Powołania na konsultację szkoleniową U-13 i U-15 kobiet

28 września 2023 r. w godzinach 10:00–14:00 na obiektach Hutnika Kraków odbędzie się konsultacja szkoleniowa kadr Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w kategoriach U-13 i U-15 kobiet.

Powołane zawodniczki U-13 – konsultacja w godzinach 10:00-12:00
Zbiórka zawodniczek: 9:45 na obiektach Hutnika Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, 30-979 Kraków

TS Skalanka OSM Skała – Blady Klaudia,
AP Mam Talent Limanowa – Kocoń Wiktoria
Wieczysta Kraków – Honkisz-Nowak Oliwia
KS Zakopane – Zagórska Małgorzata
Uniwersytet Jagielloński – Bodzioch Wiktoria, Słowik Aleksandra, Zawisza Barbara, Kaczówka Zuzanna
Dunajce Nowy Sącz – Bobak Justyna, Zaryczny Zuzanna
UKS Wisła Kraków – Wojna Julia
Starówka Nowy Sącz – Połeć Milena, Oświęcimska Katarzyna, Połeć Liliana, Kantor Wiktoria, Izabela Kożuch
Kabel Kraków – Kruczek Małgorzata
Szkoła Futbolu Staniątki – Szcześniak Pola
Młoda Orawa Jabłonka – Waresiak Aleksandra, Buroń Milena
Okocimski Brzesko – Kurtyka Milena
LKS Zgoda Malec – Walus Maja
Radziszowianka Radziszów – Mrożek Helena, Krummel Karolina
KKS Prokocim – Michalina Pieniążek
Football Success Academy – Martyna Gas

UWAGA. Każda z powołanych zawodniczek musi posiadać: sprzęt sportowy, aktualną kartę zdrowia lub jej kserokopię, wypełnioną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych (do pobrania poniżej).
Obecność zawodniczek jest obowiązkowa. Prosimy trenerów lub rodziców zawodniczek o wiadomość SMS bądź maila z potwierdzeniem udziału dziecka do dnia 26.09.2023
kadramzpnkobietu13@gmail.com
Trener: Paulina Włodarz tel. 733 778 799

Powołane zawodniczki U-15 – konsultacja w godzinach 12:00-14:00
Zbiórka zawodniczek: 11:45 na obiektach Hutnika Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, 30-979 Kraków

TS Iskra Tarnów – Zając Blanka, Najberek Karolina, Horodyska Joanna, Gołąb Milena, Dziurda Aleksandra, Gala Natalia, Stachoń Hanna, Klimek Olimpia
Football Success Academy Kraków – Gniłka Zuzanna, Szlachta Paulina, Prochwicz Liwia, Tętnowska Emilia
AZS UJ Prądniczanka Kraków – Kopytko Alicja, Skokoń Julia, Malota Lilianna, Kulka Lidia
Respekt Myślenice – Filipek Anna, Magiera Emilia, Studnicka Martyna
Filkówka Barwałd – Woźniak Daria, Popielarczyk Emilia, Rusinek Nina
Wisła Kraków – Król Joanna, Biel Aleksandra
LKS Śledziejowice – Bogusz Kinga
UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna – Nowak Wiktoria, Wszołek Nadia
AP Przeciszów – Kozłowska Julia

UWAGA. Każda z powołanych zawodniczek musi posiadać: sprzęt sportowy, aktualną kartę zdrowia lub jej kserokopię, wypełnioną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych (do pobrania poniżej).
Obecność zawodniczek jest obowiązkowa. Prosimy trenerów lub rodziców zawodniczek o wiadomość SMS bądź maila z potwierdzeniem udziału dziecka do dnia 26.09.2023
kadramzpnkobietu15@gmail.com
Trener: Dawid Hejmej tel. 510 530 493

Zgoda rodziców TUTAJ

Hits: 1196

To top