Baraże o CLJ U-15: Garbarnia nie sprostała Resovii

Nie udało się trampkarzom Garbarni Kraków awansować do Centralnej Ligi Juniorów U-15. “Brązowi”, którzy w pierwszym meczu ulegli w Rzeszowie drużynie SMS Resovia 1-2, w niedzielne południe w Krakowie także przegrali (1-3) i marzenia muszą na razie odłożyć.
Dzisiaj “Brązowi” źle weszli w mecz i już w pierwszych minutach stracili bramkę. I choć doprowadzili do wyrównania, to na przerwę schodzili z wynikiem 1-2. Tuż po zmianie stron Resovia dołożyła jeszcze jednego gola i awansowała do CLJ. Na to była przygotowana, bo po potyczce robiła sobie przy ul. Rydlówka pamiątkowe zdjęcia w specjalnie przygotowanych z okazji awansu koszulkach.

16.11.2022 Rzeszów: SMS Resovia – Garbarnia 2-1 (1-0)
1-0 Jakub Skóra 5
2-0 Gracjan Czapniewski 78 (karny)
2-1 Nikodem Monica 80
Sędziowali: Kinga Lachtara – Piotr Januszczak, Łukasz Grabiec (Podkarpackie KS).
GARBARNIA: Gaweł – Czarnecki – Filosek, Matląg, Monica, Obtułowicz (41 Sidełko), Plesiński, Poparda (60 Mazur), Puchała (26 Chruściel, 63 Jeż), Pulsakowski (54 Nowak), Słowiński (47 Brodłowicz). Trener: Łukasz Konefał.

20.11.2022 Kraków: Garbarnia – SMS Resovia 1-3 (1-2)
0-1 Jakub Synoś 3
1-1 Aleksander Sidełko 23
1-2 Jakub Skóra 35
1-3 Piotr Furgała 44
Sędziowali: Sylwia Biernat – Mariusz Kucia, Jakub Pieprzyk (KS Kraków).
GARBARNIA: Pacia – Brodłowicz, Czarnecki (58 Chruściel), Filosek, Jeż (41 Poparda), Matląg (41 Puchała), Mazur (41 Słowiński), Monica, Obtułowicz (50 Pulsakowski), Plesiński, Sidełko (58 Nowak). Trener: Łukasz Konefał. (g)