Powołania do kadr MZPN (r. 2009, 2010) na mecze z Podkarpaciem

 

7 czerwca 2023 roku (środa), kadry Małopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrają mecze ostatniej 6. kolejki eliminacyjnej do turniejów finałowych chłopców – reprezentacja U-14 do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży), reprezentacja U-13 do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Przeciwnikiem naszych kadr będzie Podkarpacie. W drugiej parze Opole zagra ze Śląskiem.

Spotkania zostaną rozegrane w Krakowie, na stadionie Garbarni Kraków.
Drużyna U-14 mecz rozegra o godzinie 13:00, drużyna U-13 o godzinie 11:00.

Powołani zawodnicy (rocznik 2009):
Wisła Kraków: Jakub Idziak, Dawid Tracz, Daniel Zdeb, Przemysław Gołąb, Bartosz Wajda, Oliwier Pławiński
MKS Cracovia: Michał Janiczak, Bartłomiej Zdzieszek, Kajetan Feliks
Dunajec Nowy Sącz: Filip Izworski
Sandecja Nowy Sącz: Kuba Bochniarz, Dominik Durlak
Garbarnia Kraków: Mateusz Porębski, Filip Puchała
Puszcza Niepołomice: Szymon Mendalski
Hutnik Kraków: Kacper Boratyński
APN Sportowiec Modlniczka: Filip Śpiewak

Zawodnicy rezerwowi:
Dunajec Nowy Sącz: Jan Korzeniowski
Limanovia Limanowa: Bartosz Groń
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Jakub Derus
Garbarnia Kraków: Maciej Pacia
MKS Cracovia: Jan Kubat

Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię, obuwie na naturalną nawierzchnię, bramkarze dodatkowo rękawice), środki do higieny osobistej – ręcznik, klapki, żel pod prysznic.

Obecność zawodników jest obowiązkowa. Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów: Bartosz Bąk tel. 693 119 739 lub Cezary Zięba tel. 727 694 312.

Powołani zawodnicy (rocznik 2010):
Wisła Kraków: Michał Kokoszka, Szymon Koładka, Kacper Kopijka, Tymoteusz Leśniak, Bartosz Przybyłko, Michał Sobociński-Prokop, Mateusz Surma, Tymon Wąchocki
AM Cracovia: Filip Kwiecień, Wojciech Szuber
MKS Cracovia: Tobiasz Bzdyl, Igor Szwajdych
Sandecja Nowy Sącz: Michał Badowski, Hubert Olejarz
Limanovia Limanowa: Witold Mrożek
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Dawid Szpotan

Każdy z powołanych graczy musi posiadać: dokument tożsamości, ksero ważnych badań lekarskich, sprzęt sportowy (strój piłkarski dopasowany do warunków atmosferycznych, getry, ochraniacze, obuwie na sztuczną nawierzchnię, obuwie na naturalną nawierzchnię, bramkarze dodatkowo rękawice), środki do higieny osobistej – ręcznik, klapki, żel pod prysznic.

Wszelkie nieobecności proszę niezwłocznie zgłaszać do trenerów: Mateusz Ząbczyk tel. 515 353 989, Krystian Żakowicz tel. 537 109 664.

Zbiórka na mecz eliminacyjny oraz zgrupowanie przedmeczowe w dniu 5.06.2023 (poniedziałek) o godzinie 19:30, w Ośrodku Wypoczynkowym ELA, ul. Kręta 13a, Rabka-Zdrój 34-700.

Aktualne tabele po meczach w Lublińcu:

U-13

1. Podkarpacki ZPN 5 11 8-4
2. Śląski ZPN 5 7 11-9
3. Małopolski ZPN 5 6 11-10
4. Opolski ZPN 5 4 7-13

 

U-14

1. Małopolski ZPN 5 10 9-5
2. Śląski ZPN 5 9 8-8
3. Podkarpacki ZPN 5 7 11-9
4. Opolski ZPN 5 3 6-12

Hits: 1401

To top