MAŁOPOLSKA ZIMA. Losowanie grup finałowych

Dziś w siedzibie MZPN w Krakowie odbyło się losowanie grup finałowych turnieju MAŁOPOLSKA ZIMA. W przyszłym tygodniu w halowych mistrzostwach województwa na sztucznej trawie rywalizować będzie 16 drużyn młodzików i 16 drużyn trampkarzy, wyłonionych w eliminacjach Podokręgów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Finały zostaną rozegrane w następujących terminach:
Wtorek, 27 grudnia 2022, godz. 8-20

Eliminacje turnieju młodzików w 4 grupach
Środa, 28 grudnia, godz. 8-20
Eliminacje turnieju trampkarzy w 4 grupach
Czwartek, 29 grudnia, godz. 9-13.30
Finały turnieju młodzików z udziałem 6 zespołów (mistrzowie 4 grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem)
Piątek, 30 grudnia, godz. 9-13.30
Finały turnieju trampkarzy z udziałem 6 zespołów (mistrzowie 4 grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem)

W losowaniu grup pomagała nam p. Małgorzata z dz. księgowości MZPN. Zarówno wśród młodzików, jak i trampkarzy rozstawione zostały cztery zespoły, stojące najwyżej w rankingu jesiennych rozgrywek trawiastych w Małopolsce.

Wyniki losowania grup finałowych:
Młodzicy

GRUPA A (27.12.2022, godz. 8-11)
KRAKÓW: Hutnik Kraków
WIELICZKA: Piast Łapanów
BOCHNIA: MOSiR Bochnia
WADOWICE: Beskid Andrychów
GRUPA B (27.12.2022, godz. 11-14)
LIMANOWA: Limanovia Limanowa
OŚWIĘCIM: Unia Oświęcim
GORLICE: Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa
PODHALE: Lubań Tylmanowa
GRUPA C (27.12.2022, godz. 14-17)
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
BRZESKO: Canpack Okocimski Brzesko
OLKUSZ: Pogoń Miechów
ŻABNO: Szkółka Piłkarska Olesno
GRUPA D (27.12.2022, godz. 17-20)
TARNÓW: Unia Tarnów
CHRZANÓW: Akademia Piłkarska 21 Chrzanów
MYŚLENICE: Orzeł Myślenice
KRAKÓW: Krakus Nowa Huta

Trampkarze
GRUPA A (28.12.2022, godz. 8-11)
KRAKÓW: Wisła Kraków
CHRZANÓW: Akademia Piłkarska 21 Chrzanów
MYŚLENICE: Orzeł Myślenice
OLKUSZ: Champions Miechów
GRUPA B (28.12.2022, godz. 11-14)
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
PODHALE: Jarmuta Szczawnica
KRAKÓW: Pogoń Kraków
TARNÓW: Dunajec Zakliczyn
GRUPA C (28.12.2022, godz. 14-17)
OŚWIĘCIM: Unia Oświęcim
WADOWICE: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
GORLICE: LKS Łużna
ŻABNO: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
GRUPA D (28.12.2022, godz. 17-20)
LIMANOWA: Limanovia Limanowa
BRZESKO: Canpack Okocimski Brzesko
WIELICZKA: Górnik Wieliczka
BOCHNIA: MOSiR Bochnia

Turniej odbywać się będzie w na sztucznej murawie pod balonem na obiekcie Tramwaju Kraków, ul. Praska 61A. Mecze w grupach w wymiarze 25 minut, bramki 5×2 m. Drużyna liczy maks. 12 zawodników, na boisku występuje 7 (6+1) w trampkarzach i 8 (7+1) w młodzikach.
Organizatorem turnieju jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Regulamin MAŁOPOLSKIEJ ZIMY – finały

Lista zgłoszeń

Harmonogram turnieju młodzików w grupach finałowych – TUTAJ

Harmonogram turnieju trampkarzy w grupach finałowych – TUTAJ

Tak zostały wylosowane grupy w młodzikach
A tak w trampkarzach

Hits: 26

To top