MAŁOPOLSKA ZIMA. Znamy 53 finalistów

MAŁOPOLSKA ZIMA, czyli Halowe Mistrzostwa Małopolski orlików, młodzików, młodziczek i trampkarek wkraczają w decydującą fazę. Znamy już wszystkich finalistów!

Finały zostaną rozegrane między 27 a 30 grudnia w Krakowie, w hali Tramwaju ze sztuczną murawą, pod balonem, ul. Praska 61A. Wezmą w nich udział mistrzowie 15 Podokręgów MZPN (z Krakowa dwie drużyny), czyli po 16 zespołów orlików i młodzików. Na liście rozgrywek dziewcząt znajduje się w sumie 21 zespołów.

Jutro w siedzibie MZPN w Krakowie przeprowadzone zostanie losowanie grup finałowych, jutro też podamy terminarz gier i regulamin finałów.

Finały zostaną rozegrane w następujących terminach:
Środa, 27 grudnia 2023, godz. 8-20
Eliminacje turnieju młodzików w 4 grupach (8-11, 11-14, 14-17, 17-20)
Czwartek, 28 grudnia, godz. 11-17
Eliminacje turnieju orlików w 4 grupach (11-14, 14-17)
Piątek, 29 grudnia, godz. 9-19
Finały turnieju młodziczek, godz. 9-14
Finały turnieju trampkarek, godz. 14-19
Sobota, 30 grudnia, godz. 9-18
Finały turnieju młodzików z udziałem 6 zespołów, godz. 9-14
Finały turnieju orlików z udziałem 8 zespołów, godz. 14-18

Do finałów MAŁOPOLSKIEJ ZIMY awansowali:
Młodzicy
BOCHNIA: MOSiR Bochnia
BRZESKO: Champions Brzesko
CHRZANÓW: AP 21 Chrzanów
GORLICE: Aserekteam Gorlice
KRAKÓW: Garbarnia Kraków, Radziszowianka Radziszów
LIMANOWA: MKS Limanowa
MYŚLENICE: Pcimianka Pcim
NOWY SĄCZ: Poprad Rytro
OLKUSZ: WAP Młodzi Przebojem Wolbrom
OŚWIĘCIM: MKP Unia Oświęcim
PODHALE: AP MasterKids Skawa
TARNÓW: ZKS Unia Tarnów
WADOWICE: AP Progress Andrychów
WIELICZKA: Szkoła Futbolu Staniątki
ŻABNO: Football Academy Dąbrowa Tarnowska

Orliki
BOCHNIA: Błękitni Krzeczów
BRZESKO: Canpack Okocimski Brzesko
CHRZANÓW: MKS Fablok Chrzanów
GORLICE: Aserekteam Gorlice
KRAKÓW: AM Cracovia, Błękitni Modlnica
LIMANOWA: AP Mam Talent Limanowa
MYŚLENICE: Orzeł Myślenice
NOWY SĄCZ: Barciczanka Barcice
OLKUSZ: Champions Miechów
OŚWIĘCIM: Football Project Niwa Nowa Wieś
PODHALE: Jordan Jordanów
TARNÓW: ZKS Unia Tarnów SMS
WADOWICE: PUKS Karol Wadowice
WIELICZKA: FC Gwarek Wieliczka
ŻABNO: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

TRAMPKARKI (11)
AP CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
AP Przeciszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Filkówka Barwałd Średni
FSA Kraków
Pogorzanka Pogorzyce
Radziszowianka (wycofała się)
Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz
Targowianka Targowisko
WAP – Młodzi przebojem Wolbrom
Wisła Kraków Women

MŁODZICZKI (10)
AP CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
AP Champions Miechów
AP MKS Trzebinia
AP Przeciszów
FSA Kraków
Radziszowianka (wycofała się)
Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz
Targowianka Targowisko
WAP – Młodzi przebojem Wolbrom
Wisła Kraków Women

Hits: 1457

To top