Turnieje orliczek: przypomnienie o terminach

W jesiennej ramówce widnieją po cztery turnieje orliczek w każdej z trzech grup, co w sierpniu br. ustaliła Komisja Piłkarstwa Kobiecego MZPN. Część turniejów już się odbyła, w pozostałych nie wszystkie mają gospodarza. W przypadku braku chętnych turniej w danym terminie się nie odbędzie.

E1 Orlik grupa 1 (AP Kmita Zabierzów, AP Przeciszów, Filkówka Barwałd, Skawa Jaroszowice, Radziszowianka)

1. turniej 11.09.2022, godz. 9:00 Radziszowianka
  2. turniej 25.09.2022, godz. 10:00 AP Przeciszów (boisko LKS Przeciszovia, ul. Podlesie 94)
  3. turniej 16.10.2022, godz. 10:00 Skawa Jaroszowice
  4. turniej 30.10.2022 brak gospodarza (Kmita lub Filkówka)

E1 Orlik grupa 2 (AZS UJ 1 Kraków, AZS UJ 2 Kraków, Football Success Academy Kraków, Podgórze Kraków, UKS Wisła Kraków)

1. turniej 10.09.2022, godz. 13:30 FSA Kraków
  2. turniej 24.09.2022 brak gospodarza
  3. turniej 8.10.2022 brak gospodarza (Podgórze lub Wisła)
  4. turniej 22.10.2022, godz. 12:15 Prądniczanka Kraków

E1 Orlik grupa 3 (AZS UJ 3 Kraków, UKS 3 Weronica Staszkówka, Starówka Nowy Sącz, Lubomir Wiśniowa, Respekt Myślenice)

1. turniej 11.09.2022, godz. 10:00 Tarnów
  2. turniej 25.09.2022, godz. 10:00 Starówka Nowy Sącz (boisko LKS Zawada, ul. Baczyńskiego 15, Nowy Sącz)
  3. turniej 1.10.2022, godz. 11:00 Respekt Myślenice
  4. turniej 9.10.2022, godz. 13:00 Lubomir Wiśniowa

ORLICZKI – główne zasady:

• Mecze na boiskach o wymiarach orlika, bramki 5×2 m, piłka nr 4, 6+1 zawodniczek, mecze 2×12 minut (w przypadku grupy 5-zespołowej czas można skrócić), przerwa 5 minut.
  • Mecze planowane są na dwóch boiskach jednocześnie.
  • Zmiany lotne.
  • W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zawodniczki urodzone w latach 2011-2014, uprawnione do gry (potwierdzone w systemie extranet).
  • Dokumenty meczowe: ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport) oraz karta zdrowia indywidualna z
  • aktualną zgodą lekarza (ważna na okres maksymalnie 12 miesięcy).
  • Podczas turniejów organizator zapewnia opiekę medyczną.
  • Organizator ponosi koszty związane z obsługą sędziowską.
Na zdjęciu górnym orliczki FSA Kraków, a na powyższym Wisły Kraków podczas ostatniego turnieju na obiekcie w Nowej Hucie. Fot. FSA (JD)