Sezon 2023/2024
Seniorzy
Klasa okręgowa Gorlice "KEEZA"
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | GRÓD PODEGRODZIE | 20 | 49 | 16 | 1 | 3 | 68:18 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 42:10 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 26:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | LKS ZAGÓRZANY | 20 | 48 | 15 | 3 | 2 | 61:22 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 37:9 | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 24:13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | POPRAD RYTRO | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 70:21 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 41:10 | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 29:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 52:20 | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 34:6 | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | HART TĘGOBORZE | 20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 40:31 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 21:9 | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 19:22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 44:42 | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 27:23 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 17:19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ZAWISZA ROŻNÓW | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 41:40 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 25:19 | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 16:21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 20 | 25 | 8 | 1 | 11 | 44:53 | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 27:27 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | LKS KOBYLANKA | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 31:43 | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 20:21 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 36:54 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 20:18 | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 16:36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ULKS KORZENNA | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 36:36 | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 26:11 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 10:25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 18:48 | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 10:14 | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 8:34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | KS ROPA | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 20:86 | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12:24 | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8:62 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | AMATOR PASZYN | 20 | 9 | 2 | 3 | 15 | 19:66 | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 13:24 | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6:42 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Baraże o awans do V ligi wschodniej. Półfinały: Tarnów – Brzesko (15 czerwca 2024 r., godz. 17:00), Limanovia – Gorlice (16 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Finał: Tarnów/Brzesko – Limanovia/Gorlice (22 czerwca 2024 r., godz. 17:00). Gospodarze na pierwszym miejscu. |
TERMINARZ
Kolejka 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.08.2023 | 11:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 0:2 (0:1) | LKS KOBYLANKA | relacja |
13.08.2023 | 13:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 1:3 (1:2) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
12.08.2023 | 17:30 | ZAWISZA ROŻNÓW | 4:1 (0:1) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
13.08.2023 | 17:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 3:0 (2:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
13.08.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 6:0 (2:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
12.08.2023 | 17:30 | KS ROPA | 2:2 (1:1) | HART TĘGOBORZE | relacja |
13.08.2023 | 17:00 | POPRAD RYTRO | 1:4 (1:2) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
Kolejka 2 | |||||
20.08.2023 | 17:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 7:1 (1:0) | KS ROPA | relacja |
19.08.2023 | 17:30 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 2:1 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
19.08.2023 | 17:00 | LKS KOBYLANKA | 3:2 (1:1) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
20.08.2023 | 14:30 | ZAWISZA ROŻNÓW | 4:1 (3:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
20.08.2023 | 15:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 5:1 (3:1) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
20.08.2023 | 17:30 | LKS ZAGÓRZANY | 4:1 (2:1) | ULKS KORZENNA | relacja |
20.08.2023 | 17:00 | HART TĘGOBORZE | 1:0 (0:0) | POPRAD RYTRO | relacja |
Kolejka 3 | |||||
26.08.2023 | 17:30 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 0:4 (0:3) | HART TĘGOBORZE | relacja |
27.08.2023 | 16:00 | KS ROPA | 1:0 (1:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
27.08.2023 | 17:00 | POPRAD RYTRO | 3:1 (1:1) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
27.08.2023 | 11:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:2 (1:2) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
27.08.2023 | 17:30 | LKS ZAGÓRZANY | 5:0 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
26.08.2023 | 17:30 | ZAWISZA ROŻNÓW | 1:3 (0:2) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
27.08.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 0:0 (0:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
Kolejka 4 | |||||
3.09.2023 | 17:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 1:0 (1:0) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
3.09.2023 | 11:00 | AMATOR PASZYN | 1:5 (0:3) | POPRAD RYTRO | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 2:2 (0:1) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
3.09.2023 | 17:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 5:0 (1:0) | KS ROPA | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 1:0 (0:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | HART TĘGOBORZE | 1:1 (1:0) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
2.09.2023 | 17:00 | LKS KOBYLANKA | 2:2 (0:1) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
Kolejka 5 | |||||
9.09.2023 | 17:00 | KS ROPA | 0:3 (0:1) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
10.09.2023 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | 2:0 (1:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 2:3 (1:3) | AMATOR PASZYN | relacja |
10.09.2023 | 17:30 | POPRAD RYTRO | 2:0 (0:0) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:5 (0:5) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
9.09.2023 | 16:30 | GRÓD PODEGRODZIE | 5:0 (3:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
10.09.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 2:2 (0:1) | HART TĘGOBORZE | relacja |
Kolejka 6 | |||||
17.09.2023 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | 3:2 (2:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 4:2 (2:1) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
17.09.2023 | 11:00 | AMATOR PASZYN | 5:5 (1:5) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 2:0 (1:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
17.09.2023 | 16:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 5:2 (2:1) | ULKS KORZENNA | relacja |
16.09.2023 | 16:30 | KS ROPA | 0:3 (0:0) | POPRAD RYTRO | relacja |
16.09.2023 | 16:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 2:3 (0:3) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
Kolejka 7 | |||||
24.09.2023 | 16:00 | LKS KOBYLANKA | 0:2 (0:0) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
24.09.2023 | 16:00 | POPRAD RYTRO | 1:0 (0:0) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
24.09.2023 | 14:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 2:2 (2:0) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
24.09.2023 | 12:30 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:2 (1:1) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
24.09.2023 | 14:00 | ULKS KORZENNA | 1:1 (0:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
23.09.2023 | 16:30 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 4:2 (1:1) | KS ROPA | relacja |
24.09.2023 | 16:30 | LKS ZAGÓRZANY | 4:3 (1:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
Kolejka 8 | |||||
30.09.2023 | 15:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 2:1 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
1.10.2023 | 11:00 | AMATOR PASZYN | 1:2 (0:1) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
30.09.2023 | 16:30 | HART TĘGOBORZE | 3:1 (1:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 2:1 (1:0) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
30.09.2023 | 16:00 | KS ROPA | 1:3 (0:2) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | POPRAD RYTRO | 3:0 (1:0) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
1.10.2023 | 16:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 1:2 (1:1) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
Kolejka 9 | |||||
7.10.2023 | 16:00 | LKS KOBYLANKA | 1:0 (0:0) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
12.11.2023 | 11:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 2:1 (1:1) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:1 (1:1) | POPRAD RYTRO | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 3:1 (1:0) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
7.10.2023 | 16:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 2:1 (2:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
8.10.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 8:0 (2:0) | KS ROPA | relacja |
8.10.2023 | 16:00 | LKS ZAGÓRZANY | 0:0 (0:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
Kolejka 10 | |||||
15.10.2023 | 15:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 0:3 (1:0) | KS ROPA | |
15.10.2023 | 15:30 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 2:6 (0:4) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
15.10.2023 | 15:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 1:3 (0:1) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 3:0 (1:2) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | |
15.10.2023 | 15:00 | POPRAD RYTRO | 4:0 (0:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
15.10.2023 | 11:00 | AMATOR PASZYN | 1:2 (0:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
14.10.2023 | 15:30 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 4:0 (1:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
Kolejka 11 | |||||
21.10.2023 | 15:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 8:0 (3:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:3 (0:2) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
22.10.2023 | 14:30 | HART TĘGOBORZE | 3:0 (2:0) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
22.10.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 7:1 (2:1) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
22.10.2023 | 15:30 | LKS ZAGÓRZANY | 11:0 (4:0) | KS ROPA | relacja |
21.10.2023 | 15:30 | LKS KOBYLANKA | 3:4 (1:1) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
22.10.2023 | 14:00 | POPRAD RYTRO | 3:1 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
Kolejka 12 | |||||
29.10.2023 | 11:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 2:1 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 5:1 (2:1) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 0:2 (0:1) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 1:0 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
29.10.2023 | 11:00 | AMATOR PASZYN | 0:1 (0:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
29.10.2023 | 14:00 | POPRAD RYTRO | 2:2 (0:0) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
28.10.2023 | 15:00 | KS ROPA | 2:4 (0:1) | LKS KOBYLANKA | relacja |
Kolejka 13 | |||||
4.11.2023 | 14:30 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 4:0 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
5.11.2023 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | 2:1 (0:1) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 7:0 (4:0) | KS ROPA | relacja |
5.11.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 2:1 (0:1) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
5.11.2023 | 14:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 5:0 (1:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | LKS KOBYLANKA | 2:2 (1:1) | POPRAD RYTRO | relacja |
4.11.2023 | 14:00 | LKS ZAGÓRZANY | 6:1 (3:1) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
Kolejka 14 | |||||
24.03.2024 | 15:00 | LKS ZAGÓRZANY | 2:1 (0:1) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
23.03.2024 | 15:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 3:0 (2:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
24.03.2024 | 15:00 | LKS KOBYLANKA | 3:1 (0:0) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
23.03.2024 | 15:00 | HART TĘGOBORZE | 2:1 (0:1) | KS ROPA | relacja |
23.03.2024 | 15:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 2:4 (1:1) | POPRAD RYTRO | relacja |
24.03.2024 | 14:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 2:4 (0:2) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
24.03.2024 | 15:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 1:0 (0:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
Kolejka 15 | |||||
30.03.2024 | 11:00 | POPRAD RYTRO | 4:1 (2:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
30.03.2024 | 13:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 3:1 (1:1) | AMATOR PASZYN | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | ULKS KORZENNA | 0:3 (0:1) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 2:2 (0:1) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
30.03.2024 | 14:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 0:2 (0:2) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
30.03.2024 | 11:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 3:2 (2:1) | LKS KOBYLANKA | relacja |
30.03.2024 | 12:00 | KS ROPA | 2:4 (2:2) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
Kolejka 16 | |||||
7.04.2024 | 13:00 | AMATOR PASZYN | 3:0 (1:0) | KS ROPA | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | LKS KOBYLANKA | 4:1 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja |
7.04.2024 | 11:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 2:1 (0:1) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
7.04.2024 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | 3:0 (1:0) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 0:8 (0:3) | POPRAD RYTRO | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 3:0 (1:0) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
6.04.2024 | 16:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 2:1 (1:1) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
Kolejka 17 | |||||
14.04.2024 | 16:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 4:4 (1:2) | HART TĘGOBORZE | relacja |
14.04.2024 | 14:00 | KS ROPA | 2:1 (1:1) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
13.04.2024 | 16:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 4:1 (0:1) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
14.04.2024 | 14:00 | ULKS KORZENNA | 0:1 (0:0) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
14.04.2024 | 17:00 | POPRAD RYTRO | 9:0 (2:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
14.04.2024 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | 2:1 (2:0) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
14.04.2024 | 16:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 1:0 (0:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
Kolejka 18 | |||||
21.04.2024 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | 2:1 (1:1) | ULKS KORZENNA | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 1:5 (0:1) | POPRAD RYTRO | relacja |
21.04.2024 | 17:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 0:4 (0:2) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
20.04.2024 | 16:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 6:0 (1:0) | KS ROPA | relacja |
21.04.2024 | 17:00 | AMATOR PASZYN | 2:6 (2:4) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
20.04.2024 | 17:00 | LKS KOBYLANKA | 1:3 (0:0) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
21.04.2024 | 16:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 2:4 (1:2) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
Kolejka 19 | |||||
28.04.2024 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | 1:2 (0:0) | GRÓD PODEGRODZIE | relacja |
28.04.2024 | 17:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | 0:1 (0:0) | HART TĘGOBORZE | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | 3:0 (0:0) | AMATOR PASZYN | relacja |
27.04.2024 | 17:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | 3:3 (2:2) | ZAWISZA ROŻNÓW | relacja |
28.04.2024 | 16:00 | POPRAD RYTRO | 9:1 (2:0) | KS ROPA | relacja |
28.04.2024 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 0:2 (0:1) | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | relacja |
27.04.2024 | 16:00 | LKS KOBYLANKA | 1:4 (0:1) | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | relacja |
Kolejka 20 | |||||
5.05.2024 | 17:00 | HART TĘGOBORZE | 1:2 (0:0) | LKS ZAGÓRZANY | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | 0:0 (0:0) | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | AMATOR PASZYN | 0:3 (0:1) | ULKS KORZENNA | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | KS ROPA | 2:4 (1:0) | SOKÓŁ STARY SĄCZ | relacja |
4.05.2024 | 17:00 | GRÓD PODEGRODZIE | 8:0 (3:0) | LKS KOBYLANKA | relacja |
1.05.2024 | 17:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | 2:1 (0:1) | POPRAD RYTRO | relacja |
5.05.2024 | 17:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | 2:0 (1:0) | ZYNDRAM ŁĄCKO | relacja |
Kolejka 21 | |||||
11.05.2024 | 17:30 | ULKS KORZENNA | ZAWISZA ROŻNÓW | ||
11.05.2024 | 16:30 | LKS KOBYLANKA | HART TĘGOBORZE | ||
12.05.2024 | 17:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | POPRAD RYTRO | ||
11.05.2024 | 17:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | KS ROPA | ||
12.05.2024 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | ||
12.05.2024 | 16:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | AMATOR PASZYN | ||
11.05.2024 | 17:00 | GRÓD PODEGRODZIE | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | ||
Kolejka 22 | |||||
17.05.2024 | 18:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | LKS KOBYLANKA | ||
18.05.2024 | 17:30 | KS ROPA | ULKS KORZENNA | ||
18.05.2024 | 17:00 | HART TĘGOBORZE | GRÓD PODEGRODZIE | ||
19.05.2024 | 18:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | ZYNDRAM ŁĄCKO | ||
19.05.2024 | 17:00 | POPRAD RYTRO | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | ||
19.05.2024 | 15:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | SOKÓŁ STARY SĄCZ | ||
18.05.2024 | 16:00 | AMATOR PASZYN | LKS ZAGÓRZANY | ||
Kolejka 23 | |||||
25.05.2024 | 17:00 | GRÓD PODEGRODZIE | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | ||
25.05.2024 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | ||
26.05.2024 | 11:00 | ULKS KORZENNA | POPRAD RYTRO | ||
26.05.2024 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | ZAWISZA ROŻNÓW | ||
25.05.2024 | 16:30 | KS ROPA | ZYNDRAM ŁĄCKO | ||
25.05.2024 | 17:00 | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | SOKÓŁ STARY SĄCZ | ||
25.05.2024 | 17:00 | LKS KOBYLANKA | AMATOR PASZYN | ||
Kolejka 24 | |||||
29.05.2024 | 18:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | POPRAD RYTRO | ||
30.05.2024 | 16:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | HART TĘGOBORZE | ||
29.05.2024 | 18:00 | KS ROPA | LKS ZAGÓRZANY | ||
30.05.2024 | 16:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | LKS KOBYLANKA | ||
29.05.2024 | 17:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | ||
29.05.2024 | 18:00 | AMATOR PASZYN | GRÓD PODEGRODZIE | ||
29.05.2024 | 18:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | ULKS KORZENNA | ||
Kolejka 25 | |||||
1.06.2024 | 18:00 | GRÓD PODEGRODZIE | ZAWISZA ROŻNÓW | ||
2.06.2024 | 11:00 | HART TĘGOBORZE | AMATOR PASZYN | ||
1.06.2024 | 17:00 | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | ||
1.06.2024 | 17:00 | LKS KOBYLANKA | KS ROPA | ||
2.06.2024 | 18:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | SOKÓŁ STARY SĄCZ | ||
2.06.2024 | 17:00 | LKS ZAGÓRZANY | POPRAD RYTRO | ||
2.06.2024 | 11:00 | ULKS KORZENNA | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | ||
Kolejka 26 | |||||
8.06.2024 | 17:00 | POPRAD RYTRO | LKS KOBYLANKA | ||
8.06.2024 | 17:00 | KS ROPA | GRÓD PODEGRODZIE | ||
8.06.2024 | 17:00 | SOKÓŁ STARY SĄCZ | LKS ZAGÓRZANY | ||
8.06.2024 | 17:00 | AMATOR PASZYN | ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA | ||
8.06.2024 | 17:00 | ZYNDRAM ŁĄCKO | BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ | ||
8.06.2024 | 17:00 | SKALNIK KAMIONKA WIELKA | ULKS KORZENNA | ||
8.06.2024 | 17:00 | ZAWISZA ROŻNÓW | HART TĘGOBORZE |