MAŁOPOLSKA ZIMA. Turniej pocieszenia

Drużyny, które nie awansowały do finałów krakowskich MAŁOPOLSKIEJ ZIMY zapraszamy na turniej pocieszenia. Zawody odbędą się w sobotę, 16 grudnia 2023, w hali łukowej w Modlnicy.

Harmonogram turnieju orlików, Modlnica, 16 grudnia
Grupa 1: Radziszowianka, Grębałowianka Kraków, Lotnik Kryspinów, SAW Grzegórzki Kraków
Grupa 2: Clepardia Kraków, Tramwaj Kraków, Jutrzenka Giebułtów, FSA Kraków
Grupa 3: TS Węgrzce, Jadwiga Kraków, Ekler Baranówka, Płaszowianka Kraków
Czas gry: 1×12 minut+3 minuty przerwy.

Boisko 1
10.00: Radziszowianka – SAW Grzegórzki
10.15: Grębałowianka – Lotnik
10.30: Lotnik – SAW Grzegórzki
10.45: Radziszowianka – Grębałowianka
11.00: Grębałowianka – SAW Grzegórzecki
11.15: Lotnik – Radziszowianka

Boisko 2
10.00: Clepardia – FSA Kraków
10.15: Tramwaj – Jutrzenka
10.30: Jutrzenka – FSA Kraków
10.45: Clepardia – Tramwaj
11.00: Tramwaj – FSA Kraków
11.15: Jutrzenka – Clepardia

Boisko 1
11.30: TS Węgrzce – Płaszowianka
11.45: Ekler – Płaszowianka
12.00: Jadwiga – Płaszowianka

Boisko 2
11.30: Jadwiga – Ekler
11.45: Jadwiga – TS Węgrzce
12.00: TS Węgrzce – Ekler

12.30-13.00 – przerwa organizacyjna na przygotowanie boiska dla młodzików i opuszczenie szatni przez zespoły orlików

Harmonogram turnieju młodzików, Modlnica, 16 grudnia
Grupa 1: Pogoń Kraków, Grębałowianka Kraków, Akademia Mistrzów Cracovia, Lotnik Kryspinów
Grupa 2: Tramwaj Kraków, PAPN Kraków, TS Węgrzce, Iskra Radwanowice
Grupa 3: Wierzbowianka, Prądniczanka Kraków, Individual Process Skawina, SAW Grzegórzki
Czas gry: 1×15 minut, 5 minut przerwy.

Grupa 1
13.00: Pogoń – Lotnik
13.20: Grębałowianka – AM Cracovia
13.40: Pogoń – AM Cracovia
14.00: Grębałowianka – Lotnik
14.20: Pogoń – Grębałowianka
14.40: AM Cracovia – Lotnik

Grupa 2
15.00: Tramwaj – Iskra Radwanowice
15.20: PAPN Kraków – TS Węgrzce
15.40: Tramwaj – PAPN Kraków
16.00: TS Węgrzce – Iskra
16.20: PAPN – Iskra
16.40: Tramwaj – TS Węgrzce

Grupa 3
17.00: Wierzbowianka – SAW Grzegórzki
17.20: Prądniczanka – IPS Skawina
17.40: Wierzbowianka – IPS Skawina
18.00: Prądniczanka – SAW Grzegórzki
18.20: Wierzbowianka – IPS Skawina
18.40: SAW Grzegórzki – Prądniczanka

19.00 – zakończenie turnieju pocieszenia

Hits: 450

To top