Puchar Prezesa MZPN. Startuje halowa liga oldbojów

W piątek, 2 grudnia 2022 r., startuje halowa liga oldbojów o mistrzostwo Krakowa. Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 marca 2023 r.

Rozgrywki odbywają się w lidze składającej się z 12 drużyn na obiektach Fame Sport Club w Krakowie przy ul. Dekerta 21. Zwycięzca I ligi tradycyjnie otrzyma puchar ufundowany przez prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.
W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1988 i starsi.
Godziny meczów: 19:30, 20:30 i 21:30 – rozgrywane będą dwa mecze równolegle o tej samej porze. Każda drużyna składa się z sześciu zawodników (1+5), czas gry 2×25 minut.
Wyniki i tabelę będziemy zamieszczać na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Tytułu broni Wisła Kraków, która przed rokiem z kompletem zwycięstwo wyprzedziła o 9 punktów Hutnika i Grębałowiankę.

Tuż przed startem wycofał się Dąbski Kraków, a zastąpił go Krakus Swoszowice.

   Terminarz 1. halowej ligi oldbojów 2022-2023  

2 grudnia 2022 (piątek)
19.30 Cracovia – Orzeł Piaski Wielkie Kraków
19.30 Krakus Swoszowice – Wieczysta Kraków
20.30 Garbarnia Kraków – Wisła Kraków
20.30 Opatkowianka Kraków – Strzelcy Kraków
21.30 Hutnik Kraków – Clepardia Kraków
21.30 Grębałowianka Kraków – Prokocim Kraków

9 grudnia 2022 (piątek)
19.30 Wisła – Grębałowianka
19.30 Orzeł – Garbarnia
20.30 Wieczysta – Hutnik
20.30 Clepardia – Opatkowianka
21.30 Cracovia – Strzelcy
21.30 Krakus Swoszowice – Prokocim

16 grudnia 2022 (piątek)
19.30 Hutnik – Opatkowianka
19.30 Cracovia – Krakus Swoszowice
20.30 Grębałowianka – Strzelcy
20.30 Prokocim – Garbarnia
21.30 Wisła – Wieczysta
21.30 Clepardia – Orzeł

13 stycznia 2023 (piątek)
19.30 Clepardia – Cracovia
19.30 Prokocim – Hutnik
20.30 Garbarnia – Strzelcy
20.30 Wisła – Orzeł
21.30 Krakus Swoszowice – Grębałowianka
21.30 Wieczysta – Opatkowianka

20 stycznia 2023 (piątek)
19.30 Strzelcy – Wieczysta
19.30 Opatkowianka – Cracovia
20.30 Clepardia – Grębałowianka
20.30 Prokocim – Orzeł
21.30 Hutnik Kraków – Garbarnia
21.30 Wisła -Krakus Swoszowice

27 stycznia 2023 (piątek)
19.30 Strzelcy – Hutnik
19.30 Wieczysta – Prokocim
20.30 Krakus Swoszowice – Clepardia
20.30 Grębałowianka – Garbarnia
21.30 Orzeł – Opatkowianka
21.30 Wisła – Cracovia

17 lutego 2023 (piątek)
19.30 Wisła – Clepardia
19.30 Opatkowianka – Krakus Swoszowice
20.30 Cracovia – Prokocim
20.30 Hutnik – Grębałowianka
21.30 Garbarnia – Wieczysta
21.30 Orzeł – Strzelcy

24 lutego 2023 (piątek)
19.30 Prokocim – Clepardia
19.30 Cracovia – Garbarnia
20.30 Grębałowianka – Wieczysta
20.30 Opatkowianka – Wisła
21.30 Strzelcy – Krakus Swoszowice
21.30 Hutnik – Orzeł

3 marca 2023 (piątek)
19.30 Krakus Swoszowice – Garbarnia
19.30 Wisła – Prokocim
20.30 Wieczysta – Orzeł
20.30 Opatkowianka – Grębałowianka
21.30 Cracovia – Hutnik
21.30 Strzelcy – Clepardia

10 marca 2023 (piątek)
19.30 Opatkowianka – Prokocim
19.30 Strzelcy – Wisła
20.30 Clepardia – Garbarnia
20.30 Grębałowianka – Orzeł
21.30 Wieczysta – Cracovia
21.30 Krakus Swoszowice – Hutnik

17 marca 2023 (piątek)
19.30 Orzeł – Krakus Swoszowice
19.30 Cracovia – Grębałowianka
20.30 Opatkowianka – Garbarnia
20.30 Hutnik – Wisła
21.30 Clepardia – Wieczysta
21.30 Prokocim – Strzelcy

Hits: 33

To top