LIMANOWSKI MINIMUNDIAL. Polska i Arabia Saudyjska wyszły z grupy

Podokręg MZPN w Limanowej, wzorem MŚ w Katarze, organizuje “Limanowski Minimundial 2022”. W turnieju uczestniczą orliki z rocznika 2012/2013. Odbyły się już eliminacje, pora na finały, które zaplanowano na 9 października na stadionie MKS Limanovia.

Na wszystkich zawodników czekają medale, a dla najlepszych klubów puchary.

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem prezesa Podokręgu MZPN Limanowa – Stanisława Struga. Koordynatorem turnieju jest Witold Sochacki.

Harmonogram turnieju finałowego

ELIMINACJE
GRUPA A (organizator: Limanovia)
Awans: MKS Limanovia I (Holandia) i MKS Limanovia II (Senegal). Trzecie miejsce dla Kataru (Olimpia Pisarzowa), a czwarte dla Ekwadoru (Mordarka).
GRUPA B (organizator: Płomień Limanowa)
Awans: AP Mam Talent I (Anglia) i AP Mam Talent II (Walia). Na trzeciej pozycji Płomień Limanowa (USA).
GRUPA C (organizator: AKS Ujanowice)
Awans: Polska (AKS Ujanowice I) i Arabia Saudyjska (LKS Rupniów). Z rywalizacji odpadły Argentyna (AKS Ujanowice II) i Meksyk (AP Laskovia).
GRUPA D (organizator: Harnaś Tymbark)
Awans: Francja (Harnaś I) i Dania (Harnaś II). Odpadła Tunezja (Sokół Słopnice).
GRUPA E (organizator: Dobrzanka Dobra)
Awans: Niemcy (Dobrzanka I) i Hiszpania (Dobrzanka II). Odpadli: Japonia (Dobrzanka III) i Kostaryka (Dobrzanka IV).
GRUPA F (organizator: Halny Kamienica)
Awans: Belgia (Halny I Kamienica) i Chorwacja (Halny II Kamienica).
GRUPA G (Zenit Kasinka Mała)
Awans: Brazylia (AP Bonito I) i Szwajcaria (AP Bonito II). Z rywalizacji odpadły Serbia (Ostra Olszówka Raba Niżna) i Kamerun (Zenit Kasinka Mała).
GRUPA H (organizator: Uran Łukowica)
Awans: Portugalia (Uran I Łukowica) i Ghana (Uran II Łukowica). Na trzeciej pozycji rozgrywki ukończył Urugwaj (Krokus Przyszowa).

Awansowali do drugiej rundy grupowej: Francja (Harnaś I Tymbark), Dania (Harnaś II Tymbark), Niemcy (Dobrzanka I Dobra), Hiszpania (Dobrzanka II Dobra), Polska (AKS Ujanowice I), Arabia Saudyjska (Rupniów), Belgia (Halny I Kamienica), Chorwacja (Halny II Kamienica), Brazylia (AP Bonito I), Szwajcaria (AP Bonito II), Anglia (AP Mam Talent I), Walia (AP Mam Talent II), Holandia (MKS Limanovia I), Senegal (MKS Limanovia II), Portugalia (Uran I Łukowica) i Ghana (Uran II Łukowica).

limppn.pl

Hits: 2

To top