Powołania na zgrupowanie kadry MZPN U-14 i U-13

W dniach 20-22 maja 2024 odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe kadry MZPN U-14 (rocznik 2010) oraz mecz z Podkarpackim ZPN w ramach eliminacji do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny.

Mecz z Podkarpackim ZPN odbędzie się w dniu 22.05.2024 r. o godzinie 12:00 na stadionie MOSiR Olkusz, ul. 29 listopada 10, 32-300 Olkusz.

Powołani zawodnicy (rocznik 2010):
Wisła Kraków: Kacper Kopijka, Michał Sobociński-Prokop, Mateusz Surma, Tymon Wąchocki, Kacper Wolańczyk, Aleksander Wróblewski
Cracovia Kraków: Tobiasz Bzdyl, Dominik Kramarczyk, Oskar Orzechowski, Wojciech Szuber, Igor Szwajdych, Bartosz Wadowski
Garbarnia Kraków: Miłosz Gara, Krystian Wcisło
Sandecja Nowy Sącz: Michał Badowski, Tomasz Stankiewicz
Puszcza Niepołomice: Patryk Karaś
Limanovia Limanowa: Filip Kita
Lista rezerwowa:
Antoni Mostowski (Sportowiec Modlniczka), Iwo Ostrowski (Cracovia), Dawid Szpotan (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Kokoszka (Wisła Kraków)

Zbiórka zawodników 20 maja (poniedziałek) o godzinie 18:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie, ul. Spacerowa 1, 32-332 Bukowno.
Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, podpisaną zgodę rodzica (do pobrania poniżej), sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię, obuwie na naturalną nawierzchnię), dodatkowo kto z zawodników posiada zabieramy rolery (wałki rehabilitacyjne) na zajęcia regeneracyjne.
Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów:
Mateusz Ząbczyk tel. 515 353 989, Krystian Żakowicz tel. 537 109 664, Filip Niewidok tel. 604 497 679


W dniach 20-22 maja 2024 odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe kadry MZPN U-13 (rocznik 2011) oraz mecz sparingowy z Podkarpackim ZPN.
Powołani zawodnicy (rocznik 2011):

Wisła Kraków: Tomasz Trzyszczyk, Franciszek Szpil
Cracovia: Piotr Szczechowicz, Alan Wąchała, Miłosz Kowalczyk, Borys Podolecki
Garbarnia Kraków: Antoni Kułaj
Sandecja Nowy Sącz: Dawid Kożuch, Michał Maślanka, Kacper Ruman
Puszcza Niepołomice: Natan Dziurdzia
Limanovia: Błażej Kochański, Patryk Potoniec, Grzegorz Groń
AP 21 Chrzanów: Szymon Jarczyk
Pcimianka: Filip Furgała
Hutnik Kraków: Michał Kucała
NKP Podhale Nowy Targ: Patryk Pałasz

Zbiórka zawodników 20 maja (poniedziałek) o godzinie 18:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie, ul. Spacerowa 1, 32-332 Bukowno.
Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, podpisaną zgodę rodzica (do pobrania poniżej), sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię, obuwie na naturalną nawierzchnię), dodatkowo kto z zawodników posiada zabieramy rollery (wałki rehabilitacyjne) na zajęcia regeneracyjne.
Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów:
Mateusz Nawój tel. 535 300 113, Krystian Pać tel. 518 055 500, Adrian Pietraszko tel. 510 683 774

Zgoda rodziców TUTAJ

Hits: 1487

To top