MAŁOPOLSKA ZIMA, Wadowice: Awans Beskidu i Kalwarianki

Zakończyła się rywalizacja drużyn Podokręgu MZPN Wadowice w ramach MAŁOPOLSKIEJ ZIMY. Awans do wojewódzkiego turnieju finałowego wywalczyli młodzicy Beskidu Andrychów i trampkarze Kalwarianki Kalwaria Zbrzydowska.

W kategorii młodzik uczestniczyły łącznie 32 zespoły (320 zawodników), które zostały podzielone na pięć grup eliminacyjnych. 3 grudnia rozegrany został finałowy turniej z udziałem zwycięzców grup i zespołu z 2. miejsca z najwyższą ilością punktów. W finale Beskid wygrał w decydującym meczu z Jałowcem Stryszawa 2-1, zamując 1. lokatę.

W kategorii trampkarz w eliminacjach uczestniczyło 20 zespołów (200 zawodników) podzielonych na 3 grupy. 4 grudnia rozegrany został finałowy turniej z udziałem mistrzów i wicemistrzów poszczególnych grup. Turniej zakończył się zwycięstwem Kalwarianki, która wygrała wszystkie 5 meczów.

Wszystkie drużyny biorące udział w turniejach finałowych otrzymały pamiątkowe puchary oraz piłki meczowe, które zostały wręczone przez członków zarządu Podokręgu Wadowice.
Turnieje finałowe odbyły się w hali w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jałowiec Stryszawa – Beskid Andrychów 1-2

Kolejność: 1. Beskid Andrychów 12 pkt (11-6), 2. Jałowiec Stryszawa 12 (16-5), 3. Progress Andrychów 10 (18-4), 4. Skawa Wadowice 7 (6-9), 5. Huragan Inwałd 3 (5-14), 6. Cedron Brody 0 (2-20).

Progress Andrychów – Zaskawianka Wadowice 2-1

Kolejność: 1. Kalwarianka I Kalwaria Zebrzydowska 15 pkt (14-1), 2. Progress Andrychów 8 (6-5), 3. Karol Wadowice 8 (5-4), 4. Kalwarianka II 7 (8-7), 5. Skawa Wadowice 3 (6-12), 6. Zaskawianka Wadowice 1 (3-13).