Kraków: C1 Trampkarz "III Liga Grupa II"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skawinka Skawina 7 21 92:5 7 0 0 2 6 17:0 2 0 0 5 15 75:5 5 0 0
2 Start Kamień 8 21 88:12 7 0 1 4 9 53:7 3 0 1 4 12 35:5 4 0 0
3 Nadwiślan Kraków 7 18 51:11 6 0 1 5 12 35:11 4 0 1 2 6 16:0 2 0 0
4 Milenium Skawina 8 12 21:27 4 0 4 4 6 15:10 2 0 2 4 6 6:17 2 0 2
5 Wisła Jeziorzany 8 9 15:54 3 0 5 4 3 5:25 1 0 3 4 6 10:29 2 0 2
6 Płomień Jerzmanowice 7 9 18:28 3 0 4 3 6 13:15 2 0 1 4 3 5:13 1 0 3
7 Orzeł Bębło 8 6 22:56 2 0 6 5 6 19:36 2 0 3 3 0 3:20 0 0 3
8 Borkowianka Borek Szlachecki 8 6 11:44 2 0 6 3 0 1:12 0 0 3 5 6 10:32 2 0 3
9 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Iskra Krzęcin 7 0 3:84 0 0 7 4 0 3:44 0 0 4 3 0 0:40 0 0 3


I etap - zakończenie w dniu 2021-10-24
II etap - rewanże w grupie awans (1m-4m) i szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-11-06/07, 2021-11-11, 2021-11-13/14
Wycofania:
Iskra Radwanowice - wycofana na wniosek klubu w dniu 2021-08-20.
Dokooptowania:
Kraków: III Liga Okręgowa Trampkarzy gr.2 1. Płomień Jerzmanowice - dokooptowanie w dniu 2021-08-09.
2. Iskra Krzęcin - dokooptowana w dniu 2021-08-23.
3. Wisła Jeziorzany - dokooptowana w dniu 2021-08-24.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-28, Orlęta Rudawa – Milenium Skawina, obustronny walkower, niestawienie się obu drużyn.
2. Mecz z dnia 2021-09-05, Skawinka Skawina – Orlęta Rudawa 6:0 (na boisku 6:2), nieuprawniony zawodnik w drużynie gości.
Mecz Wisła Jeziorzany - Płomień Jerzmanowice zweryfikowano jako 3-0 na korzyść Wisły z powodu niestawienia się zespołu gości
Mecz Nadwiślan Kraków - Płomień Jerzmanowice zweryfikowany 3-0 na korzyść Nadwiślan Kraków z powodu zapowiedzianego niestawienia się do zawodów drużyny gości
Mecz Orlęta Rudawa - Płomień Jerzmanowice (5-4) zweryfikowany 0-3 walkower na korzyść Płomienia z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Mecz Iskra Krzęcin - Orlęta Rudawa 0-8 zweryfikowany jako 3-0 walkower na korzyść Iskry z powodu gry nieuprawnionych zawodników w zespole gości
Mecz Orlęta Rudawa - Płomień Jerzmanowice 5-4 zweryfikowany jako 0-3 na korzyść Płomienia z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Mecz Iskra Krzęcin - Orlęta Rudawa 0-8 zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Iskry z powodu gry nieuprawnionych zawodników w ekipie gości



kolejka 1:
1 Iskra Krzęcin 1:4 Wisła Jeziorzany 2021-09-1517:30
2 Nadwiślan Kraków 3:0 Płomień Jerzmanowice 2021-09-0913:09
3 Start Kamień 2:6 Skawinka Skawina 2021-08-3018:00
4 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) Milenium Skawina 2021-08-2810:00
5 Orzeł Bębło 3:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-2813:09
kolejka 2:
6 Wisła Jeziorzany 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-0511:00
7 Milenium Skawina 5:1 Orzeł Bębło 2021-09-0410:00
8 Skawinka Skawina Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) 2021-09-0510:00
9 Płomień Jerzmanowice 2:14 Start Kamień 2021-09-0317:30
10 Iskra Krzęcin 0:12 Nadwiślan Kraków 2021-09-0512:00
kolejka 3:
11 Nadwiślan Kraków 12:0 Wisła Jeziorzany 2021-09-1110:00
12 Start Kamień 22:0 Iskra Krzęcin 2021-09-1317:00
13 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) Płomień Jerzmanowice 2021-09-1417:00
14 Orzeł Bębło 1:23 Skawinka Skawina 2021-09-1212:00
15 Borkowianka Borek Szlachecki 1:3 Milenium Skawina 2021-09-1211:00
kolejka 4:
16 Wisła Jeziorzany 0:3 Milenium Skawina 2021-09-1912:00
17 Skawinka Skawina 10:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1910:00
18 Płomień Jerzmanowice 7:1 Orzeł Bębło 2021-09-1812:00
19 Iskra Krzęcin Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) 2021-09-1914:00
20 Nadwiślan Kraków 0:10 Start Kamień 2021-10-0716:00
kolejka 5:
21 Start Kamień 12:0 Wisła Jeziorzany 2021-09-2610:00
22 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) Nadwiślan Kraków 2021-09-2510:00
23 Orzeł Bębło 11:0 Iskra Krzęcin 2021-09-2612:00
24 Borkowianka Borek Szlachecki 0:5 Płomień Jerzmanowice 2021-09-2417:00
25 Milenium Skawina 0:5 Skawinka Skawina 2021-09-2509:30
kolejka 6:
26 Wisła Jeziorzany 2:18 Skawinka Skawina 2021-10-0311:00
27 Płomień Jerzmanowice 4:0 Milenium Skawina 2021-10-0211:00
28 Iskra Krzęcin 2:5 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0310:00
29 Nadwiślan Kraków 8:1 Orzeł Bębło 2021-10-0210:00
30 Start Kamień Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) -
kolejka 7:
31 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) Wisła Jeziorzany -
32 Orzeł Bębło 0:7 Start Kamień 2021-10-1009:00
33 Borkowianka Borek Szlachecki 0:4 Nadwiślan Kraków 2021-10-1010:00
34 Milenium Skawina 7:0 Iskra Krzęcin 2021-10-0910:00
35 Skawinka Skawina 7:0 Płomień Jerzmanowice 2021-10-0910:00
kolejka 8:
36 Wisła Jeziorzany 3:0 Płomień Jerzmanowice 2021-10-1711:00
37 Iskra Krzęcin 0:23 Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
38 Nadwiślan Kraków 12:0 Milenium Skawina 2021-10-1610:00
39 Start Kamień 17:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1710:00
40 Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) Orzeł Bębło -
kolejka 9:
41 Orzeł Bębło 4:6 Wisła Jeziorzany 2021-10-2310:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Orlęta Rudawa - wycofanie) -
43 Milenium Skawina 3:4 Start Kamień 2021-10-2310:00
44 Skawinka Skawina Nadwiślan Kraków -
45 Płomień Jerzmanowice Iskra Krzęcin 2021-10-2311:00