Kraków: C2 Trampkarz "Mlodszy Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Węgrzce 7 21 60:6 7 0 0 4 12 28:2 4 0 0 3 9 32:4 3 0 0
2 Skała 2004 7 18 53:27 6 0 1 3 9 30:13 3 0 0 4 9 23:14 3 0 1
3 Orzeł Iwanowice 7 15 39:19 5 0 2 4 12 30:10 4 0 0 3 3 9:9 1 0 2
4 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 7 10 27:38 3 1 3 3 3 9:29 1 0 2 4 7 18:9 2 1 1
5 Błękitni Modlnica 7 9 27:24 3 0 4 4 6 19:14 2 0 2 3 3 8:10 1 0 2
6 Kosynierzy Łuczyce 7 5 30:47 1 2 4 3 1 5:17 0 1 2 4 4 25:30 1 1 2
7 Jedynka Krzeszowice 7 4 14:43 1 1 5 4 4 13:17 1 1 2 3 0 1:26 0 0 3
8 JKS Zelków 7 0 11:57 0 0 7 3 0 4:21 0 0 3 4 0 7:36 0 0 4


I etap - zakończenie w dniu 2021-10-10
II etap - rewanże w grupie awams (1m-4m) i szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-10-23/24, 2021-10-30/31, 2021-11-06/07
Walkowery:
Mecz z 2021-09-04, JKS Zelków – AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 0:8 (na boisku 2:8), nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gospodarzy.
Mecz JKS Zelków - Skała 2004 zweryfikowany jako 0-3 z powodu niestawienia się di gry ekipy gospodarzy
Mecz JKS Zelków - Skala 2004 zweryfikowany jako 0-3 walkower na korzyść Skała 2004 z powodu niestawienia się do gry zespołu gospodarzy
Mecz z dnia 14.09.21 Kosynierzy Łuczyce - Błękitni Modlnica zweryfikowany jako 3-0 po ponownym rozpatrzeniu na wniosek klubu postanowił przywrócić wynik z boiska 0-4 na korzyść Błękitnych z powodu nałożenia kary finansowej WD MZPN za drugi brak trenera dotyczącego tego meczu.
Mecz z dnia 02.10.2021 Błękitni Modlnica - Jedynka Krzeszowice zweryfikowany 3-0 wo na korzyść Błękitni Modlnica z powodu zapowiedzianego niestawienia się do zawodów drużyny gości.
Mecz z dnia 09.10.2021 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice - Błękitni Modlnica zweryfikowany 3-0 wo na korzyść AMP z powodu zapowiedzianego niestawienia się do gry gości



kolejka 1:
1 TS Węgrzce 3:0 JKS Zelków 2021-09-2113:09
2 Orzeł Iwanowice 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0817:30
3 Błękitni Modlnica 3:5 Skała 2004 2021-09-0917:30
4 Jedynka Krzeszowice 0:3 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1517:30
kolejka 2:
5 JKS Zelków 0:8 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0411:00
6 Skała 2004 8:1 Jedynka Krzeszowice 2021-09-0409:00
7 Kosynierzy Łuczyce 0:4 Błękitni Modlnica 2021-09-1416:30
8 TS Węgrzce 4:0 Orzeł Iwanowice 2021-09-2217:00
kolejka 3:
9 Orzeł Iwanowice 13:1 JKS Zelków 2021-09-1217:30
10 Błękitni Modlnica 2:7 TS Węgrzce 2021-09-1213:30
11 Jedynka Krzeszowice 4:4 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1217:00
12 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 5:13 Skała 2004 2021-09-1210:00
kolejka 4:
13 JKS Zelków 0:3 Skała 2004 2021-09-1812:00
14 Kosynierzy Łuczyce 4:4 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1811:00
15 TS Węgrzce 15:0 Jedynka Krzeszowice 2021-10-0516:30
16 Orzeł Iwanowice 7:4 Błękitni Modlnica 2021-10-1216:00
kolejka 5:
17 Błękitni Modlnica 11:2 JKS Zelków 2021-09-2613:00
18 Jedynka Krzeszowice 0:6 Orzeł Iwanowice 2021-09-2617:00
19 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 1:16 TS Węgrzce 2021-09-2612:00
20 Skała 2004 17:9 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-2609:00
kolejka 6:
21 JKS Zelków 4:10 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-1610:00
22 TS Węgrzce 6:2 Skała 2004 2021-10-0313:00
23 Orzeł Iwanowice 5:3 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0210:00
24 Błękitni Modlnica 3:0 Jedynka Krzeszowice 2021-10-0213:30
kolejka 7:
25 Jedynka Krzeszowice 9:4 JKS Zelków 2021-10-1016:00
26 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 3:0 Błękitni Modlnica 2021-10-0910:00
27 Skała 2004 5:3 Orzeł Iwanowice 2021-10-0816:30
28 Kosynierzy Łuczyce 1:9 TS Węgrzce 2021-10-1012:00