MAŁOPOLSKI WEEKEND. Cracovia na szóstkę!

Paweł Jaroszyński strzelił dla Cracovii dwa gole w meczu z Radomiakiem. Fot. Grzegorz Wajda

Ekstraklasa wznowiła rozgrywki i już na początek Cracovia rozgromiła Radomiak 6-0!

Goście ułatwili “Pasom” zadanie, bo już w 2. minucie czerwoną kartkę zobaczył Rocha za brutalny faul na Sokołowskim. Krakowianie uzyskali dużą przewagę, a przy tym zademonstrowali świetną skuteczność. Festiwal bramkowy zaczął i zakończył Paweł Jaroszyński.

W przerwie spotkania Stefan Majewski został uroczyście pożegnany przez panią Elżbietę Filipiak i nowego prezesa Cracovii Mateusza Drożdża.

Pechowo punkt(y) straciła Puszcza, która w Mielcu prowadziła do 82. minuty, a w doliczonym czasie rywale strzelili zwycięskiego gola…