Komisje

Komisja Rewizyjna
Jerzy Chylewski 
(przewodniczący), Cezary Pańkowski (wiceprzewodniczący), Mieczysław Kępa (sekretarz), Zdzisław Bębenek, Janusz Kołacz, Andrzej Kuźma, Jerzy Mikołajczyk, Henryk Pazdur, Jerzy Sysło

Związkowa Komisja Odwoławcza
Marek Miarczyński (przewodniczący), Tomasz Adamczyk, Michał Burdajewicz, Jacek Gucwa (wiceprzewodniczący), Joanna Kowalska (wiceprzewodnicząca), Radosław Kowalski, Józef Król, Konrad Lembas, Bogusław Machynia, Łukasz Mnich, Paweł Przybyło, Jerzy Warchala, Mateusz Weredyński

Komisja ds. Licencji Klubowych
Jan Popiołek (przewodniczący), Stanisław Strug (Podokręg Limanowa) - wiceprzewodniczący, Joanna Ściepura (Podokręg Olkusz) - sekretarz, Jerzy Dudek (Podokręg Oświęcim), Tomasz Dudek (Kraków), Mariusz Gajewski (Kraków), Maciej Górka (Podokręg Myślenice), Bogusław Górnik (Podokręg Podhalański), Bogusław Klimek (Podokręg Nowy Sącz), Andrzej Kowal (Podokręg Chrzanów), Ryszard Łoś (Podokręg Żabno), Andrzej Maślanka (Podokręg Brzesko), Adam Niedziela (Podokręg Gorlice), Henryk Sochacki (Podokręg Wadowice), Andrzej Strumiński (Podokręg Wieliczka), Rafał Sysło (Podokręg Tarnów), Robert Wiej (Podokręg Bochnia)

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych
Mateusz Stankiewicz
(przewodniczący)

Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich
Józef Cichoń (przewodniczący), Tomasz Dudek, Bogusław Klimek, Jan Krupa, Józef Mamoń, Mirosław Nieć, Stanisław Pałamarczuk, Jan Popiołek, Bogdan Surówka, Marcin Tesarski, Maciej Wicherek, Tadeusz Zapiór

Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego
Artur Krzeszowiak (przewodniczący), Piotr Bukowiec, Justyna Dudek, Magdalena Gorzelany-Dziadkowiec (wiceprzewodnicząca), Beata Jewiarz, Wojciech Mróz, Mariusz Sałaciak, Katarzyna Sołtysińska

Komisja ds. Futsalu
Piotr Zawodny (przewodniczący), Mariusz Krupa (wiceprzewodniczący), Paweł Panuś (wiceprzewodniczący), Tomasz Chajdecki, Mieczysław Nowak, Sławomir Steczko, Adam Szumiec

Komisja Ekonomiczno–Finansowa
Andrzej Szmyt (przewodniczący), Tomasz Kulig, Przemysław Saładyga, Andrzej Strumiński

Komisja ds. Regulaminowo-Prawnych
Tomasz Ziarkowski (przewodniczący), Maciej Kowalski, Mirosław Szulc, Konrad Twardowski

Komisja Odznaczeń
Andrzej Strumiński (przewodniczący), Wiesław Biernat, Tomasz Dudek

Komisja ds. Licencji Trenerskich
Zdzisław Kapka
 (przewodniczący), Michał Królikowski, Krystian Pać (sekretarz), Krzysztof Szopa, Dariusz Wójtowicz

Zespół ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych MZPN
Zbigniew Krzysztyniak 
(przewodniczący), Wiesław Bobowski, Antoni Gawronek, Jan Gluc, Marek Hohenauer, Łukasz Krupa, Zbigniew Lustofin, Piotr Miśkowicz, Kazimierz Śliwiński

Zespół MZPN ds. Uzgadniania Projektów Budowy, Przebudowy oraz Modernizacji Stadionów Piłkarskich
Andrzej Palczewski (przewodniczący), Józef Cichoń, Jan Popiołek

Rzecznik Etyki MZPN -  

Rzecznik Ochrony Praw Związkowych MZPN -  Bartosz Ryt