski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 3-3
Kolejność: 1. Wielkopolski ZPN 7 pkt (10-1), 2. Mazowiecki ZPN 5 (7-3), 3. Kujawsko-Pomorski ZPN 2 (4-7), 4. Opolski ZPN 1 (4-14)
FINAŁY, 1.07
O 3. miejsce: Podkarpacki ZPN – Mazowiecki ZPN (Wólka Pełkińska, 9:30)
O 1. miejsce: Wielkopolski ZPN – Łódzki ZPN (Wiązownica, 12:00)

Hits: 413

To top