II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Unia II Tarnów 12 25 40:27 8 1 3 6 13 19:15 4 1 1 6 12 21:12 4 0 2
2 Tarnovia Tarnów 12 23 56:26 7 2 3 5 11 27:8 3 2 0 7 12 29:18 4 0 3
3 MOSiR Bochnia 12 23 46:19 7 2 3 6 13 23:11 4 1 1 6 10 23:8 3 1 2
4 NKP Podhale Nowy Targ 11 20 32:20 6 2 3 5 12 14:5 4 0 1 6 8 18:15 2 2 2
5 Westovia Tarnów 12 19 41:35 6 1 5 7 15 27:18 5 0 2 5 4 14:17 1 1 3
6 CANPACK Okocimski II Brzesko 11 18 29:35 6 0 5 5 6 9:13 2 0 3 6 12 20:22 4 0 2
7 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 11 6 26:43 2 0 9 6 3 14:24 1 0 5 5 3 12:19 1 0 4
8 AP Respect Szalowa 11 0 11:76 0 0 11 6 0 8:46 0 0 6 5 0 3:30 0 0 5

10 lutego 2022 r. Fundacja Górnik Tarnów zrezygnowała z wiosennych występów; jej miejsce zajmie UKS Westovia Tarnów, która zajęła 3. miejsce w klasie okręgowej Tarnów. Mecz 9. kolejki z 7 maja br. Unia II Tarnów - Beskidzka Akademia Piłkarska odwołany; goście poinformowali, że nie przyjadą do Tarnowa z uwagi na choroby i kontuzje (walkower 3-0 na korzyść Unii II). Mecz 9. kolejki Okocimski II Brzesko - AP Respekt Szalowa z 7.05.2022 nie odbył się, bowiem goście nie stawili się na zawody (walkower 3-0)



kolejka 1:
1 NKP Podhale Nowy Targ 0:3 MOSiR Bochnia 2022-03-2010:00
2 Tarnovia Tarnów 7:0 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-03-1910:00
3 AP Respect Szalowa 2:7 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-03-2118:00
4 Unia II Tarnów 4:4 Westovia Tarnów 2022-05-1117:00
kolejka 2:
5 MOSiR Bochnia 4:3 Westovia Tarnów 2022-03-2610:00
6 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 0:4 Unia II Tarnów 2022-03-2610:00
7 AP Respect Szalowa 3:6 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-03-2517:00
8 Tarnovia Tarnów 3:3 NKP Podhale Nowy Targ 2022-03-2710:00
kolejka 3:
9 Tarnovia Tarnów 3:3 MOSiR Bochnia 2022-04-1217:00
10 AP Respect Szalowa 0:4 NKP Podhale Nowy Targ 2022-04-0210:00
11 Unia II Tarnów 2:6 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-04-0310:30
12 Westovia Tarnów 4:2 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-04-0517:30
kolejka 4:
13 MOSiR Bochnia 5:2 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-04-0912:30
14 CANPACK Okocimski II Brzesko 4:2 Westovia Tarnów 2022-04-0914:00
15 NKP Podhale Nowy Targ 4:0 Unia II Tarnów 2022-04-0915:00
16 Tarnovia Tarnów 10:1 AP Respect Szalowa 2022-04-0913:00
kolejka 5:
17 AP Respect Szalowa 0:8 MOSiR Bochnia 2022-04-1917:00
18 Unia II Tarnów 4:2 Tarnovia Tarnów 2022-04-1515:00
19 Westovia Tarnów 6:4 NKP Podhale Nowy Targ 2022-04-1611:00
20 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 4:5 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-04-1317:30
kolejka 6:
21 MOSiR Bochnia 5:0 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-04-2310:00
22 NKP Podhale Nowy Targ 5:1 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-04-2310:00
23 Westovia Tarnów 5:1 Tarnovia Tarnów 2022-04-1912:30
24 AP Respect Szalowa 2:8 Unia II Tarnów 2022-04-2410:00
kolejka 7:
25 Unia II Tarnów 1:0 MOSiR Bochnia 2022-04-3010:00
26 Westovia Tarnów 6:2 AP Respect Szalowa 2022-04-3013:00
27 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2:5 Tarnovia Tarnów 2022-04-3010:00
28 CANPACK Okocimski II Brzesko 0:3 NKP Podhale Nowy Targ 2022-04-3014:00
kolejka 8:
29 MOSiR Bochnia 1:1 NKP Podhale Nowy Targ 2022-05-0517:00
30 CANPACK Okocimski II Brzesko 1:3 Tarnovia Tarnów 2022-05-1717:30
31 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 6:0 AP Respect Szalowa 2022-05-0310:00
32 Westovia Tarnów 1:3 Unia II Tarnów 2022-05-0317:00
kolejka 9:
33 Westovia Tarnów 4:3 MOSiR Bochnia 2022-05-0711:00
34 Unia II Tarnów 3:0 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-05-07
35 CANPACK Okocimski II Brzesko 3:0 AP Respect Szalowa 2022-05-0710:00
36 NKP Podhale Nowy Targ 2:0 Tarnovia Tarnów 2022-05-0715:00
kolejka 10:
37 MOSiR Bochnia 3:5 Tarnovia Tarnów 2022-05-1410:00
38 NKP Podhale Nowy Targ AP Respect Szalowa 2022-05-1416:30
39 CANPACK Okocimski II Brzesko 1:5 Unia II Tarnów 2022-05-1510:00
40 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2:4 Westovia Tarnów 2022-05-1410:00
kolejka 11:
41 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 0:6 MOSiR Bochnia 2022-05-2110:00
42 Westovia Tarnów 1:3 CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-05-2111:00
43 Unia II Tarnów 5:3 NKP Podhale Nowy Targ 2022-05-2211:00
44 AP Respect Szalowa 1:13 Tarnovia Tarnów 2022-05-2111:00
kolejka 12:
45 MOSiR Bochnia 5:0 AP Respect Szalowa 2022-05-2810:00
46 Tarnovia Tarnów 4:1 Unia II Tarnów 2022-05-2813:00
47 NKP Podhale Nowy Targ 3:1 Westovia Tarnów 2022-05-2813:00
48 CANPACK Okocimski II Brzesko Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-05-2910:00
kolejka 13:
49 CANPACK Okocimski II Brzesko MOSiR Bochnia 2022-06-0510:00
50 Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa NKP Podhale Nowy Targ 2022-06-0410:00
51 Tarnovia Tarnów Westovia Tarnów 2022-06-0218:00
52 Unia II Tarnów AP Respect Szalowa 2022-06-0410:00
kolejka 14:
53 MOSiR Bochnia Unia II Tarnów 2022-06-1213:00
54 AP Respect Szalowa Westovia Tarnów 2022-06-1213:00
55 Tarnovia Tarnów Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2022-06-1213:00
56 NKP Podhale Nowy Targ CANPACK Okocimski II Brzesko 2022-06-1213:00