MAŁOPOLSKA ZIMA. Eliminacje krakowskie młodzików

Wystartowała MAŁOPOLSKA ZIMA w Podokręgu MZPN w Krakowie. W niedzielę, na sztucznej murawie w hali Tramwaju, zagrało 18 drużyn rywalizujących w kategorii młodzików. Gra toczy się o awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się pod koniec grudnia br.

Dzisiejsze wyniki I rundy eliminacji młodzików:

Awans do II rundy wywalczyły po dwa czołowe zespoły z każdej grupy. Zespoły, które zajęły trzecie miejsce w grupie wystąpią w turnieju pocieszenia (16 grudnia).

Terminarz rozgrywek MŁODZIKÓW
10 grudnia 2023 (niedziela), MŁODZIKI – II runda
Grupa G: Garbarnia Kraków, Wierzbowianka, Pogoń Kraków
12.00-12.25 Garbarnia Kraków – Wierzbowianka
12.30-12.55 Wierzbowianka – Pogoń Kraków
13.00-13.25 Pogoń Kraków – Garbarnia Kraków
Grupa H: Prądniczanka Kraków, Jadwiga Kraków, Krakus Nowa Huta
13.30-13.55 Prądniczanka Kraków – Jadwiga Kraków
14.00-14.25 Jadwiga Kraków – Krakus Nowa Huta
14.30-14.55 Krakus Nowa Huta – Prądniczanka Kraków
Grupa I: Radziszowianka, Płaszowianka Kraków, PAPN Kraków
15.00-15.25 Radziszowianka – Płaszowianka Kraków
15.30-15.55 Płaszowianka Kraków – PAPN Kraków
16.00-16.25 PAPN Kraków – Radziszowianka
Grupa J: Clepardia Kraków, Tramwaj Kraków, Grębałowianka Kraków
16.30-16.55 Clepardia Kraków – Tramwaj Kraków
17.00-17.25 Tramwaj Kraków – Grębałowianka Kraków
17.30-17.55 Grębałowianka Kraków – Clepardia Kraków
Grupy zostały zestawione na podstawie wyników I rundy.
Awans do rundy finałowej uzyska 6 zespołów: zwycięzcy grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem, w sumie 6 zespołów.

Przypominamy terminarz rozgrywek ORLIKÓW, początek rywalizacji już niebawem.
9 grudnia 2023 (sobota), ORLIKI – I runda

Grupa A: Prądniczanka Kraków, Tramwaj Kraków, Radziszowianka, Kaszowianka
13.00-13.20 Prądniczanka Kraków – Kaszowianka; Tramwaj Kraków – Radziszowianka
13.50-14.10 Kaszowianka – Radziszowianka; Prądniczanka Kraków – Tramwaj Kraków
14.40-15.00 Tramwaj Kraków – Kaszowianka; Radziszowianka – Prądniczanka Kraków
Grupa B: Olimpic Kraków, TS Węgrzce, AM Cracovia, SAW Grzegórzki
13.25-13.45 Olimpic Kraków – SAW Grzegórzki; TS Węgrzce – AM Cracovia
14.15-14.35 SAW Grzegórzki – AM Cracovia; Olimpic Kraków – TS Węgrzce
15.05-15.25 TS Węgrzce – SAW Grzegórzki; AM Cracovia – Olimpic Kraków
Grupa C: Krakus Nowa Huta, Jadwiga Kraków, PAPN Kraków, Grębałowianka Kraków
15.30-15.50 Krakus Nowa Huta – Grębałowianka Kraków; Jadwiga Kraków – PAPN Kraków
16.20-16.40 Grębałowianka Kraków – PAPN Kraków; Krakus Nowa Huta – Jadwiga Kraków
17.10-17.30 Jadwiga Kraków – Grębałowianka Kraków; PAPN Kraków – Krakus Nowa Huta
Grupa D: Wierzbowianka, Płaszowianka Kraków, Garbarnia Kraków, Jutrzenka Giebułtów
15.55-16.15 Wierzbowianka – Jutrzenka Giebułtów; Płaszowianka Kraków – Garbarnia Kraków
16.45-17.05 Jutrzenka Giebułtów – Garbarnia Kraków; Wierzbowianka – Płaszowianka Kraków
17.35-17.55 Płaszowianka Kraków – Jutrzenka Giebułtów; Garbarnia Kraków – Wierzbowianka
Grupa E: Clepardia Kraków, Błękitni Modlnica, Lotnik Kryspinów, Ekler Baranówka, FSA Kraków (dz.)
18.00-18.15 Błękitni Modlnica – FSA Kraków (dz); Lotnik Kryspinów – Ekler Baranówka
18.25-18.40 FSA Kraków (dz) – Lotnik Kryspinów; Clepardia Kraków – Błękitni Modlnica
18.50-19.05 Lotnik Kryspinów – Clepardia Kraków; Ekler Baranówka – FSA Kraków (dz)
19.15-19.30 Clepardia Kraków – Ekler Baranówka; Błękitni Modlnica – Lotnik Kryspinów
19.40-19.55 Ekler Baranówka – Błękitni Modlnica; FSA Kraków (dz) – Clepardia Kraków
Mecze w grupach A-D po 20 minut (w sumie 1 drużyna 60 minut), w grupie E po 15 minut (w sumie 1 drużyna 60 minut).
Awans do rundy finałowej uzyskają zwycięzcy 5 grup i 3 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem (w gr. E nie będą liczone wyniki z drużyną z 5. miejsca). W finale wystąpi 8 zespołów.

O Małopolskiej Zimie i eliminacjach krakowskich (m.in. regulamin i lista zawodników) – TUTAJ

Hits: 1203

To top