MAŁOPOLSKA ZIMA. Czas na finały!

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia turnieju MAŁOPOLSKA ZIMA. Od wtorku do piątku w halowych mistrzostwach województwa na sztucznej trawie rywalizować będzie 16 drużyn młodzików i 16 drużyn trampkarzy, wyłonionych w eliminacjach Podokręgów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Finały zostaną rozegrane w następujących terminach:
Wtorek, 27 grudnia 2022, godz. 8-20
Eliminacje turnieju młodzików w 4 grupach
Środa, 28 grudnia, godz. 8-20
Eliminacje turnieju trampkarzy w 4 grupach
Czwartek, 29 grudnia, godz. 9-13.30
Finały turnieju młodzików z udziałem 6 zespołów (mistrzowie 4 grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem)
Piątek, 30 grudnia, godz. 9-13.30
Finały turnieju trampkarzy z udziałem 6 zespołów (mistrzowie 4 grup i 2 drużyny z 2. miejsca z najlepszym bilansem)

Wyniki losowania grup finałowych:
Młodzicy

GRUPA A (27.12.2022, godz. 8-11)
KRAKÓW: Hutnik Kraków
WIELICZKA: Piast Łapanów
BOCHNIA: MOSiR Bochnia
WADOWICE: Beskid Andrychów
GRUPA B (27.12.2022, godz. 11-14)
LIMANOWA: Limanovia Limanowa
OŚWIĘCIM: Unia Oświęcim
GORLICE: Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa
PODHALE: Lubań Tylmanowa
GRUPA C (27.12.2022, godz. 14-17)
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
BRZESKO: Canpack Okocimski Brzesko
OLKUSZ: Pogoń Miechów
ŻABNO: Szkółka Piłkarska Olesno
GRUPA D (27.12.2022, godz. 17-20)
TARNÓW: Unia Tarnów
CHRZANÓW: Akademia Piłkarska 21 Chrzanów
MYŚLENICE: Orzeł Myślenice
KRAKÓW: Krakus Nowa Huta

MAŁOPOLSKA ZIMA 2022
Harmonogram gier w grupach finałowych
Młodzicy, 27.12.2022

Grupa A
08.00 Hutnik Kraków – Beskid Andrychów
08.30 Piast Łapanów – MOSiR Bochnia
09.00 Beskid Andrychów – MOSiR Bochnia
09.30 Piast Łapanów – Hutnik Kraków
10.00 Beskid Andrychów – Piast Łapanów
10.30 MOSiR Bochnia – Hutnik Kraków
Grupa B
11.00 Limanovia Limanowa – Lubań Tylmanowa
11.30 Unia Oświęcim – Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa
12.00 Lubań Tylmanowa – BAP Ropa
12.30 Unia Oświęcim – Limanovia
13.00 Lubań Tylmanowa – Unia Oświęcim
13.30 BAP Ropa – Limanovia
Grupa C
14.00 Sandecja Nowy Sącz – Szkółka Piłkarska Olesno
14.30 Canpack Okocimski Brzesko – Pogoń Miechów
15.00 SP Olesno – Pogoń Miechów
15.30 Canpack Okocimski Brzesko – Sandecja Nowy Sącz
16.00 SP Olesno – Canpack Okocimski Brzesko
16.30 Pogoń Miechów – Sandecja Nowy Sącz
Grupa D
17.00 Unia Tarnów – Krakus Nowa Huta
17.30 AP 21 Chrzanów – Orzeł Myślenice
18.00 Krakus Nowa Huta – Orzeł Myślenice
18.30 AP 21 Chrzanów – Unia Tarnów
19.00 Krakus Nowa Huta – AP 21 Chrzanów
19.30 Orzeł Myślenice – Unia Tarnów

Wyniki losowania grup finałowych, trampkarze:
GRUPA A (28.12.2022, godz. 8-11)
KRAKÓW: Wisła Kraków
CHRZANÓW: Akademia Piłkarska 21 Chrzanów
MYŚLENICE: Orzeł Myślenice
OLKUSZ: Champions Miechów
GRUPA B (28.12.2022, godz. 11-14)
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
PODHALE: Jarmuta Szczawnica
KRAKÓW: Pogoń Kraków
TARNÓW: Dunajec Zakliczyn
GRUPA C (28.12.2022, godz. 14-17)
OŚWIĘCIM: Unia Oświęcim
WADOWICE: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
GORLICE: LKS Łużna
ŻABNO: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
GRUPA D (28.12.2022, godz. 17-20)
LIMANOWA: Limanovia Limanowa
BRZESKO: Canpack Okocimski Brzesko
WIELICZKA: Górnik Wieliczka
BOCHNIA: MOSiR Bochnia

MAŁOPOLSKA ZIMA 2022
Harmonogram gier w grupach finałowych

Trampkarze, 28.12.2022
Grupa A

08.00 Wisła Kraków – Champions Miechów
08.30 AP 21 Chrzanów – Orzeł Myślenice
09.00 Champions Miechów – Orzeł Myślenice
09.30 AP 21 Chrzanów – Wisła Kraków
10.00 Champions Miechów – AP 21 Chrzanów
10.30 Orzeł Myślenice – Wisła Kraków
Grupa B
11.00 Sandecja Nowy Sącz – Dunajec Zakliczyn
11.30 Jarmuta Szczawnica – Pogoń Kraków
12.00 Dunajec Zakliczyn – Pogoń Kraków
12.30 Jarmuta Szczawnica – Sandecja Nowy Sącz
13.00 Dunajec Zakliczyn – Jarmuta Szczawnica
13.30 Pogoń Kraków – Sandecja Nowy Sącz
Grupa C
14.00 Unia Oświęcim – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
14.30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – LKS Łużna
15.00 Dąbrovia – LKS Łużna
15.30 Kalwarianka – Unia Oświęcim
16.00 Dąbrovia – Kalwarianka
16.30 LKS Łużna – Unia Oświęcim
Grupa D
17.00 Limanovia Limanowa – MOSiR Bochnia
17.30 Canpack Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka
18.00 MOSiR Bochnia – Górnik Wieliczka
18.30 Canpack Okocimski Brzesko – Limanovia
19.00 MOSiR Bochnia – Canpack Okocimski Brzesko
19.30 Górnik Wieliczka – Limanovia

Turniej odbywać się będzie na sztucznej murawie pod balonem na obiekcie Tramwaju Kraków, ul. Praska 61A. Mecze w grupach w wymiarze 25 minut, bramki 5×2 m. Drużyna liczy maks. 12 zawodników, na boisku występuje 7 (6+1) w trampkarzach i 8 (7+1) w młodzikach. Uwaga: obowiązuje obuwie turfy lub halówki.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale i upominki rzeczowe, najlepsi puchary i statuetki, zapewniamy także catering.
Organizatorem turnieju jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Regulamin MAŁOPOLSKIEJ ZIMY, finały

Lista zgłoszeń

Harmonogram turnieju młodzików w grupach finałowych – TUTAJ

Harmonogram turnieju trampkarzy w grupach finałowych – TUTAJ

Hits: 22

To top