Kraków: C2 Trampkarz (RW) "Młodszy I Liga"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita Zabierzów 3 9 28:0 3 0 0 2 6 17:0 2 0 0 1 3 11:0 1 0 0
2 Błękitni Modlnica 2 6 12:4 2 0 0 1 3 8:4 1 0 0 1 3 4:0 1 0 0
3 Libertów 3 6 12:13 2 0 1 2 3 9:11 1 0 1 1 3 3:2 1 0 0
4 Borkowianka Borek Szlachecki 3 6 7:10 2 0 1 1 3 2:0 1 0 0 2 3 5:10 1 0 1
5 Skała 2004 3 6 26:12 2 0 1 1 3 3:2 1 0 0 2 3 23:10 1 0 1
6 Piliczanka Pilica 3 3 13:7 1 0 2 2 3 11:4 1 0 1 1 0 2:3 0 0 1
7 Orzeł Bębło 4 3 5:17 1 0 3 2 3 5:5 1 0 1 2 0 0:12 0 0 2
8 Jedynka Krzeszowice 4 3 8:33 1 0 3 2 0 5:24 0 0 2 2 3 3:9 1 0 1
9 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Wisła Jeziorzany 3 0 2:17 0 0 3 1 0 0:3 0 0 1 2 0 2:14 0 0 2



2021-03-23 Sportowiec Modlniczka - rezygnacja
Walkowery:
2021-05-02 mecz Wisła Jeziorzany - Jedynka Krzeszowice 0:3 (na boisku 1:1), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy



kolejka 1:
1 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
2 Libertów Wisła Jeziorzany 2021-06-12
3 AP Kmita Zabierzów Skała 2004 2021-06-1211:15
4 Orzeł Bębło Błękitni Modlnica 2021-06-1310:00
5 Jedynka Krzeszowice Piliczanka Pilica 2021-06-12
kolejka 2:
6 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Piliczanka Pilica -
7 Błękitni Modlnica Jedynka Krzeszowice 2021-06-19
8 Skała 2004 Orzeł Bębło 2021-06-19
9 Wisła Jeziorzany AP Kmita Zabierzów 2021-06-2012:00
10 Borkowianka Borek Szlachecki Libertów 2021-06-19
kolejka 3:
11 Libertów Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
12 AP Kmita Zabierzów 7:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-04-2413:30
13 Orzeł Bębło 3:2 Wisła Jeziorzany 2021-04-2511:00
14 Jedynka Krzeszowice 2:19 Skała 2004 2021-04-2412:00
15 Piliczanka Pilica 0:4 Błękitni Modlnica 2021-04-2409:00
kolejka 4:
16 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Błękitni Modlnica -
17 Skała 2004 3:2 Piliczanka Pilica 2021-05-0209:00
18 Wisła Jeziorzany 0:3 Jedynka Krzeszowice 2021-05-0212:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 2:0 Orzeł Bębło 2021-05-0211:00
20 Libertów 0:11 AP Kmita Zabierzów 2021-04-3018:30
kolejka 5:
21 AP Kmita Zabierzów Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
22 Orzeł Bębło 2:3 Libertów 2021-05-0910:30
23 Jedynka Krzeszowice 3:5 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-0812:00
24 Piliczanka Pilica 11:0 Wisła Jeziorzany 2021-05-0912:00
25 Błękitni Modlnica 8:4 Skała 2004 2021-05-0909:30
kolejka 6:
26 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Skała 2004 -
27 Wisła Jeziorzany Błękitni Modlnica 2021-05-1612:00
28 Borkowianka Borek Szlachecki Piliczanka Pilica 2021-05-1610:00
29 Libertów 9:0 Jedynka Krzeszowice 2021-05-1510:30
30 AP Kmita Zabierzów 10:0 Orzeł Bębło 2021-05-1509:45
kolejka 7:
31 Orzeł Bębło Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
32 Jedynka Krzeszowice AP Kmita Zabierzów 2021-05-2212:00
33 Piliczanka Pilica Libertów 2021-05-2312:00
34 Błękitni Modlnica Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-2215:15
35 Skała 2004 Wisła Jeziorzany 2021-05-2311:30
kolejka 8:
36 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Wisła Jeziorzany 2021-05-3012:00
37 Borkowianka Borek Szlachecki Skała 2004 2021-05-3009:00
38 Libertów Błękitni Modlnica 2021-05-2909:45
39 AP Kmita Zabierzów Piliczanka Pilica 2021-05-2913:15
40 Orzeł Bębło Jedynka Krzeszowice 2021-05-2917:00
kolejka 9:
41 Jedynka Krzeszowice Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
42 Piliczanka Pilica Orzeł Bębło 2021-06-05
43 Błękitni Modlnica AP Kmita Zabierzów 2021-06-05
44 Skała 2004 Libertów 2021-06-05
45 Wisła Jeziorzany Borkowianka Borek Szlachecki 2021-06-0612:00