PUCHAR TYMBARKU. W powiecie krakowskim awans NSP Zelków i SP 1 Skawina

Na obiektach sportowych w Zabierzowie dokończona została rywalizacja w turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” dla drużyn z powiatu ziemskiego krakowskiego.

Awans do finału wojewódzkiego uzyskały zespoły NSP Zelków (U-10 chłopcy) i SP 1 Skawina (U- 12 chłopcy).

Wcześniej zwycięstwa w swoich kategoriach odniosły: SP 1 Krzeszowice (U-12 dziewcząt), SP Zalas (U-10 dziewcząt) i SP Więcławice (U-8 chłopców). Do rywalizacji w najmłodszej grupie dziewcząt nie zgłosiła się żadna drużyna.

Emocji podczas zmagań w Zabierzowie nie brakowało. Wśród 10-latków bezapelacyjnie triumfowała ekipa z Zelkowa, która wygrała rywalizację z grającymi na bardzo wysokim poziomie drużynami z Krzeszowic, Rudawy i Bukowa, która była rewelacją fazy eliminacyjnej. W grupie starszej zespół SP 1 Skawina po raz szósty w historii awansował do wojewódzkiego finału, ale odnotować należy bardzo dobrą postawę SP 1 Sułoszowa, a także solidną grę szkolnych ekip z Wielmoży, Białego Kościoła, Goszyc i Więcławic.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali Tomasz Kowal i Wojciech Batko.

Wyniki zawodów w Zabierzowie
Kategoria U-12 chłopców

Grupa I: SP 1 Krzeszowice – SP Wawrzeńczyce 1-0, SP 1 Krzeszowice – SP Biały Kościół 0-4, SP Wawrzeńczyce – SP Biały Kościół 1-5
Grupa II: SP 1 Krzeszowice II – SP Tropiszów 6-0, SP 1 Krzeszowice II – SP Minoga 5-1, SP Tropiszów – SP Minoga 2-4
Grupa III: FC Bibice – SP Więcławice 0-3, FC Bibice – SP Igołomia 0-3, SP Więcławice – SP Igołomia 4-2
Grupa IV: SP Gaj – Sułoszowiacy 4-8, SP Gaj – SP Wola Zachariaszowska 3-4, Sułoszowiacy – SP Wola Zachariaszowska 9-0
Grupa V: SP Wołowice – SP Bębło 1-2, SP Wołowice – SP Raciborowice 5-2, SP Bębło – SP Raciborowice 7-0
Grupa VI: SP Jerzmanowice – SP Ochojno 0-3, SP Jerzmanowice – SP 1 Skawina 0-3, SP Ochojno – SP 1 Skawina 1-4
Grupa VII: SP Wrząsowice – SP Wielmoża 2-4, SP Wrząsowice – SP 3 Skawina 2-4, SP Wielmoża – SP 3 Skawina 2-0
Grupa VIII: SP Modlnica – SP Michałowice 4-1, SP Modlnica – NSP Zelków 1-2, SP Michałowice – NSP Zelków 0-6
Grupa IX: SP Nowa Góra – SP Sieciechowice 3-5, SP Goszyce – SP Sieciechowice 4-1, SP Goszyce – SP Nowa Góra 4-0

O awans do ćwierćfinału: SP Bębło – SP Więcławice 0-3.
Ćwierćfinały: SP Więcławice – SP Wielmoża 6-1, Sułoszowiacy – SP Goszyce 0-0, karne 4-3, SP 1 Skawina – SP Biały Kościół 7-0, SP 1 Krzeszowice II – NSP Zelków 3-3, karne 2-0.
Półfinały: SP Więcławice – Sułoszowiacy 1-0, SP 1 Skawina – SP 1 Krzeszowice II 7-1.
Finał: SP 1 Skawina – SP Więcławice 2-0.

Kategoria U-10 chłopców
Grupa I: SP 3 Skawina – Pepinho Rudawa 0-5, SP 3 Skawina – Orły Andrzeja SP Łuczyce 1-2, Pepinho – Orły Andrzeja 5-1
Grupa II: SP Michałowice – SP Zalas 11-0, SP Michałowice – SP Ochojno 3-0, SP Zalas – SP Ochojno 4-7
Grupa III: SP Zalas II – SP Minoga 0-6, SP Zalas II – NSP Zelków 0-20, SP Minoga – NSP Zelków 0-14
Grupa IV: SP Wawrzeńczyce – SP Gaj 7-2, SP Więcławice – SP Gaj 3-3, SP Więcławice – SP Wawrzeńczyce 0-6
Grupa V: SP Igołomia – SP Wola Zachariaszowska 6-0, SP Igołomia – SP Buków 0-5, SP Wola Zachariaszowska – SP Buków 3-8
Grupa VI: SP Raciborowice – SP 1 Krzeszowice 1-3, SP Raciborowice – SP Nowa Góra 3-0, SP Nowa Góra – SP 1 Krzeszowice 1-6
Grupa VII: SP Mników – SP 1 Krzeszowice II 3-0, SP Mników – SP Sieciechowice 5-0, SP 1 Krzeszowice II – SP Sieciechowice 1-7

Ćwierćfinały: SP Wawrzeńczyce – Pepinho Rudawa 1-6, SP Mników – NSP Zelków 0-12, SP Michałowice – SP Buków 5-2, wolny los SP 1 Krzeszowice II.
Półfinały: Pepinho – NSP Zelków 0-7, SP 1 Krzeszowice II – SP Michałowice 1-1, karne 3-1.
Finał: NSP Zelków – SP 1 Krzeszowice II 10-0. (P)

SP 1 Skawina – zwycięzcy w kategorii U-12 chłopców
NSP Zelków – zwycięzcy w kategorii U-10 chłopców

Hits: 48

To top