Sezon 2023/2024
Seniorzy
V Liga zachodnia "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 24 | 60 | 19 | 3 | 2 | 101:25 | 12 | 32 | 10 | 2 | 0 | 66:13 | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 35:12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | PCIMIANKA PCIM | 23 | 54 | 16 | 6 | 1 | 59:25 | 12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 32:10 | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 27:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 25 | 49 | 14 | 7 | 4 | 57:29 | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 33:15 | 13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 24:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 23 | 44 | 14 | 2 | 7 | 56:35 | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 25:15 | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 31:20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | TEMPO BIAŁKA | 24 | 44 | 12 | 8 | 4 | 66:39 | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 34:15 | 12 | 20 | 5 | 5 | 2 | 32:24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 23 | 41 | 12 | 5 | 6 | 54:38 | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 29:16 | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 25:22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | KS CHEŁMEK | 24 | 40 | 12 | 4 | 8 | 55:46 | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 30:20 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 25:26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | GARBARNIA II KRAKÓW | 25 | 39 | 12 | 3 | 10 | 54:58 | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 31:27 | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 23:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 24 | 38 | 12 | 2 | 10 | 54:54 | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 36:23 | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 18:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | KS OLKUSZ | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 43:48 | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 23:29 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 20:19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | SKAWA WADOWICE | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 44:51 | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 22:15 | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 22:36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | BŁĘKITNI MODLNICA | 24 | 22 | 6 | 4 | 14 | 37:60 | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 21:27 | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 16:33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 33:56 | 12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 13:22 | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 20:34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 23 | 17 | 4 | 5 | 14 | 26:57 | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 16:25 | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 10:32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | KARPATY SIEPRAW | 30 | 13 | 4 | 1 | 24 | 26:92 | 15 | 7 | 2 | 1 | 11 | 15:41 | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 11:51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | WIŚLANKA GRABIE | 30 | 12 | 3 | 3 | 23 | 15:73 | 15 | 7 | 2 | 1 | 12 | 9:35 | 15 | 5 | 1 | 2 | 11 | 6:38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Karpaty Siepraw i Wiślanka Grabie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. REGULAMIN, § 15, ust. b: w przypadku rozegrania 50% lub więcej spotkań, zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyny wycofane zostaną sklasyfikowane na ostatnich miejscach w tabeli końcowej. |
TERMINARZ
Kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.08.2023 | 17:00 | WIŚLANKA GRABIE | 2:1 (0:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 16:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 6:1 (3:0) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.08.2023 | 17:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 3:2 (1:1) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 17:00 | TEMPO BIAŁKA | 3:3 (1:1) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 17:00 | SKAWA WADOWICE | 2:0 (0:0) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 15:00 | PCIMIANKA PCIM | 0:0 (0:0) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 2:1 (1:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 | 11:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 0:1 (0:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 17:30 | KS OLKUSZ | 1:1 (1:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 17:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 1:1 (0:0) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 17:00 | KARPATY SIEPRAW | 1:3 (0:0) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 18:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 2:2 (2:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 16:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 5:2 (4:0) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 0:3 | WIECZYSTA II KRAKÓW | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Walkower za samowolne opuszczenie boiska przez zawodników Orła bez zgody sędziego. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 17:00 | SKAWA WADOWICE | 2:1 (0:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.08.2023 | 14:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:2 (1:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 16:00 | KS CHEŁMEK | 3:1 (1:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 | 17:00 | WIŚLANKA GRABIE | 0:1 (0:1) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 12:00 | TEMPO BIAŁKA | 5:1 | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mecz przerwany w 78 min. - przy stanie 5-1 dla gospodarzy - z uwagi na bardzo intensywne opady deszczu i gradu oraz wyładowania atmosferyczne. W dokończonym meczu - 6.09.2023 - wynik nie uległ zmianie. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 11:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 3:2 (1:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 17:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 2:2 (1:1) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 7:0 (4:0) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 11:00 | PCIMIANKA PCIM | 8:1 (3:1) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 18:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 4:0 (1:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 17:00 | WIŚLANKA GRABIE | 2:2 (1:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.09.2023 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 1:3 (0:1) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 15:00 | KS OLKUSZ | 1:0 (0:0) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.09.2023 | 16:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 4:3 (1:1) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 16:00 | SKAWA WADOWICE | 2:2 (0:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 17:00 | KARPATY SIEPRAW | 4:0 (1:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 12:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 2:1 (2:0) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.09.2023 | 12:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 1:4 (1:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 5:0 (3:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 | 16:00 | TEMPO BIAŁKA | 1:1 (0:1) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 | 16:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 8:0 (4:0) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mecz 10.09.2023 r. godz. 16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 11:00 | KS CHEŁMEK | 0:0 (0:0) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 17:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 3:0 (2:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 | 16:00 | PCIMIANKA PCIM | 4:3 (2:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 17:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 1:2 (1:1) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mecz rozpoczął się z opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 1:1 (1:1) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | 3:2 (0:2) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:00 | KARPATY SIEPRAW | 2:4 (1:2) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 2:0 (0:0) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:00 | TEMPO BIAŁKA | 1:1 (1:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 | 16:30 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 (0:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 12:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 5:0 (4:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:00 | SKAWA WADOWICE | 2:3 (1:2) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 12:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 2:1 (1:1) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 16:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 0:5 (0:2) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 | 18:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 6:1 (6:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 16:00 | KS CHEŁMEK | 3:2 (3:1) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 16:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 2:3 (0:1) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 13:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 2:0 (1:0) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 16:00 | KS OLKUSZ | 2:2 (1:1) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 | 15:30 | PCIMIANKA PCIM | 2:2 (0:0) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 1:2 (0:1) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 15:00 | WIŚLANKA GRABIE | 3:0 (1:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 16:00 | KARPATY SIEPRAW | 1:1 (1:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 15:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 2:3 (0:1) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 15:00 | SKAWA WADOWICE | 1:2 (1:1) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 11:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 2:2 (0:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 15:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 2:3 (1:2) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 1:5 (0:1) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 16:00 | TEMPO BIAŁKA | 3:4 (1:3) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 15:00 | PCIMIANKA PCIM | 3:0 (1:0) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 1:1 (0:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 15:30 | KS OLKUSZ | 0:1 (0:1) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 3:2 (1:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 14:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 1:1 (1:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 15:30 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 3:1 (2:1) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 15:30 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 0:1 (0:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 15:30 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 2:2 (2:2) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 15:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | 4:2 (2:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 | 15:00 | PCIMIANKA PCIM | 4:2 (1:0) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 15:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 1:2 (0:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 11:00 | GARBARNIA II KRAKÓW | 0:3 (0:1) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 15:30 | WIŚLANKA GRABIE | 0:2 (0:2) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 15:00 | SKAWA WADOWICE | 3:2 (0:1) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 | 15:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 4:1 (1:0) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 15:00 | TEMPO BIAŁKA | 1:2 (1:2) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 1:3 (1:2) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 3:1 (2:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:00 | KS OLKUSZ | 1:1 (0:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 0:0 (0:0) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 11:00 | KARPATY SIEPRAW | 1:4 (1:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:30 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 6:1 (1:0) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 2:2 (2:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 2:5 (0:2) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 15:00 | SKAWA WADOWICE | 0:3 (0:1) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.03.2024 | 15:00 | TEMPO BIAŁKA | 5:0 (3:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Z uwagi na zalane boisko sędzia nie dopuścił do gry. W drugim terminie, 25.11.2023 - także mecz nie doszedł do skutku z powodu opadów śniegu. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 15:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 2:1 (0:1) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 14:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 6:0 (2:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 13:00 | WIŚLANKA GRABIE | 1:2 (0:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 | 14:00 | PCIMIANKA PCIM | 1:1 (1:0) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 15:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 4:6 (0:3) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 0:1 (0:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 13:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 3:4 (3:2) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 13:00 | KARPATY SIEPRAW | 4:2 (0:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:3 (0:3) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 13:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 1:0 (0:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 11:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 1:3 (0:2) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 13:00 | KS CHEŁMEK | 0:2 (0:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 16:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 5:1 (2:1) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 13:00 | KS OLKUSZ | 0:5 (0:3) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 11:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 1:6 (1:3) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 | 11:00 | PCIMIANKA PCIM | 2:1 (2:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na zły stan murawy (przełożony na wiosnę). | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 13:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 4:4 (4:2) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 13:00 | SKAWA WADOWICE | 3:0 (1:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 11:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 2:2 (0:1) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 11:00 | TEMPO BIAŁKA | 3:2 (0:0) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 13:00 | WIŚLANKA GRABIE | 1:3 (0:1) | KARPATY SIEPRAW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 1:1 (0:0) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 16:00 | KS OLKUSZ | 1:4 (1:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 17:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 6:1 (3:1) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 13:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | 2:3 (0:2) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 13:00 | KARPATY SIEPRAW | 2:3 (0:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 13:00 | KS CHEŁMEK | 6:1 (3:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 15:30 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 3:1 (1:0) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 13:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 1:2 (1:1) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 4:0 (1:0) | WIŚLANKA GRABIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 19:00 | KS OLKUSZ | 1:4 (1:1) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 15:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 2:0 (1:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | BŁĘKITNI MODLNICA | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | 14:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:4 (0:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 15:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 4:2 (3:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 1:2 (0:0) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 15:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 2:3 (0:1) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na boisku Garbarni (sztuczna trawa); bez udziału publiczności | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 13:00 | TEMPO BIAŁKA | 1:0 (0:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 13:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 2:0 (0:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | PCIMIANKA PCIM | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 0:2 (0:1) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 4:0 (2:0) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 14:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 1:2 (0:2) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 19:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 7:1 (4:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | SKAWA WADOWICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 16:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 0:2 (0:0) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.04.2024 | 14:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:4 (1:2) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 16:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 4:2 (2:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.04.2024 | 13:00 | KS OLKUSZ | 2:8 (1:2) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 17:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 0:2 (0:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 16:00 | SKAWA WADOWICE | 1:1 (1:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | 18:30 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 5:1 (3:0) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 16:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 3:1 (1:1) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | TEMPO BIAŁKA | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 0:2 (0:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | 16:30 | PCIMIANKA PCIM | 2:0 (2:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 16:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 1:2 (0:1) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 2:5 (2:2) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 | 12:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 5:1 (1:1) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | WIECZYSTA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 17:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 3:3 (0:0) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 16:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 1:3 (0:1) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 17:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | 1:4 (0:3) | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 16:00 | SKAWA WADOWICE | 0:1 (0:0) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 17:00 | KS OLKUSZ | 4:0 (1:0) | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 16:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | 3:1 (1:0) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | KS CHEŁMEK | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 16:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 2:2 (1:1) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 19:30 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 3:3 (2:2) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 0:0 (0:0) | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 17:00 | KS OLKUSZ | 4:3 (3:1) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 2:0 (2:0) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | PCIMIANKA PCIM | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 17:00 | TEMPO BIAŁKA | 5:1 (2:1) | PCIMIANKA PCIM | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 11:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 0:1 (0:0) | KS OLKUSZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 17:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:2 (1:1) | KS CHEŁMEK | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 17:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | 1:4 (0:2) | WIECZYSTA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 13:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | 1:4 (1:1) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | 17:00 | SKAWA WADOWICE | 3:0 (1:0) | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.05.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 11:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | 6:1 (4:0) | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 15:00 | KS CHEŁMEK | 1:0 (0:0) | BŁĘKITNI MODLNICA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 16:30 | PCIMIANKA PCIM | 0:0 (0:0) | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 17:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | 4:2 (0:2) | TEMPO BIAŁKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | 1:2 (1:0) | GARBARNIA II KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 18:30 | WIECZYSTA II KRAKÓW | 10:0 (7:0) | SKAWA WADOWICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 17:00 | KS OLKUSZ | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 17:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | WIECZYSTA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 17:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 11:00 | TEMPO BIAŁKA | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 15:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | PCIMIANKA PCIM | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 17:00 | SKAWA WADOWICE | KS CHEŁMEK | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 | 14:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | KS OLKUSZ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 17:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | KS CHEŁMEK | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | PCIMIANKA PCIM | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 16:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | GARBARNIA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 17:30 | KS OLKUSZ | BŁĘKITNI MODLNICA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 17:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | SKAWA WADOWICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 19:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | TEMPO BIAŁKA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 18:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | WIECZYSTA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 | 17:00 | PCIMIANKA PCIM | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 17:30 | BŁĘKITNI MODLNICA | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 17:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 17:00 | TEMPO BIAŁKA | KS CHEŁMEK | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 12:00 | SKAWA WADOWICE | KS OLKUSZ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | GARBARNIA II KRAKÓW | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | WIECZYSTA II KRAKÓW | PCIMIANKA PCIM | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | KS CHEŁMEK | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | SKAWA WADOWICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | TEMPO BIAŁKA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | GARBARNIA II KRAKÓW | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | KARPATY SIEPRAW | 0:3 | BŁĘKITNI MODLNICA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 18:00 | KS OLKUSZ | 3:0 | WIŚLANKA GRABIE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 11:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | WIECZYSTA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 16:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 11:00 | TEMPO BIAŁKA | KS OLKUSZ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.06.2024 | 17:00 | PCIMIANKA PCIM | KS CHEŁMEK | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | SKAWA WADOWICE | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 18:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 18:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | GARBARNIA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | WIECZYSTA II KRAKÓW | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 17:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | KS CHEŁMEK | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 18:00 | BŁĘKITNI MODLNICA | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.06.2024 | 14:30 | GARBARNIA II KRAKÓW | SKAWA WADOWICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | KARPATY SIEPRAW | WIŚLANKA GRABIE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 18:00 | KS OLKUSZ | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 17:00 | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | TEMPO BIAŁKA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 18:00 | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | PCIMIANKA PCIM | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | JUTRZENKA GIEBUŁTÓW | ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | WIŚLANKA GRABIE | 0:3 | GARBARNIA II KRAKÓW | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE | WIECZYSTA II KRAKÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | PCIMIANKA PCIM | KS OLKUSZ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | TEMPO BIAŁKA | 3:0 | KARPATY SIEPRAW | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA | KS CHEŁMEK | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | SOKÓŁ KOCMYRZÓW | RADZISZOWIANKA RADZISZÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 17:00 | SKAWA WADOWICE | BŁĘKITNI MODLNICA |