Konsultacje szkoleniowe kadr MZPN rocznika 2010 i 2011

24 sierpnia (czwartek) na obiektach Hutnika Kraków odbędą się konsultacje szkoleniowe kadr MZPN rocznika 2010 i 2011.

Powołani zawodnicy (rocznik 2011):
AP Champions Brzesko: Szymon Szewczyk, Karol Sala
Limanovia: Grzegorz Groń, Błażej Kochański
Sandecja Nowy Sącz: Michał Maślanka, Dawid Kożuch, Filip Radzik, Wojciech Kaczka, Kacper Ruman
Okocimski Brzesko: Seweryn Sowa, Mikołaj Klecki
WAP Młodzi Przebojem Wolbrom: Piotr Banyś
Podhale Nowy Targ: Filip Dyrda, Patryk Pałasz
Hutnik Kraków: Adam Dawicki, Ilia Kazachenko
Sportowiec Modlniczka: Kajetan Filo
Tarnovia: Jakub Fido, Igor Jasiak
Unia Tarnów: Miłosz Michałek, Adrian Klimek
AP Progress Andrychów: Franciszek Beer
Mineralni Krynica: Filip Grzyb
Puszcza Niepołomice: Natan Dziurdzia
Garbarnia Kraków: Antoni Kułaj
Pogoń Kraków: Beniamin Koń, Filip Ślipek

Zbiórka zawodników o godzinie 9:30 na obiektach Hutniak Kraków ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków (sztuczne boisko za halą)
Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, podpisaną zgodę rodzica (do pobrania poniżej), sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, białe getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię)
Ponadto prosimy o pobranie i wypełnienie klauzuli RODO (TUTAJ)
Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów:
Mateusz Nawój tel. 535 300 113, Krystian Pać tel. 518 055 500

Powołani zawodnicy (rocznik 2010):
Wisła Kraków: Szymon Koładka, Kacper Kopijka, Michał Sobociński-Prokop, Mateusz Surma, Kacper Wolańczyk
Cracovia Kraków: Filip Kwiecień, Oskar Orzechowski, Wojciech Szuber, Igor Szwajdych, Bartosz Wadowski
Garbarnia Kraków: Miłosz Gara, Ksawery Głogowski, Władysław Kovalski, Krystian Wcisło
Hutnik Kraków: Bartosz Cygal, Mikołaj Janik
Puszcza Niepołomice: Alan Gil, Patryk Karaś
Sportowiec Modlniczka: Szymon Hood, Antoni Mostowski
Limanovia Limanowa: Witold Mrożek, Szymon Żelasko
Sandecja Nowy Sącz: Michał Badowski
Dunajec Nowy Sącz: Tomasz Majerowski
Dunajec Zakliczyn: Patryk Mróz
Okocimski Brzesko: Karol Zięć
AP21 Chrzanów: Miłosz Ziarnik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Dawid Szpotan
Górnik Wieliczka: Wiktor Skrzeczyński
Zbiórka zawodników o godzinie 11:30 na obiektach Hutnika Kraków ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków.
Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, podpisaną zgodę rodziców, sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię)
Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów:
Mateusz Ząbczyk tel. 515 353 989, Krystian Żakowicz tel. 537 109 664

Zgoda rodziców TUTAJ

Hits: 1515

To top