U-14. Powołania na turniej na Węgrzech

W dniach 13-15 czerwca Reprezentacja Małopolskiego Związku Piłki Nożnej U14 (rocznik 2009) weźmie udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim w miejscowości Győr, na Węgrzech.

Powołani zawodnicy (rocznik 2009):
Wisła Kraków
: Jakub Idziak, Dawid Tracz, Daniel Zdeb, Przemysław Gołąb, Bartosz Wajda, Oliwier Pławiński
MKS Cracovia: Michał Janiczak, Bartłomiej Zdzieszek
Dunajec Nowy Sącz: Filip Izworski
Sandecja Nowy Sącz: Kuba Bochniarz, Dominik Durlak, Łukasz Nowak, Mikołaj Opyd
Puszcza Niepołomice: Szymon Mendalski
Hutnik Kraków: Kacper Boratyński
APN Sportowiec Modlniczka: Filip Śpiewak
Limanovia Limanowa: Bartosz Groń
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Jakub Derus

Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię, obuwie na naturalną nawierzchnię, bramkarze dodatkowo rękawice), środki do higieny osobistej – ręcznik, klapki, żel pod prysznic.

Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenera: Cezary Zięba, tel. 727 694 312.

Zbiórka i wyjazd na turniej w dniu 13.06.2023 (wtorek) o godzinie 12:00, pod Szkołą Sportową Piłki Nożnej im. gen. Monda, Osiedle Szkolne 18, 31-977 Kraków.

V 4 Regional U-14 CUP – Győr 2023
Stadion: Alcufer Stadium, Győr-Gyirmót

Uczestnicy turnieju
Grupa A
Małopolski Związek Piłki Nożnej
West Slovak Football Association (ZsFZ)
Fejér FD (FFD)

Grupa B
South Moravia Football Association (JmKFS)
Bratislava Football Association (BFZ)
Győr FD (GyFD)

Terminarz turnieju (mecze 2×30 minut)
Środa, 14 czerwca 2023, grupa A
09.00 Małopolska – West Slovakia FA
11.00 Fejér FD – Małopolska
16.00 West Slovakia FA – Fejér FD
Środa, 14 czerwca 2023, grupa B
09.00 South Moravia FA – Bratislava FA
11.00 Győr FD – South Moravia FA
16.00 Bratislava FA – Győr FD

Finały: czwartek, 15 czerwca 2023
09.00 mecz o 5-6. miejsce (zespoły z 3. miejsca w grupie)
10.15 mecz o 3-4. miejsce (zespoły z 2. miejsca w grupies)
11.30 finał (zwycięzcy grup)
12.30 ceremonia zakończenia turnieju

Hits: 1109

To top