Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 22 60 74:19 20 0 2 11 30 41:9 10 0 1 11 30 33:10 10 0 1
2 Orlęta Rudawa 22 49 56:26 16 1 5 11 24 26:15 8 0 3 11 25 30:11 8 1 2
3 AP Kmita Zabierzów 22 45 43:20 14 3 5 11 22 21:13 7 1 3 11 23 22:7 7 2 2
4 Prokocim Kraków 22 43 55:24 13 4 5 11 24 26:8 7 3 1 11 19 29:16 6 1 4
5 Prądniczanka Kraków 22 40 69:39 12 4 6 11 23 46:15 7 2 2 11 17 23:24 5 2 4
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 22 40 39:28 12 4 6 11 20 18:11 6 2 3 11 20 21:17 6 2 3
7 Grębałowianka Kraków 20 25 30:41 8 1 11 11 16 17:18 5 1 5 9 9 13:23 3 0 6
8 Bronowianka Kraków 21 24 31:49 7 3 11 10 8 12:28 2 2 6 11 16 19:21 5 1 5
9 Skawinka Skawina 21 23 28:44 7 2 12 11 18 19:16 6 0 5 10 5 9:28 1 2 7
10 Świt Krzeszowice 23 23 37:52 7 2 14 11 9 15:26 3 0 8 12 14 22:26 4 2 6
11 Kaszowianka Kaszów 21 20 29:48 6 2 13 10 11 12:21 3 2 5 11 9 17:27 3 0 8
12 Pogoń Skotniki 22 19 21:51 6 1 15 11 13 13:21 4 1 6 11 6 8:30 2 0 9
13 Borek Kraków 22 16 29:73 5 1 16 11 13 21:26 4 1 6 11 3 8:47 1 0 10
14 Hutnik II Kraków - pauza 26 20 42:69 6 2 18 13 12 29:40 4 0 9 13 8 13:29 2 2 9

Termin meczu 1. kolejki Prokocim - Grębałowianka został ustalony z urzędu (6 dni przed zawodami). Mecz 6. kolejki Orzeł Piaski Wielkie - Hutnik II Kraków (wynik z boiska 3-2) zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Hutnika za grę w Orle zawodników, którzy przekroczyli regulaminowy czas gry. Mecz 9. kolejki z 10.10.2021 r. Grębałowianka - Bronowianka (wynik z boiska 1-0 dla Grębałowianki), zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Grębałowianki z powodu gry w zespole Bronowianki nieuprawnionego zawodnika. Wydział Gier MZPN zmienił z urzędu początek rozpoczęcia meczu 13. kolejki pomiędzy drużynami Świt Krzeszowice i Hutnik II Kraków (z 14:30 na 14:00) z powodu zapadających ciemności po zmianie czasu.
15.2.2022 r. Hutnik II wycofał się z rozgrywek; przeciwnicy będą otrzymywać punkty walkowerem.



kolejka 1:
1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 Pogoń Skotniki 2021-08-1517:30
2 Prądniczanka Kraków 2:3 Radziszowianka Radziszów 2021-08-1411:00
3 AP Kmita Zabierzów 2:1 Bronowianka Kraków 2021-08-1417:00
4 Prokocim Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2021-08-1417:00
5 Kaszowianka Kaszów 0:5 Orlęta Rudawa 2021-08-1514:00
6 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2:5 Skawinka Skawina 2021-08-1517:00
7 Borek Kraków 3:3 Świt Krzeszowice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Pogoń Skotniki 1:0 Świt Krzeszowice 2021-08-2217:00
9 Skawinka Skawina 2:1 Borek Kraków 2021-08-2117:00
10 Orlęta Rudawa 2:1 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-2115:00
11 Grębałowianka Kraków 0:4 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2217:30
12 Bronowianka Kraków 2:5 Prokocim Kraków 2021-08-2111:00
13 Radziszowianka Radziszów 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-08-2117:00
14 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 6:2 Pogoń Skotniki 2021-08-2810:00
16 AP Kmita Zabierzów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-08-2811:00
17 Prokocim Kraków 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-08-2817:00
18 Kaszowianka Kaszów 3:2 Bronowianka Kraków 2021-08-2914:00
19 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:2 Grębałowianka Kraków 2021-08-2917:00
20 Borek Kraków 1:3 Orlęta Rudawa 2021-08-2817:00
21 Świt Krzeszowice 3:1 Skawinka Skawina 2021-08-2816:30
kolejka 4:
22 Pogoń Skotniki 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-0515:00
23 Orlęta Rudawa 2:0 Świt Krzeszowice 2021-09-0512:00
24 Grębałowianka Kraków 4:0 Borek Kraków 2021-09-0417:00
25 Bronowianka Kraków 0:4 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0411:00
26 Radziszowianka Radziszów 6:0 Kaszowianka Kaszów 2021-09-0417:00
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Prokocim Kraków 2021-11-1112:00
28 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-0410:00
kolejka 5:
29 AP Kmita Zabierzów 2:0 Pogoń Skotniki 2021-09-1213:30
30 Prokocim Kraków 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-09-1111:00
31 Kaszowianka Kaszów 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-1214:00
32 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
5:3 Radziszowianka Radziszów 2021-09-1217:00
33 Borek Kraków 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-1117:00
34 Świt Krzeszowice 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-09-1116:30
35 Skawinka Skawina 1:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1217:00
kolejka 6:
36 Pogoń Skotniki 0:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1916:30
37 Grębałowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2021-09-1916:30
38 Bronowianka Kraków 3:5 Świt Krzeszowice 2021-09-1917:00
39 Radziszowianka Radziszów 8:0 Borek Kraków 2021-09-1817:00
40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1816:30
41 Prądniczanka Kraków 1:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1818:00
42 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prokocim Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 4:0 Pogoń Skotniki 2021-09-2516:30
44 Kaszowianka Kaszów 0:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-2614:00
45 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
5:4 Prądniczanka Kraków 2021-09-2615:00
46 Borek Kraków 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-2515:00
47 Świt Krzeszowice 0:4 Radziszowianka Radziszów 2021-09-2515:30
48 Skawinka Skawina 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-2516:30
49 Orlęta Rudawa 2:1 Grębałowianka Kraków 2021-09-2616:30
kolejka 8:
50 Pogoń Skotniki 3:2 Grębałowianka Kraków 2021-10-0316:00
51 Bronowianka Kraków 0:2 Orlęta Rudawa 2021-10-0211:00
52 Radziszowianka Radziszów 3:0 Skawinka Skawina 2021-10-0316:00
53 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Świt Krzeszowice 2021-10-0216:00
54 Prądniczanka Kraków 5:1 Borek Kraków 2021-10-0215:00
55 AP Kmita Zabierzów 1:1 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-0216:00
56 Prokocim Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Kaszowianka Kaszów 3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-0916:00
58 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2:6 Prokocim Kraków 2021-10-1017:00
59 Borek Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-10-1011:00
60 Świt Krzeszowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-0915:30
61 Skawinka Skawina 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-0916:00
62 Orlęta Rudawa 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-10-0916:00
63 Grębałowianka Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2021-10-1015:30
kolejka 10:
64 Pogoń Skotniki 1:3 Bronowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Radziszowianka Radziszów 4:0 Grębałowianka Kraków 2021-10-1615:00
66 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2021-10-1615:00
67 Prądniczanka Kraków 8:0 Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
68 AP Kmita Zabierzów 0:4 Świt Krzeszowice 2021-10-1615:30
69 Prokocim Kraków 6:0 Borek Kraków 2021-10-1615:30
70 Kaszowianka Kaszów 1:1 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1615:30
kolejka 11:
71 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-2417:00
72 Borek Kraków 4:3 Kaszowianka Kaszów 2021-10-2411:00
73 Świt Krzeszowice 0:3 Prokocim Kraków 2021-10-2315:30
74 Skawinka Skawina 0:3 AP Kmita Zabierzów 2021-10-2315:00
75 Orlęta Rudawa 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-2315:00
76 Grębałowianka Kraków 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-2311:00
77 Bronowianka Kraków 0:6 Radziszowianka Radziszów 2021-10-2314:00
kolejka 12:
78 Pogoń Skotniki 0:2 Radziszowianka Radziszów 2021-10-3015:00
79 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:0 Bronowianka Kraków 2021-10-3011:00
80 Prądniczanka Kraków 5:1 Grębałowianka Kraków 2021-10-3010:00
81 AP Kmita Zabierzów 4:1 Orlęta Rudawa 2021-10-3015:00
82 Prokocim Kraków 1:0 Skawinka Skawina 2021-10-3015:00
83 Kaszowianka Kaszów 3:3 Świt Krzeszowice 2021-10-3111:00
84 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
11:2 Borek Kraków 2021-10-3117:00
kolejka 13:
85 Borek Kraków 1:2 Pogoń Skotniki 2021-11-0711:00
86 Świt Krzeszowice 4:3 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-11-0614:00
87 Skawinka Skawina 4:0 Kaszowianka Kaszów 2021-11-0614:00
88 Orlęta Rudawa 0:4 Prokocim Kraków 2021-11-0613:00
89 Grębałowianka Kraków 1:4 AP Kmita Zabierzów 2021-11-0611:00
90 Bronowianka Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2021-11-0614:00
91 Radziszowianka Radziszów 5:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-11-0613:00
kolejka 14:
92 Pogoń Skotniki 1:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-03-2712:30
93 Radziszowianka Radziszów 3:1 Prądniczanka Kraków 2022-03-2616:00
94 Bronowianka Kraków 1:2 AP Kmita Zabierzów 2022-03-2615:00
95 Grębałowianka Kraków 1:4 Prokocim Kraków 2022-03-2615:30
96 Orlęta Rudawa 2:0 Kaszowianka Kaszów 2022-03-2712:00
97 Skawinka Skawina 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-03-26
98 Świt Krzeszowice 0:2 Borek Kraków 2022-03-2615:30
kolejka 15:
99 Świt Krzeszowice 3:1 Pogoń Skotniki 2022-05-0418:00
100 Borek Kraków Skawinka Skawina 2022-05-2518:00
101 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orlęta Rudawa 2022-04-02
102 Kaszowianka Kaszów Grębałowianka Kraków 2022-06-0118:00
103 Prokocim Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2022-04-1317:30
104 AP Kmita Zabierzów 0:2 Radziszowianka Radziszów 2022-05-1118:00
105 Prądniczanka Kraków 5:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-0210:00
kolejka 16:
106 Pogoń Skotniki 1:3 Prądniczanka Kraków 2022-04-0917:00
107 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:2 AP Kmita Zabierzów 2022-04-0916:00
108 Radziszowianka Radziszów 3:2 Prokocim Kraków 2022-04-0916:00
109 Bronowianka Kraków 3:2 Kaszowianka Kaszów 2022-04-0916:00
110 Grębałowianka Kraków 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-09
111 Orlęta Rudawa 4:1 Borek Kraków 2022-04-0916:00
112 Skawinka Skawina 2:0 Świt Krzeszowice 2022-04-0917:00
kolejka 17:
113 Skawinka Skawina 3:0 Pogoń Skotniki 2022-04-1617:00
114 Świt Krzeszowice 0:2 Orlęta Rudawa 2022-04-1616:00
115 Borek Kraków 2:3 Grębałowianka Kraków 2022-04-1611:00
116 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Bronowianka Kraków 2022-04-16
117 Kaszowianka Kaszów 0:2 Radziszowianka Radziszów 2022-04-1611:00
118 Prokocim Kraków 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-1613:00
119 AP Kmita Zabierzów 4:1 Prądniczanka Kraków 2022-04-1611:00
kolejka 18:
120 Pogoń Skotniki 1:4 AP Kmita Zabierzów 2022-04-2317:30
121 Prądniczanka Kraków 3:3 Prokocim Kraków 2022-04-2311:00
122 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:1 Kaszowianka Kaszów 2022-04-2317:00
123 Radziszowianka Radziszów 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-23
124 Bronowianka Kraków 2:1 Borek Kraków 2022-04-2315:00
125 Grębałowianka Kraków 0:3 Świt Krzeszowice 2022-04-2317:30
126 Orlęta Rudawa 5:0 Skawinka Skawina 2022-04-2317:00
kolejka 19:
127 Orlęta Rudawa 2:1 Pogoń Skotniki 2022-04-3017:00
128 Skawinka Skawina 2:1 Grębałowianka Kraków 2022-04-3017:00
129 Świt Krzeszowice 2:3 Bronowianka Kraków 2022-04-3016:30
130 Borek Kraków 0:1 Radziszowianka Radziszów 2022-04-3017:00
131 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-30
132 Kaszowianka Kaszów 1:2 Prądniczanka Kraków 2022-04-3014:00
133 Prokocim Kraków 0:0 AP Kmita Zabierzów 2022-04-3016:00
kolejka 20:
134 Pogoń Skotniki 1:0 Prokocim Kraków 2022-05-0718:00
135 AP Kmita Zabierzów 4:1 Kaszowianka Kaszów 2022-05-0717:00
136 Prądniczanka Kraków 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-07
137 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:0 Borek Kraków 2022-05-0717:00
138 Radziszowianka Radziszów 4:1 Świt Krzeszowice 2022-05-0717:00
139 Bronowianka Kraków 0:0 Skawinka Skawina 2022-05-0715:00
140 Grębałowianka Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2022-05-0718:00
kolejka 21:
141 Grębałowianka Kraków 0:1 Pogoń Skotniki 2022-05-1517:00
142 Orlęta Rudawa 5:1 Bronowianka Kraków 2022-05-1417:00
143 Skawinka Skawina 1:2 Radziszowianka Radziszów 2022-05-1417:00
144 Świt Krzeszowice 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-1417:00
145 Borek Kraków 4:3 Prądniczanka Kraków 2022-05-1417:00
146 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 AP Kmita Zabierzów 2022-05-14
147 Kaszowianka Kaszów 1:0 Prokocim Kraków 2022-05-1414:00
kolejka 22:
148 Pogoń Skotniki Kaszowianka Kaszów 2022-05-2118:00
149 Prokocim Kraków 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-21
150 AP Kmita Zabierzów 1:0 Borek Kraków 2022-05-2117:00
151 Prądniczanka Kraków 6:0 Świt Krzeszowice 2022-05-2114:00
152 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 Skawinka Skawina 2022-05-2117:00
153 Radziszowianka Radziszów 1:4 Orlęta Rudawa 2022-05-2117:00
154 Bronowianka Kraków Grębałowianka Kraków 2022-05-2211:00
kolejka 23:
155 Bronowianka Kraków Pogoń Skotniki 2022-05-2815:00
156 Grębałowianka Kraków Radziszowianka Radziszów 2022-05-2818:00
157 Orlęta Rudawa Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-2817:00
158 Skawinka Skawina Prądniczanka Kraków 2022-05-2917:00
159 Świt Krzeszowice AP Kmita Zabierzów 2022-05-2818:00
160 Borek Kraków Prokocim Kraków 2022-05-2817:00
161 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Kaszowianka Kaszów 2022-05-28
kolejka 24:
162 Pogoń Skotniki 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-04
163 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków 2022-06-0414:00
164 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice 2022-06-0416:00
165 AP Kmita Zabierzów Skawinka Skawina 2022-06-0517:00
166 Prądniczanka Kraków Orlęta Rudawa 2022-06-0410:00
167 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Grębałowianka Kraków 2022-06-0417:30
168 Radziszowianka Radziszów Bronowianka Kraków 2022-06-0415:00
kolejka 25:
169 Radziszowianka Radziszów Pogoń Skotniki 2022-06-1211:00
170 Bronowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-06-1115:00
171 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2022-06-1118:00
172 Orlęta Rudawa AP Kmita Zabierzów 2022-06-1117:00
173 Skawinka Skawina Prokocim Kraków 2022-06-1117:00
174 Świt Krzeszowice Kaszowianka Kaszów 2022-06-1111:00
175 Borek Kraków 3:0 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-11
kolejka 26:
176 Pogoń Skotniki Borek Kraków 2022-06-1815:00
177 Hutnik II Kraków - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Świt Krzeszowice 2022-06-1815:00
178 Kaszowianka Kaszów Skawinka Skawina 2022-06-1815:00
179 Prokocim Kraków Orlęta Rudawa 2022-06-1815:00
180 AP Kmita Zabierzów Grębałowianka Kraków 2022-06-1815:00
181 Prądniczanka Kraków Bronowianka Kraków 2022-06-1519:00
182 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Radziszowianka Radziszów 2022-06-1815:00