MAŁOPOLSKA ZIMA w Gorlicach: Awans Łużnej i Ropy

W sobotę, 10 grudnia, w hali SP nr 1 w Gorlicach odbyły się halowe turnieje trampkarzy i młodzików o mistrzostwo Podokręgu MZPN Gorlice, będące zarazem eliminacjami do finałów wojewódzkich MAŁOPOLSKIEJ ZIMY. Rywalizację trampkarzy wygrał LKS Łużna, a wśród młodzików triumfowała BAP Ropa.

Na koniec obu turniejów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczył prezes Podokręgu MZPN Gorlice Waldemar Pyznar.

TRAMPKARZE
Eliminacje
Grupa A:
Glinik I – Biecz 1-1, Uście Gorlickie – Ropa 0-2, Glinik I – Łużna 0-1, Biecz – Uście Gorlickie 1-0, Ropa – Łużna 3-0, Glinik I – Uście Gorlickie 2-0, Biecz – Łużna 1-2, Glinik I – Ropa 0-2, Uście Gorlickie – Łużna 0-1, Biecz – Ropa 0-3.
Kolejność: 1. KS Ropa, 2. LKS Łużna, 3. Podhalanin Biecz, 4. GKS Glinik I Gorlice, 5. LKS Uście Gorlickie.
Grupa B: Glinik II – Sękowa 1-0, Szymbark – Szalowa 1-2, Glinik II – Bobowa 3-0, Sękowa – Szymbark 0-1, Szalowa – Bobowa 0-0, Glinik II – Szymbark 1-2, Sękowa – Bobowa 0-0, Glinik II – Szalowa 0-0, Szymbark – Bobowa 0-0, Sękowa – Szalowa 0-0.
Kolejność: 1. LKS Szymbark, 2. GKS Glinik II Gorlice, 3. Respekt Szalowa, 4. KS Bobowa, 5. LKS Ogień Sękowa.
Półfinały
KS Ropa – GKS Glinik II Gorlice 0-0, karne 3-4
LKS Łużna – LKS Szymbark 2-0
O 3. miejsce: KS Ropa – LKS Szymbark 5-0
O 1. miejsce: GKS Glinik II Gorlice – LKS Łużna 0-0, karne 1-3
Końcowa kolejność turnieju:

  1. LKS Łużna
  2. GKS Glinik II Gorlice
  3. KS Ropa
  4. LKS Szymbark
    5-10. Podhalanin Biecz, Respekt Szalowa, GKS Glinik I Gorlice, KS Bobowa, LKS Uście Gorlickie, LKS Ogień Sękowa

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Szymon Rządca (LKS Łużna)
Najlepszy bramkarz: Kacper Dziki (GKS Glinik II Gorlice)
Król strzelców: Szymon Stachurski (KS Ropa)

Trampkarze LKS Łużna

MŁODZIKI
Eliminacje
Grupa A:
Sękowa – Glinik I 1-5, Bobowa – Szymbark 0-1, Sękowa – Bobowa 0-0, Glinik I – Szymbark 5-1, Sękowa – Szymbark 0-1, Glinik I – Bobowa 4-0.
Kolejność: 1. GKS Glinik I Gorlice, 2. LKS Szymbark, 3. LKS Sękowa, 4. KS Bobowa.
Grupa B: BAP Ropa – Glinik II 5-0, Aserekteam – Biecz 0-1, BAP Ropa – Aserekteam 3-0, Glinik II – Biecz 0-2, BAP Ropa – Biecz 4-1, Glinik II – Aserekteam 0-0.
Kolejność: 1. BAP Ropa, 2. Podhalanin Biecz, 3. AP Aserekteam, 4. GKS Glinik II Gorlice.
Półfinały
GKS Glinik I Gorlice – Podhalanin Biecz 3-1
LKS Szymbark – BAP Ropa 0-3
O 3. miejsce: Podhalanin Biecz – LKS Szymbark 3-0
O 1. miejsce: GKS Glinik I Gorlice – BAP Ropa 1-2
Końcowa kolejność turnieju:

  1. BAP Ropa
  2. GKS Glinik I Gorlice
  3. Podhalanin Biecz
  4. LKS Szymbark
    5-8. GKS Glinik II Gorlice, AP Aserekteam, KS Bobowa, LKS Ogień Sękowa

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Wiktor Święs (BAP Ropa)
Najlepszy bramkarz: Tomasz Nosek (Podhalanin Biecz)
Król strzelców: Miłosz Styrczula (Glinik Gorlice)

Mecze trwały po 12 minut, zespoły liczyły 5 zawodników (4+1).

Młodziki Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej Ropa

podokreggorlice.pl

GALERIA TURNIEJU TRAMPKARZY

GALERIA TURNIEJU MŁODZIKÓW

Hits: 14

To top